השתלטות האסלאם על העולם. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות האסלאם על העולם.

Jonnyboy

Recommended Posts

קודם כל בשביל כל החרא הזה יש דיון על דת ואמונה.

ודבר שני, תגיד לי אתה דפוק, אתה מנסה לטעון שעם שהיה פה לפניי 3000 (או לא יודע כמה שנה) שנה היה לא הומני?! ואללה, אתה חושב שאיזה שהוא עם היה הומני בתקופה ההיא.

הדיון פה על קבוצה שקיימת היום והמרחק בינה להומניות הוא אסטרונומי, ולקבוצה הזות בגדול קוראים מוסלמים.

אז להתעסק בכמה אנחנו היהודים או הנוצרים היו או לא היו הומניים פעם זה פשוט לא אקטואלי, העובדה עכשיו היא שהמוסלמים אוהבים להתפוצץ לך באוטובוסים ועמים אחרים לא, וזה מה שמשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

'Ze-ev ':

אין מה לעשות אם בבית ספר לא לימדו את הדברים באופן יסודי ומדוייק -זה סכנה.

עמלק - זאת אומרת שגם מתוכם מי שרוצה לחזור ממעשיו -יכול ולאף אחד אין רשות לגעת בו .

אין כאן עניין גזעני כוללני, וחוץ מזה גם לשאר שהם רוצחים וכו'.. ניתן תחילה פנייה לשלום.

הילדים והנשים וכו'.. מדובר שכולם מושחתים באותה מידה .

הרמב"ם בהלכות מלכים פרק שישי:

אין עושין מלחמה עם אדם בעולם עד שקוראין לו שלום, אחד מלחמת הרשות ואחד מלחמת מצווה, שנאמר דברים כ "כי תקרב אל עיר להלחם עליה וקראת אליה לשלום". אם השלימו וקיבלו שבע מצוות שנצטוו בני נח עליהן אין הורגין מהן נשמה, והרי הן למס… ואסור לשקר בבריתם ולכזב להם אחר שהשלימו וקיבלו שבע מצוות. ואם לא השלימו, או שהשלימו ולא קיבלו שבע מצוות, עושין עמהם מלחמה והורגין כל הזכרים הגדולים, ובוזזין כל ממונם וטפם. ואין הורגין אישה ולא קטן… במה דברים אמורים, במלחמת הרשות שהוא עם שאר האומות. אבל שבעה עממין ועמלק שלא השלימו אין מניחין מהם נשמה, שנאמר "לא תחיה כל נשמה", וכן הוא אומר בעמלק "תמחה את זכר עמלק".

ומנין שאינו מדבר אלא באלו שלא השלימו? שנאמר יהושע יא, יט "לא היתה עיר אשר השלימה אל בני בלתי החוי ישבי גבעון, את הכל לקחו במלחמה. כי מאת ה' היתה לחזק את לבם לקראת המלחמה את למען החרימם", מכלל ששלחו להם לשלום ולא קיבלו".

*אתה מוזמן להראות לי מהתורה שגוי הוא נחות מיהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alex-aksd,

קודם כל לא קראתי לך בשמות, אז אל תקרא לי דפוק. אם אינך יכול לשוחח אתי באופן תרבותי, אני אפסיק להתיחס להודעות שלך.

אתה מדבר על זה שלא היתה הומניות באותה התקופה. אוקיי. תסביר לי בבקשה למה מצרים לא שחטו את כל היהודים בזמן שבני היו משועבדים להם?

אבל אוקיי, נתעלם ממה שאמרתי ואולי אתה צודק. כולם היו ברברים. אז הטענה שבני הם העם הנבחר שגוי. מצד אחד אתם אומרים שאנחנו העם הנבחר, שאנחנו יותר טובים מכל הגוים, אבל כשנוח לכם, אתם משווים אותנו לשאר העמים? [br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 22:44:17

'Ze-ev ':

עמלק - זאת אומרת שגם מתוכם מי שרוצה לחזור ממעשיו -יכול ולאף אחד אין רשות לגעת בו .

