השתלטות האסלאם על העולם. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות האסלאם על העולם.

Jonnyboy

Recommended Posts

אתה יכול לתת את ההסבר הזה, אבל תסתכל שניה מי קהל היעד שלך : גולשי hwz. ברובם הם אנשים שיש להם השכלה (חטיבת ביניים ומעלה), יכולת חשיבה עצמית וכו. הם מחוברים לקהילה גדולה ומאוזנת יחסית

הדתות הקיצוניות (כל הדתות) יוצרות כפייה דתית שסוגרת לקהל היעד את החלון החוצה. במקרה של האיסלאם אני חושב שיש לך מספיק דוגמאות משלך, במקרה של הנצרות - אינקויזיציה וכו, במקרה של היהדות - "אינטרנט מביא סרטן" וכל יתר הניסיונות של הפנאטים הקיצוניים למנוע מהילדים שלהם כל קשר לעולם חיצון

מי שלא ראה "אור יום" (הילדים של הדתיים הקיצוניים) גודל להיות מי שמאוד קל לעשות ממנו פנאטים, כי כפייה דתית בין היתר מדכאת הרבה מאוד ביקורתיות וחשיבה עצמאית. לכאן נכנסים בין היתר הדברים ה "מינוריים" שאמרתי מקודם כמו לימוד תנך בבית ספר ואוטובוסים בשבת, והמקבילים האיסלאמיים שלהם שקצת יותר אלימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר היחיד שעוצר אותנו מלעצור את הערבים הוא השמאל, שבמקרה הוא גם שולט בתקשורת (מעריב, ידיעיות, ערוץ 10, 22, רק היום הם לכיוון הימין).

ואז כל דבר טוב שראש הממשלה עושה, ישר תוקפים אותו בתקשורת, מצדם, נגיד שהוא יקח את עזה בחזרה, ואת כל המתיישבים שם יסיע ללבנון, למרות שזה לא כל כך ריאליסטי, במידה שזה יקרה, התקשורת, בלי להניד עפעפ, תעשה עליו כתבה, יראו את הפרצוף שלו עצבני מתמונה של לפני שנתיים בגדול על כל העיתון, ויהיה כתוב רוצח

אם השמאל לא היה מתערב, הוא היה רואה שמה שאנחנו (הימין) מנסים לעשות יהיה הרבה יותר אפקטיבי...

הימין שולט במדינה במשך 35 שנים, לא ברור לי מהיכן המידע שלך לגבי שליטת השמאל בתקשורת. הרי ממשלת יכולה עכשיו לכבוש את עזה והביקורת בתקשורת לא תוכל לעצור את זה, איך בדיוק זה מתיישב עם הטענות שלך שהשמאל מתערב בכל דבר? במקום להפעיל ביקורת על עצמך ועל הצד הפוליטי, אתה מעדיף להאשים מישהו בכל הצרות שלך, אין ספק שזו דרך מאוד נוחה לברוח מהתמודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאל תת רמה : אוהב את הפלסטינים במחסומים, זכויות אדם בתוך כנראה פחות מעניינות אותו

ימין תת רמה : חופר מתחת לדמוקרטיה בתוך , אבל לא ממש עושה הרבה בצורה מסודרת מול הפלסטינים

יש לך ציפיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום שאנשים יראו את העולם בשחור ולבן, כדאי שיידעו שישנם הרבה זרמים בשמאל והרבה זרמים בימין. יש לי ציפיות שאזרח במדינת , גם אם הוא ילד, יידע לחשוב בצורה ביקורתית, לא יחלק את העולם לשני מחנות בלבד ויבין שתיאוריות הקונספירציה הרבות שהוא שומע מקורן בגורמים בעלי אינטרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת את ההסבר הזה, אבל תסתכל שניה מי קהל היעד שלך : גולשי hwz. ברובם הם אנשים שיש להם השכלה (חטיבת ביניים ומעלה), יכולת חשיבה עצמית וכו. הם מחוברים לקהילה גדולה ומאוזנת יחסית

הדתות הקיצוניות (כל הדתות) יוצרות כפייה דתית שסוגרת לקהל היעד את החלון החוצה. במקרה של האיסלאם אני חושב שיש לך מספיק דוגמאות משלך, במקרה של הנצרות - אינקויזיציה וכו, במקרה של היהדות - "אינטרנט מביא סרטן" וכל יתר הניסיונות של הפנאטים הקיצוניים למנוע מהילדים שלהם כל קשר לעולם חיצון

מי שלא ראה "אור יום" (הילדים של הדתיים הקיצוניים) גודל להיות מי שמאוד קל לעשות ממנו פנאטים, כי כפייה דתית בין היתר מדכאת הרבה מאוד ביקורתיות וחשיבה עצמאית. לכאן נכנסים בין היתר הדברים ה "מינוריים" שאמרתי מקודם כמו לימוד תנך בבית ספר ואוטובוסים בשבת, והמקבילים האיסלאמיים שלהם שקצת יותר אלימים

אדוני הנכבד לא מובן לאן רצית להגיע בדברייך הראשונים, אם יש בפיך סתירה לדבריי אתה מוזמן להעלות אותה.

