איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי 5 מגה כבר שנה (בזק בין לאומי) עבד יפה מאוד עד לפני חודשיים-שלוש.

מאז האינטרנט מקרטע.

- טעינת סרטונים ביוטיוב באיכות הרגילה לוקחת כפול מזמן הסרטון.

- תמיד תמיד תמיד לאגים במשחקים.

- הורדות, לא עובר את ה 300kbps.

לאחרונה גם אבא שלי שדרג ל 8 מגה (והתחייב לשנה על הדרך :( ) ולא שמים לב לשינוי בכלל.

אה, ושהקשרתי לשאול למה האינטרנט לא זז, הם אמרו שהמחשב שלי איטי מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, ושהקשרתי לשאול למה האינטרנט לא זז, הם אמרו שהמחשב שלי איטי מידי.

תגיד להם שאולי יתנו לך חשבון עסקי באותו מחיר כי גם ככה המחשב שלך לא עומד בקצב. כזה שקר אני לא זוכר ששמעתי מאיזה תומץ טכני.... פעם אמרו לי את האמת "אני לא יודעת איך לתקן את זה , תתקשר בבוקר" אולי לא הייתי מרוצה אבל כשהתקשרתי בבוקר תיקנו את זה... אני לא חושב שהם יגידו למישהו את האמת (שהם מסבסדים לו את האינטרנט המהיר ע"י זה שהם מוכרים יותר רוחב פס ממה שיש להם...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלשתי היום ב-7 בבוקר. איזה תענוג. אתרים מחו"ל עולים במהירות, ביוטיוב נטענים מהר. חוויה, באמת.

אז מה, יש איזה מישהו שממליץ על הספק שלו? או שהכל אותו זבל?

מצחיק שגלישה כפי שהיא אמורה להיות נתפסת בעייניים שלנו כ"חוויה"

אנחנו אמורים לגלוש חלק ומהר באופן טבעי ללא כל תלות בשעות ועומסים.

צריך לחוקק חוק שיאפשר למכור כמות מסויימת של משתמשים על רוחב פס על מנת שלא יוותר מצב של צוואר בקבוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה בוודאות? כי אני עדיין מקבל פינגים נמוכים יותר עם חברות אחרות מבזק (012)...

ההתחייבות שלי מסתיימת עוד כמה שבועות ואני מחפש חברה אחרת, לפי מה שאתה אומר, אין לי סיבה לעזוב את בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים משתמשים באותו קו, אך אין להם שיתוף עליו - לכל ספק יש רוחב פס בלעדי שהוא שוכר על הקו.

העומס הוא פונקצייה של רוחב הפס של הספק ביחס למספר הלקוחות (או הלקוחות הכבדים) שלו. באופן כללי, אין ספק בארץ שמסוגל תאורטית לתמוך בכמות הלקוחות שקיימת. זה אומר שאם ספק X כרגע עמוס והאינטרנט זוחל, וספק Y פנוי, ברגע שתתחיל נהירה המונית מX לY, התופעה תחזור על עצמה אצל Y.

עד שלא תיפטר בעיית העומס לחו"ל (אם וכאשר), לא יהיה פתרון אמיתי. זמנית תוכל להנות מאינטרנט מהיר יותר מספקים פחות עמוסים. לפני 3 שנים בזק בינלאומי היה הספק העדיף, פשוט כי רוחב הפס שהם שוכרים גדול הרבה יותר. אבל זה לא עזר כשעברו אליהם המוני לקוחות (ובעיקר לקוחות כבדים ששמעו כי אצלם יקבלו מהיר בלי האטות).

כיום נראה שבאופן כללי CCC, בתור ספק חדש, שטרם צבר לקוחות רבים, מראה עדיפות מסוימת. כמה זמן עוד זה יימשך - אין לדעת.

מה המצב ב012 ו013 אני לא יודע, אבל ל013 אני בכל מקרה לא מתקרב בגלל שיטות השימור שלהם הגובלות ברמאות, ומ012 ברחתי עוד לפני 3 שנים כשעברתי ל014 לראשונה, בגלל האטות אגרסיביות של תעבורת טורנט. אגב, גם אז, למרות ההאטות, מבחינת פינגים הם לרוב היו עדיפים מ014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי ניסוי קטן שערכתי אתמול אין ספק - בינלאומי פשוט לא מסוגלים לספק את הסחורה. (נכון בכל אופן עבורי בלבד).