אין כאן עניין גזעני כוללני, וחוץ מזה גם לשאר שהם רוצחים וכו'.. ניתן תחילה פנייה לשלום.

הילדים והנשים וכו'.. מדובר שכולם מושחתים באותה מידה .

הרמב"ם בהלכות מלכים פרק שישי:

אין עושין מלחמה עם אדם בעולם עד שקוראין לו שלום, אחד מלחמת הרשות ואחד מלחמת מצווה, שנאמר דברים כ "כי תקרב אל עיר להלחם עליה וקראת אליה לשלום". אם השלימו וקיבלו שבע מצוות שנצטוו בני נח עליהן אין הורגין מהן נשמה, והרי הן למס… ואסור לשקר בבריתם ולכזב להם אחר שהשלימו וקיבלו שבע מצוות. ואם לא השלימו, או שהשלימו ולא קיבלו שבע מצוות, עושין עמהם מלחמה והורגין כל הזכרים הגדולים, ובוזזין כל ממונם וטפם. ואין הורגין אישה ולא קטן… במה דברים אמורים, במלחמת הרשות שהוא עם שאר האומות. אבל שבעה עממין ועמלק שלא השלימו אין מניחין מהם נשמה, שנאמר "לא תחיה כל נשמה", וכן הוא אומר בעמלק "תמחה את זכר עמלק".

ומנין שאינו מדבר אלא באלו שלא השלימו? שנאמר יהושע יא, יט "לא היתה עיר אשר השלימה אל בני בלתי החוי ישבי גבעון, את הכל לקחו במלחמה. כי מאת ה' היתה לחזק את לבם לקראת המלחמה את למען החרימם", מכלל ששלחו להם לשלום ולא קיבלו".

*אתה מוזמן להראות לי מהתורה שגוי הוא נחות מיהודי.

אתה לא איתי. אתה לא מנסה להפעיל את ההגיון. עזוב את כל כתבי החכמים שפירשו את התנך. תנסה לחשוב בעצמך, לחשוב בהגיון. לא יתכן בשום אופן שאוכלוסיה שלמה חטאה. זה פשוט לא עובד בעולם שלנו. ובנתך רשום בפרוש שבני ישראל שחטו את כל מה שזז בדרכם עד לייצור האחרון שפגשו בדרך (אפילו פאקינג חיות של אותם העמים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אומר שיהודי יותר מגוי, אלא שלכל אחד יש תפקיד אחר בעולם , אותו דבר גבר ואישה [לכן יש מצוות שחלים על הגבר ולא על האישה וכך ההפך ].

שמע זאת בעיה מהשורש ,והיא לא שלך אלא מבית ספר יסודי.

כנראה אתה לא יודע - היהדות היא היחידה שאומרת שלכל אדם באשר הוא יש לו שכר והכל תלוי בדרך התנהגותו , הנצרות והאיסלם לא כך דרכם אלא אם אתה לא כמוהם -אתה יורש גהנום.

אין דבר כזה טקסט ללא פירוש, הנה דברי הרמב"ם על ידי הבאת הטקסט .

בפעם השלישית זה לא אימרה כוללת ,הרי אם יש שם כאלה שהם לא אז הם ירצו בשלום ובהם לא נוגעים, שאר הפושעים אינם רוצים לזוז ממעשיהם ורוצים להמשיך .. ללכת למדינה ומדינה ולבזוז אותה ועל הדרך לרצוח -בקיצר כמו פיראטים .

בני- לא שחטו שום אומה אחרת, אתה מדבר על מלחמות שבאות מכל מיני סיבות וכמובן שלפני כן חובה לנו לקרוא תחילה לשלום-הנה הצגתי את הרמב"ם לא הורגים ילדים ונשים ודברים שאינם קשורים למלחמה.

