איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בלתי נסבלת לאתרים מחו"ל עם בזק בינ"ל

matizami

Recommended Posts

ביומיים האחרונים יש לי בעייה בטעינת דפים של HWzone , מידי פעם לוקח 15שניות עד דקה לטעון דף ולפעמים אין תגובה בכלל.

האם זו בעייה בשרתים של האתר או, יותר סביר , בעייה אצל הספק בינלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם בחבילות 10 מגה, וגיימרים, שזה לדעתי הנפצה מוחלטת, אין שום הבדל בפינגים ולא כלום עם הבדיקה שאני עשיתי... הם גם לא יודעים בעצמם להגיד לך מה ההבדל

בזק זה ספק פשוט גרוע. לחץ ציבורי על המששל רק יניב תוצאות.

מצב הרוחב פס כבר טוב יותר במצריים, איפה מובארק :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים ב שוב לא זזים, אפילו ב 360P

:pissed:

הבנתי שיוטיוב מלבד הסרטים שהם לא הכי פופולרים סרטים פשוט לא זזים שמה באופן כללי, חוגגים על הדבר ומאטים את מה שהיה אמור לעבוד, לבכלל לא לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בחבילות 10 מגה, וגיימרים, שזה לדעתי הנפצה מוחלטת, אין שום הבדל בפינגים ולא כלום עם הבדיקה שאני עשיתי... הם גם לא יודעים בעצמם להגיד לך מה ההבדל

בזק זה ספק פשוט גרוע. לחץ ציבורי על המששל רק יניב תוצאות.

מצב הרוחב פס כבר טוב יותר במצריים, איפה מובארק :yelclap: :yelclap:

אני דווקא כן מבחין בהבדלים בין משתמש לבין משתמש רגיל, למרות שההבדלים הם לא נורא נורא משמעותיים, אבל הם קיימים: פינג נמוך יותר (10ms ובמקרים מסויימים אפילו 20ms ויותר), יציבות הפינג ופאקט לוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ליישר קו :

לפני כ 10 ימים שדרגתי ממהירות 2.5 ל 10 מגה, תשתית ספק בינלאומי (התחיבות לשנה).

היום הראשון היה סבאבה, מהיר והורדתי עם jdownloader ב1.2מב/ש.

אחר כך זה התחיל לקרטע : אומנם את המהירויות האלו קיבלתי פחות או יותר, אבל רק בשעות הקטנות של הלילה, בהורדות, וככה גלישה איטית, ואם בערב אני רוצה להאזין לרדיו מצרפת, פשוט מקוטע, לא יאומן !

אז היום לא רק שבערב זה מגמם, אלא שמקסימום המהירות שאני מקבל עכשיו זה 600, כשלפני שעה, כלומר ב 3 לפנות בוקר, זה עמד על כ 200. יותר איטי משמעותית ממה שהיה לי קודם, ואני משלם 30 אחוזים יותר.

נשבר לי מהם, אם זה ממשיך ככה, התחיבות לא התחיבות, אזוז לחברה אחרת. השאלה לאיזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן כתבתי (אולי בדיון אחר בנושא) שחבר שלי עשה בדיוק אותו דבר כמוך.

שידרג ממסלול של 2.5 ל12Mb.

גם הוא בבזב"ל לפני ואחרי השידרוג.

כל השבוע שאחרי אני שומע תלונות שהמהירות יותר גרועה מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עשה החבר שלך ?

התקשרתי לשירות הטכני, נפלתי על בחור אדיב, רוצה לעזור, שאמר שהוא ידווח לאיזו מחלקה רלוונטית שתבדוק למה ההתחברות שלי ככה, אולי יקח קצת זמן, אבל יסדרו את זה...

אההמ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...