איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

אני בעיקר על המחשב בערבים ובסופי שבוע ויש לי תוכנות שמורידות 24/7 שלא נדבר על שרת שפועל 24/7 על המחשב.

בוא נגיד שהייתי שם לב אם הייתה לי כזו תקלה...

שוב, זה לא קורה לכל מי שבבזק בינלאומי, יש משהו משותף לכל האנשים שמגיבים פה וצריך להבין מה הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ליאור,

התגובות האחרונות כאן קשורות לבעיות גלישה לאתרי יוטיוב וגוגל, לא על הורדות (הטורנט חופשי מוריד 10M קבוע, גם כשיש איטיות לאתרים),

לא מחפש להתנגח אבל אם אתה רוצה, אתה יכול לבחור ולהאשים ווינדוס וראוטרים (יש לך כנראה המון ידע בנושא) ,אני מרגיש שאני טוחן כאן המון מים שחסרים לנו במדינה הזו, בכל אופן אתה גם יכול להתעלם מהתקליט שהיה במוקד התמיכה:

אכן. זה המצב גם אצלי (בזב"ל גיימר + NGN).

*במוקד התמיכה שלהם יש הודעה מוקלטת המציינת שישנה בעיית גישה לתכני Google, לרבות , והנושא בטיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול אני גם לא יכולתי לפתוח GOOGLE ו שלי. הם פשות נתקעו. גם לא יכולתי להגיע לHWZONE. רציתי לקרוא אולי לאחרים גם יש אותה בעיה, אבל אתר לא עלה.

בקצר, היה סיוט. אברתי בקיץ מ 012, אבל אני מרגיש שעשיתי טעות, כי דווקא עכשיו נראה לי 012 השתפרה שוב ובזב"ל הפכה לגרוע מאוד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, זה לא קורה לכל מי שבבזק בינלאומי, יש משהו משותף לכל האנשים שמגיבים פה וצריך להבין מה הוא.

מה שמשותף הוא שמערכת הtraffic shaping האוטומטית של בזב"ל סימנה אותם כמטרות להאטות תעבורה. במקרה, נכון לעכשיו אותך לא סימנו.

אין שום מכנה משותף אחר, ואין שום דבר שאפשר לעשות. כמו שנאמר, מדובר במכת מדינה. הדרישה לרוחב פס לחו"ל גדולה בהרבה מההיצע. באופן זמני ספקים מסוימים יכולים להסתדר, עד שכמות הלקוחות עוברת את המסה הקריטית, ואז כולם מתחילים להידפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שתצליחו למצוא מה משותף לכולכם, זו כבר לא תהיה בעיה לפתור את התקלה...

אני מציע שתתחילו בלבדוק אזור מגורים במקום לקלל את החברה -_-

וואלה מצאתי :yelclap: כולנו מחוברים דרך בין לאומי. לא משנה אם התשתית זה הוט או , רק הספק זה מה שמשותף. וגם אין לנו למרות שלאחרונה גם הם מצטרפים לחבורה שלנו.

ויותר ברצינות אני אישית לא מכיר אפילו אדם אחד שיש לו בין לאומי ואין לו בעיות בחודשים האחרונים, לצערי לחלק מהם אני המלצתי לעבור לבזבל בשנתיים האחרונות כי הם היו הכי טובים למרות המחיר. וזה לא במקום אחד בארץ זה בכמה מקומות.

נכון אנחנו ישראלים ואוהבים להתלונן אבל אני בטוח שכמוני רובנו נשמח מאוד לכתוב כאן שהכל עובד חלק.

גם בתמיכה של בזבל מכירים את הבעיה, לא כל התומכים אבל יש כאלה שמכירים ודברתי עם הרבה.

אם הכל עובד לך חלק אז או שאתה מחובר בגיימר ללא ידיעתך וזה יכול לקרות או שאולי יש לך ניתוב עיסקי? FIX IP אמרת שיש לך שרת?

וכמו שאמרו כאן, הורדות עובד טוב בבזבל, מה שלא זז זה STREAMING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע... אני בבזק בין לאומי, חבילת .. 10 מגה.

הווינודס שרץ כרגע הותקן לפני פחות משבועיים.

אני רוצה לצפות בוידאו הזה ביוטיוב :

באיכות 720P... סתם בשביל הבדיקה.. לא התייאשתי והמשכתי לחכות.

אחרי כמעט 6 דקות של טעינה, הוידאו התחיל לרוץ, אחרי 3 שניות הוא נעצר עוד פעם.

ומכאן, כל 2-4 דקות בערך, אני רואה עוד 3-4 שניות מהסרט.

הלכתי לאכול, חזרתי אחרי כמעט שעה, והוא טען כמעט 50% מהסרטון. שזה 2 דקות של .

התנתקתי, התחברתי לחשבון של חבר, עם 012, לא ... ובסה"כ 5 מגה.

אותו סרטון.. איכות 720P, הסרטון כולו, נטען תוך 20-25 שניות.

שרת WOW באירופה... 800-1000 פינג עם ... .. 10 מגה..