רק אצל עמלק וכמובן מי שהוא פיראט בלשון שלנו ואינו מוכן בשלום בכלל או לחזור מדרכיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כנראה אתה לא יודע - היהדות היא היחידה שאומרת שלכל אדם באשר הוא יש לו שכר והכל תלוי בדרך התנהגותו , הנצרות והאיסלם לא כך דרכם אלא אם אתה לא כמוהם -אתה יורש גהנום. "

עמי כנען לא היו כמונו. שלחנו את כולם לגהנום. ושוב, אל תגיד לי שלכולם זה הגיע. כי שוב פעם אזכיר לך, שלפי חוקי סטטיסטיקה, לא יתכן שכל האנשים, עד הבנאדם האחרון, היו אנשים רעים או חוטאים.

אני כבר לא מתיחס לזה שכל חוטא דינו מוות. זה כבר סיפור אחר שאני אפילו לא רוצה להיכנס איתך לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה מקשה להבין, בני- לא הולכים לעמים ואומרים להם קבלו את דתנו ואם לא תרצחו.

עממי כנענן היו תחת אותה הגדרה של עמלק -הם נהגו באותה דרך.. הרי כבשו ארץ לא להם [בני שם ] וכן רציחות ושוד.. וכו'..

בפעם הרביעית קראו להם לשלום -ולא פעם אחת, יהושע שלח להם שלושה איגרות הקוראות לשלום אבל כנראה להם לא הזיז דבר אלא רק להמשיך עם מעשיהם.

התורה מזהירה את העם הנכנס לארץ לא ללמוד ממעשיהם של המקומיים- "כְמַעֲשֵׂה אֶרֶץ כְּנַעַן אֲשֶׁר אֲנִי מֵבִיא אֶתְכֶם שָׁמָּה לֹא תַעֲשׂוּ וּבְחֻקֹּתֵיהֶם לֹא תלכו". רש"י על המקום מביא את עדות חז"ל על קלקולם של האומות יושבות הארץ יותר מכל יושבי תבל, והמלחמה בהם ממילא הייתה חיונית לשלומו המוסרי של העולם.

איך אמרנו כמו פיראטים ההולכים ממקום למקום בשביל לכבוש לבזוז ולרצוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alex-aksd,

קודם כל לא קראתי לך בשמות, אז אל תקרא לי דפוק. אם אינך יכול לשוחח אתי באופן תרבותי, אני אפסיק להתיחס להודעות שלך.

אתה מדבר על זה שלא היתה הומניות באותה התקופה. אוקיי. תסביר לי בבקשה למה מצרים לא שחטו את כל היהודים בזמן שבני היו משועבדים להם?

אבל אוקיי, נתעלם ממה שאמרתי ואולי אתה צודק. כולם היו ברברים. אז הטענה שבני הם העם הנבחר שגוי. מצד אחד אתם אומרים שאנחנו העם הנבחר, שאנחנו יותר טובים מכל הגוים, אבל כשנוח לכם, אתם משווים אותנו לשאר העמים?

בקשר לדפוק, זו צורת ביטוי (אם כי לא הכי הולמת, היא מתאימה למצב) ולא טענתי שאתה דפוק, אלה זה יותר מדבר על הטענה שלך, אבל שאהיה .

בקשר למצרים, באמת שאני לא יודע כי אני לא הייתי באותה תקופה (וגם לא אתה), אבל אני חושב שכנראה בגלל רצון לנצל כוח עבודה, ובגלל שהם רצו להפוך להיות אימפריה ולא סתם להגדיל טיפה את השטח שלהם, לכן לא השתלם להם לשחוט סתם ככה בני אדם,גם ככה אין ממי לגבות מסים, לעומת זו בני רצו ליישב את המדינה הזו על ידי העם שלהם, לכן להשאיר פה בני אדם אחרים בשטח כזה קטן זה מתכון לאסון.

מי אמר שאני טוען שאנחנו טובים מכל הגוים, או שאנחנו עם נבחר, אני אפילו לא נכנסתי לתחומים האלו, מבחנתי זה בכלל לא קטעים רלוונטים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii,

מה זאת אומרת "קראו לשלום"? תסביר לי בבקשה איך זה היה מתנהל. זה כמו שאני אתנחל אצלך בבית ואחיה על חשבונך. אתה תשאל "למה מי אתה שתבוא לגור אצלי". כנל עמי כנען התפלאו "מי אלה באו לכאן ודורשים להתישב איתנו?"