יש לי קו של 10 מגה, לפני כשבועיים התחברתי לחברה מסויימת חדשה, לא משנה איזו. הקו סה"כ בסדר למעט ניתוקים פה ושם.

אתמול הסכמתי לנסות שוב את בינלאומי לאחר שהקפאתי את חשבון ה-5 מגה (נותר לי חודש) ושידרגתי ל-10 מגה.

התוצאות מדברות בעד עצמם.

פינגים לסרברים בחו"ל גבוהים פי 2.5 לפחות. הקו לא יציב בכלל, בקושי גירד את החמש מגה - ואף מספר פעמים היה על חצי מגה - לאחר שהתקשרתי למוקד וביררתי כי אכן אני נמצא במסלול של 10 מגה ואין שום בעיות בהגדרות - ולנציגה לא היו שום פתרונות - המסקנה חד משמעית - בינלאומי פשוט לא יכולה לספק את הסחורה.

הנציגה גם הציעה לי לנסות סרברים בארץ - פחחחחחח (פחות או יותר התגובה שלי להצעה שלה, עם מי את מדברת? עוד לקוח שלא מבין מהחיים שלו?).

בקיצור אני ובזק בינלאומי גמרנו, לפחות עד שיסיימו את הנחת הכבל הנוסף לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון קטן - עדכנו לי בבזק את הקו לגיימר ולמרות החשדות שלי והתגובות שקראתי, אכן יש שיפור ניכר - כלומר סוף סוף אני מקבל את המהירות המלאה של הקו.

נותר לי לבדוק בסוף השבוע מה המצב ולא רק בסביבות שמונה בערב באמצע שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרת רבים, נחמת טיפשים. מסתבר שזה קיים בעוד מקום חוץ מישראל.

http://www.engadget.com/2011/03/02/shocker-uk-regulator-finds-average-broadband-speeds-are-less-t/

לפחות שם יש רגולטור שבודק את זה ואחרי שעלו על הפרה הזאת, אני בטוח שהמצב ישתפר מהר מאוד, כי אנגליה זאת מדינת החוק ויטפלו בחברות האלה מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון קטן - עדכנו לי בבזק את הקו לגיימר ולמרות החשדות שלי והתגובות שקראתי, אכן יש שיפור ניכר - כלומר סוף סוף אני מקבל את המהירות המלאה של הקו.

נותר לי לבדוק בסוף השבוע מה המצב ולא רק בסביבות שמונה בערב באמצע שבוע.

מכאן הירידה היא תלולה, חוץ מחבר פורום אחד שאצלו הכל דבש. הרבה "גיימרים" מתלוננים שזה מתחיל מהר ונתקע על קצת יותר מהר מהמנוי הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כמו רבים פה סבלתי בחודשים האחרונים ממהירות איטית בבזק בין לאומי.

השבוע התנתקתי ועשיתי מנוי חינם ל3 חודשים חינם בנטויזון עד שאני יחליט מה לעשות.

השנוי ממש דרסטי פתאום הכל חזר לעבוד כמו שההיתי רגיל.

התמונה שעולה מהדיון הזה ממש עגומה,אין שום אלטרנטיבה?

אני צריך לעשות מנוי חדש ולא חושב שקיים ספק נורמלי אחד

בזק בינלאומי היו טובים ולא חסמו פורטים ועכשיו הם על הפנים.

נטויזון עשיתי רק כי זה חינם אבל בתכלס יש להרגשה חזקה שברגע אני אתחייב

לחבילה המהירות תרד פלאים וגם יש לי נסיון רע אם השרות לקוחות שלהם.

012 עד כמה שאני יודע גם על הפנים וחוסמים פורטים.

מה עם טריפל סי ? פעם ריאשונה שאני שומע עליהם,שווה לנסות או שגם הם חוסמים פורטים?

יש בכלל משהו שלא חוסם פורטים היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...