MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום חברים! שיחקתי לאחרונה כמה פעמים בשרת הזה ואהבתי איך הוא מנוהל. רק שאלה אחת. אני בעצמי שונא לקבל CG לפרצוף ונמנע משימוש בו נגד רגלים. אבל היום לא יכולתי להשתמש בו גם נגד שריון. אחרי ירייה ראשונה הייתי מייד נהרג על ידי השרת. האם CG אסור בכלל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן היה לי SPECIALIZATION של תוספת נזק. אבל זאת תוספת לגיטימית נגד שריון. לא מבין את זה. אם אני לא טועה ל CG יש נזק מופחת נגד שריון ובחע תוספת נזק הוא בקושי משמניד טנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בRPG, הוא יותר טוב לרכבים

.

סימון, אם אפשר להוריד את הבאן לקלאן RANDOM.

אתה נתת אם אני לא טועה לכל הקלאן, בעוד שרק 1-2 ירו על רכבים חברים, בעוד שהשאר היו בקבוצה השניה בכלל.

אני רוצה את השמות של שני השחקנים שירו על המסוקים ואני יוריד את הבאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן היה לי SPECIALIZATION של תוספת נזק. אבל זאת תוספת לגיטימית נגד שריון. לא מבין את זה. אם אני לא טועה ל CG יש נזק מופחת נגד שריון ובחע תוספת נזק הוא בקושי משמניד טנקים.

אתה אולי מאלה שמשחקים בסדר ולא מגסטב לכולם את הטוסיק אבל רוב האנשים שלוקחים CG+נזק , הם אלה שיורים אותו לתוך ריכוזים של אנשים כדי להרוג כמה שיותר.

לא בשביל לפגוע בטנקים/מסוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק! הבנתי את זה. יותר קל לאסור את COMBO הזה, מאשר לקוות אדמין ירוץ אחרי כל בן אדם שיורה CG לעבר הרגלים ויזהיר אותו. אני פשות מנסה עכשיו לקבל PLATINUM STAR על גוסטב שלי ומכיוון שאני לא יורה אל הרגלים (אולי רק להשמיד קירות בבניינים) יש לי מעט פגיעות איתו. תודה רבה על התשובות ושרת מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...