אתה מתכוון לבני-האדם קיצוניים הנמצאים בדתות, כבר הסברתי שמעולם לא התרכש בישראל מלחמה על רקע דתי, קיצוניות של חינוך אינה קשורה לקיצוניות של טבח בני-אדם.

תנ"ך כדרך אגב בבית הספר הממלאכתי באמת לא מלמדים כשורה ויסודי ועדיף שבאמת שלא ילמדו, אבל אם עושים זאת באופן יסודי אז זה דבר נחוץ ביותר, איזה עם תיהיה בלי להכיר את שורשך [ ואין קשר אם אתה מאמין או לא ] וודאי שצריך ללמדו - בכל אופן הנושא הזה לא שייך לכאן.

אתה משווה לי 'אינקוויזיציה' ל"אינטרנט מביא סרטן" שאגב נכון שהוא מטעם קיצוני אבל לא באמת שהוא מביא סרטן ראה כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=424778.30

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=424778.50

הקיצוניות למשל 'נטורי -קרתא '...לשלטון "הציוני" האנטי נובע מעיקר ממה שעוללו לדת ולשומריה - ראשי "הציונות" .

ראה כאן כמה פרקים קצרים שהובאו מערוץ ההיסטוריה,ערוץ 1, ערוץ 2 וכו'..

http://www.facebook.com/video/video.php?v=189202887757095&oid=149230141790937&comments&ref=mf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=189373087740075&oid=149230141790937&comments&ref=mf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=189497387727645&oid=149230141790937&comments&ref=mf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=189894051021312&oid=149230141790937&comments&ref=mf

אתה עושה הרבה עירבוב, אוטובוסים בשבת זה נכנס בכלל מהסכם של 'הסטטוס-קוו' - הנותן כמה הדגשים למדינה יהודית.

כל זה אתה מערבב לאיסלם הקיצוני הרוצה לכבוש את העולם ועל הדרך להיפטר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משווה את היהדות למסעות הצלב של הנצרות ולאיסלם הקיצוני כיום -זאת בעיה חמורה.

יהודים מעולם לא הרגו מישהו על דעת עצמם ומעולם לא הרגו מרצונם החופשי וכן מעולם לא על רקע דתי - כלומר כמו הנצרות והאיסלם הקיצוני שדגלו/דוגלים "אם אתם לא תהיו כמונו תרצחו".

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.msg3955139#msg3955139

טוב סליחה. הם הרגו את כל העמים שישבו בכנען לא על דעת עצמם אלא כי אלוהים ציווה להם. עכשיו זה מוסרי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין המרכזי, מכיוון שאותם עממי כנענן כבשו ארץ לא שלהם וסילקו את יושביה [ בני שם ].

בני- פונים אליהם בשלום אפילו שלושה איגרות נשלחות אליהם ואף מי שרוצה להישאר או להיות בשלום יכול אך עליו לקבל דברים בסיסיים כמו לא לרצוח וכו'..

הם לא קיבלו זאת ורצו במלחמה -וזאת התוצאה.

מה לעשות לפעמיים זה הפיתרון של הריגת כולם- ברגע שהשורש רקוב ילדים - אכזרים רוצחים גנבים וכו'...

ואם תשאיר מהם [מה שכמובן בני עשו בסוף ] - התגלה שבאמת הם המשכו בדרכם הרעים .

כל עניין עם ה' -זה שרק מתי שהוא גלוי ניתן לעשות זאת ולדעת מיהו עמלקי.

וכל זה ,אולי אתה משווה לאיסלם הקיצוני שרוצה להרוג אותך רק בגלל שאתה שונה [יהודי ] ? ורק בגלל שאתה לא מקבל את כל אמונתהם ומצטרף אליהם?

אותו דבר עם הנצרות בעבר.

אז תעשה לי טובה אף אומה ודת לא מגיעה לציפורן של העם היהודי במוסריות וכל שכן לפני 3300 שנה -הביאו מוסריות לעולם שאף אומה עדיין לא חלמה עליה או הבינה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור. לאחר שכובשים אדמה של האויב, צריך לשחוט אותם לגמרי - גברים, נשים, ילדים, ואפילו את הצען שלהם. לחשוב על פתרון הומני יותר זה יותר מדי בשביל היהודים, נכון? (טרנספר או משהו דומה)

אני שלחתי לך עכשיו הודעה פרטית, שדורשת ממך עד סוף השבוע הבא להתפנות ממקום מגוריך. אם לא תעשה את זה, אני בא אליך הביתה ושוחט לך את כל המשפחה (גם את החתול). איך אני איתך?

