תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למעוניינים ולמודאגים שביננו, הההודעה הראשונה בדיון עודכנה ונוספו בה הנחיות לאופן שבו ניתן לבדוק/לוודא שהלוח שקניתם או שהוחלף לכם הוא אכן ממהדורה B3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לדעת האם הלוח שלי מתוקן למרות שאני בטוח שהוא לא B3?

אפשר דוח מצב מלא לגבי הלוחות אני כבר מת להביא מחשב חדש ולא הבנתי עם הגיעו לוחות מתוקנים..

כתבו פה שהגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הלוח אם GA-PH67A-UD3 H67 לפני כחודשיים-שלושה

בדקתי באתר של החנות ופורסם שם שהגיעו הדגמים המתוקנים (B3) אבל כשיצרתי איתם קשר הם אמרו לי שה Recall יתבצע באפריל

זה מה שעושים בכל החנויות ? או שהם אמורים להחליף לי את הלוח אם ברגע שיש להם את הלוח אם המתוקן במלאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הלוח אם GA-PH67A-UD3 H67 לפני כחודשיים-שלושה

בדקתי באתר של החנות ופורסם שם שהגיעו הדגמים המתוקנים (B3) אבל כשיצרתי איתם קשר הם אמרו לי שה Recall יתבצע באפריל

זה מה שעושים בכל החנויות ? או שהם אמורים להחליף לי את הלוח אם ברגע שיש להם את הלוח אם המתוקן במלאי ?

ברוב החנויות המלאי של לוחות B3 עדיין מוגבל ולכן ישנה העדפה קודם כל לספק אותם למי שמזמין מחשב חדש , אבל כמובן שאם יש בעיה בלוח שלך והוא לא עובד כמו שצריך אז במסגרת האחריות הם מחוייבים להחליף לך ללא דיחוי...

אם אין לך בעיה עם הלוח/מחשב עדיף שתמתין מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב החנויות המלאי של לוחות B3 עדיין מוגבל ולכן ישנה העדפה קודם כל לספק אותם למי שמזמין מחשב חדש , אבל כמובן שאם יש בעיה בלוח שלך והוא לא עובד כמו שצריך אז במסגרת האחריות הם מחוייבים להחליף לך ללא דיחוי...

זה פשוט לא נכון , קודם כל הם מחויבים להחליף את הפגומים ורק אז למכור חדשים.

זה לא עניין של מימוש אחריות , זה RECALL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...