שוב פעם בדקתי עם 012, 180-220.

התקשרתי לבזק... אין חמודים הם.. הפנו אותי לאתר שלהם להוריד קובץ.. 1400K מהשרתים שלהם עצמם.

אמרו לי "הנה... האינטרנט תקין" .

מיותר לציין שאני משלם 170-180 שקל לאינטרנט (כולל תשתית) וחבר שלי משלם 60 ומשהו כולל תשתית..

מישהו כאן יכול לנסות לתת להסבר הגיוני?

*הבדיקות נערכו ביום שבת... לא שזה צריך לעניין אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מפתיע אני רואה את הסרטון הזה בלי בעיות. הוט+014 2.5 מגה

הסיבה: אני משתמש בspeedbit

אבל חוצמזה אני מרגיש כל מה שנאמר פה, בעיות איטיות רציניות ואותו דבר גם אצל חבר, פינגים גבוהים ומהירויות איטיות.

אצל חבר בהתחלה כל קישור לחו"ל לא עבר 20KB/S אז שיניתי איפי וזה עזר, הגיע ל60KB/S אבל זה בקושי שליש ממה שאמור להיות.

אני כנראה יעבור בעוד חודש שנגמרת לי ההתחייבות, מעניין מה הולך בחברות אחרות, הפעם לשם שינוי אני לא מתחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע... אני בבזק בין לאומי, חבילת .. 10 מגה.

הווינודס שרץ כרגע הותקן לפני פחות משבועיים.

אני רוצה לצפות בוידאו הזה ביוטיוב :

באיכות 720P... סתם בשביל הבדיקה.. לא התייאשתי והמשכתי לחכות.

אחרי כמעט 6 דקות של טעינה, הוידאו התחיל לרוץ, אחרי 3 שניות הוא נעצר עוד פעם.

ומכאן, כל 2-4 דקות בערך, אני רואה עוד 3-4 שניות מהסרט.

הלכתי לאכול, חזרתי אחרי כמעט שעה, והוא טען כמעט 50% מהסרטון. שזה 2 דקות של .

התנתקתי, התחברתי לחשבון של חבר, עם 012, לא ... ובסה"כ 5 מגה.

אותו סרטון.. איכות 720P, הסרטון כולו, נטען תוך 20-25 שניות.

שרת WOW באירופה... 800-1000 פינג עם ... .. 10 מגה..

שוב פעם בדקתי עם 012, 180-220.

התקשרתי לבזק... אין חמודים הם.. הפנו אותי לאתר שלהם להוריד קובץ.. 1400K מהשרתים שלהם עצמם.

אמרו לי "הנה... האינטרנט תקין" .

מיותר לציין שאני משלם 170-180 שקל לאינטרנט (כולל תשתית) וחבר שלי משלם 60 ומשהו כולל תשתית..

מישהו כאן יכול לנסות לתת להסבר הגיוני?

*הבדיקות נערכו ביום שבת... לא שזה צריך לעניין אותי..

12 מגה גיימר:

80-100 פינג בשרת WoW באירופה לא משנה באיזה שעה או יום.

בזמן שקראתי את ההודעה שלך סיימתי לטעון 3/4 מהסרטון על 720P.

ההבדל היחידי הוא שאני נכנסתי לסרטון בשעה 22:00 ואתה ב19:40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון עובד מצויין הוא כנראה כבר בcache ;) . עדיין לנסות לראות סרטי 720P בארץ זה לאנשים אופטימיים או סבלנים במיוחד. אני לא חושב ש014 יודעים להתמודד עם זה טוב חוץ מלהכניס את זה לcache ואז זה יורד במקסימום מהשרת שלהם. יש להם מערכת שמורידה הילוך כשצוופים בyoutube כדי לחסוך ברוחב פס.

אני בעיקר על המחשב בערבים ובסופי שבוע ויש לי תוכנות שמורידות 24/7 שלא נדבר על שרת שפועל 24/7 על המחשב.

בוא נגיד שהייתי שם לב אם הייתה לי כזו תקלה...

עכשיו הבנתי למה האינטרנט לא זז :xyxthumbs: .

אגב אם אתה מוריד 24/7 לא ממש תרגיש אם יש בעיות כלשהן כי הורדות גדולות גם ככה לוקחות הרבה זמן והמהירות הרגעית ממש לא משנה אלא אם כן אתה עושה streaming בעיכות גבוהה שדורשת כמה mbps . בשעות העומס אין מספיק רוחב פס לעשות streaming בHD ואף אחד פה לא הולך להגביל את עצמו בהורדות רק בגלל שבמקרה עמוס בשעות מסוימות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתם מסבירים את זה שיש לי פינגים מגעילים לשרתים WOW בחו"ל ?

שיוטיוב לא עובד בשעות נורמליות... שזה שעות הערב באמצע השבוע

שלא נדבר בכלל על שישי שבת בערב שאז הוא בכלל לא זז.

ההתחייבות שלי נגמרת עוד חודש, אני שוקל לעבור ל 012 או CCC.

מה אתם אומרים? ארגיש שיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...