הא כן, הפסקה השניה שלך זהה למה שהיטלר אמר עלינו. אותן מלים. וזה מה שאמרתי לך (בדיון הקודם שהתוכחנו) שרצח עם שהתבצע ב1940 לא שונה מרצח עם שבני עשו לעמי כנען, והמשפט שלך כרגע מוכיח טוב טוב את מה שאמרתי מקודם)

אז מתברר שאנחנו צבועים אם אנחנו בוכים על השואה אחרי ששחטנו את כל העמים האלה לפני אלפי שנים (בהתבסס על זה שההסטוריה שמתוארת בתנך נכונה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דין זה הוא רק לעמלק ויחודי למקרה של עממי כנענן, ולא לאף אחד אחר . הוא לא סתם אוייב אלא בני-אדם מושחטים ורוצחים כל אדם .

אתה פונה אלי בדרך של סתם "פנה את המקום כי אם לא ארצח אותך ואת כל רכושך".

אנו מדברים על עמלק -ברברים רוצחים סתם בני-אדם... וכו'.. הם אלו שהעזו לתקוף את בני- שהוא חסר כל, בלי שום מצפון מצידו.

ומדובר על בני אדם שלא רוצים להשתנות ,ואם כל זה רק מתי שה' גלוי [מכיוון שרק הוא יודע ללב כל אדם מי כן סופו לחזור מדרכיו ומי לא] רק הוא יכול לסמן מיהו עמלקי.

המצוה הזו אינה חלילה חוק גזעני, ואין היא קובעת חוקי גזע, וברור שאינה חלה אלא על ההוייה העמלקית, על הקבוצה הפירטית המושחתת הזו, ואילו עמלקי שפרש והצטרף לאומה אחרת, נטפל אליה ואין שום ענין להרגו [וגם בישראל מצינו גר עמלקי, ש"ב א' יג'].

ישנו מחקר היסטורי של וליקובסקי [תקופות בתהו ] מלמד על : השחתת כל קדוש ויקר לבני אדם, קיצוץ איברים, התעללות, שוד, וניצול. קבוצה נוודת העוברת מאומה לאומה, משתלטת על משאביה, ומוצצת את דמה.

ברור שאיננו יכולים להניח אומה שלמה בכלא, או לקנוס אותה בממון, חברה המשתיתה את קיומה על השיטות האלו, דינה מוות, כפי החוק הקיים בכמה מדינות עד ימינו נגד פיראטים.

סלח לי אבל להשוות את זה להיטלר זה הזוי ושקרי.

הנאצים טענו שהיהודים הם עם נחות מהעם הגרמני הארי [על דרך הגזענות] . העם הגרמני נטען להיות עם חזק, מחושב וחכם מטבעו המשובח - בעוד היהודים נטענו להיות רעים מטבעם [לא ניתן לתקן, אתה יהודי זה מה שאתה ולכן עלייך להיות תחת האדמה ], גנבים, ערמומיים, בוגדים, רודפי בצע וטפילים המחלישים את החברה. על סמך כך טבחו הגרמנים ביהודים וביקשו להשמיד את כל בני העם היהודי, שלדעתם בלבד מהווה את כל בעיות העולם.

תורת והיהדות בכלל מעולם לא טענו שהיהודים נעלים מהגויים אפילו באחת מהתכונות הללו :השבחת גזע. הטענה שגזע מסויים הוא משובח יותר מגזע אחר, לדוגמה: חזק יותר, חכם יותר, מפותח יותר, וכדו'. ונחיתות גנטית - הטענה כי בני גזע מסויים הם נחותים יותר בגלל טבע המושרש בהם מבריאתם, ואינו נתון לשינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו מחקר היסטורי של וליקובסקי [תקופות בתהו ] מלמד על : השחתת כל קדוש ויקר לבני אדם, קיצוץ איברים, התעללות, שוד, וניצול. קבוצה נוודת העוברת מאומה לאומה, משתלטת על משאביה, ומוצצת את דמה.

ברור שאיננו יכולים להניח אומה שלמה בכלא, או לקנוס אותה בממון, חברה המשתיתה את קיומה על השיטות האלו, דינה מוות, כפי החוק הקיים בכמה מדינות עד ימינו נגד פיראטים.

נשמע לי כמו קבוצה (או כמה זרמים של קבוצות כמו שאתה נוהג להגיד) שמתקיימת בתוך מדינת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה אנשים פה היו רעים, לא יתכן, בשום מצב, ש-כ-ו-ל-ם פה היו אנשים כפי שתיארת.

הכוונה שלי, שלהרוג 100% מאוכלוסיית עמי כנען (או עם כנען כלשהו), לא הומני. מה החיות של אותם עמי כנען עשו לבני ישראל? מה הילדים והנשים של אותם עמי כנען עשו לבני ישראל?

זה בדיוק מה שהנאצים עשו לנו. לקחו את כולם, לא יוצא מהכלל, והשמידו אותם (או לפחות, ניסו). ההבדל בינינו (בני ישראל) לנאצים, זה שאנחנו כן הצלחנו להשמיד עמים שלמים, והנאצים לא.

"סלח לי אבל להשוות את זה להיטלר זה הזוי ושקרי."

הגרמנים אכן טענו שאנחנו עם נחות. כפי שהתנך אומר שכל מי שגוי הוא נחות יותר מיהודי.

גם בשבילי הזוי שאתה לא יכול לראות את המשוואות הפשוטות שאני מציג לפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...