אתה עדיין לא הסברת לי איך יתכן ש100% מבני אדם (אלפים אם לא מליונים) היו חוטים בלי יוצא מן הכלל.

זה שרשי אומר שהעמים היו מקולקלים והיו הרוע בעולם, זה בדיוק כפי שהיטלר רשם מיין קאמפף שעל העם הגרמני לשאוף להתישב בכמה שיותר איזורים בכל אירופה בגלל ששאר העמים "מקולקלים" AKA "תורת הגזע".[br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 23:26:13

בקשר לדפוק, זו צורת ביטוי (אם כי לא הכי הולמת, היא מתאימה למצב) ולא טענתי שאתה דפוק, אלה זה יותר מדבר על הטענה שלך, אבל שאהיה .

בקשר למצרים, באמת שאני לא יודע כי אני לא הייתי באותה תקופה (וגם לא אתה), אבל אני חושב שכנראה בגלל רצון לנצל כוח עבודה, ובגלל שהם רצו להפוך להיות אימפריה ולא סתם להגדיל טיפה את השטח שלהם, לכן לא השתלם להם לשחוט סתם ככה בני אדם,גם ככה אין ממי לגבות מסים, לעומת זו בני רצו ליישב את המדינה הזו על ידי העם שלהם, לכן להשאיר פה בני אדם אחרים בשטח כזה קטן זה מתכון לאסון.

מי אמר שאני טוען שאנחנו טובים מכל הגוים, או שאנחנו עם נבחר, אני אפילו לא נכנסתי לתחומים האלו, מבחנתי זה בכלל לא קטעים רלוונטים בנושא.

קח למשל שבויי מלחמה. אפשר לקחת דוגמאות מהמאה הקודמת, לא חסר. היו מדינות שריכזו שבויי מלחמה והם עבדו בעבודות כפיה. AKA שיעבדו אותם. והיו מדינות שהעדיפו לחסל שבויי מלחמה. רמת ההומניות שונה, ואפשר להתאים את זה בקלות לתקופות של לפני 3000 שנה.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 23:30:02

אתם טוענים שלא היתה בתקופה ההיא הומניות. שזה מצדיק שבני שחטו עמים שלמים על ימין ועל שמאל. כלומר, שזה היה לגיטימי שבני היו ברברים.

לכן טענה כזאת הופכת את בני לעם מהשורה, ללא הבדל מעמים אחרים שישבו כאן. העם הנבחר לא עובד כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעתם לנושא שיחה של-השתלטות האסלאם על אירופה ועל העולם. להאם לפני 3000 שנה היינו הומנים או לא?

אני חושב, שצריך פשוט להתחיל להעיף קיבינמט את כל המהגרים המוסלמים. שלא ישאר שם טיפת אסלאם. צריך פשוט למנוע את התפשטותם, בין אם זה בדרכי טרור ובין אם זה בדרכי נועם (לא יקרה).

בדרכי נועם, הם לא רוצים. וניסינו. תאמינו לי שניסינו...

בדרכי טרור, צריך לנסות, כי על הנסיון הראשון, ההצלחה תגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בגלל שהתחילו להשוות בין הדתות נוסח הודעות אלה:

אם אתה משווה את היהדות למסעות הצלב של הנצרות ולאיסלם הקיצוני כיום -זאת בעיה חמורה.

יהודים מעולם לא הרגו מישהו על דעת עצמם ומעולם לא הרגו מרצונם החופשי וכן מעולם לא על רקע דתי - כלומר כמו הנצרות והאיסלם הקיצוני שדגלו/דוגלים "אם אתם לא תהיו כמונו תרצחו".

כלומר, אנחנו הכי טובים וכל השאר סתם ברברים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעתם לנושא שיחה של-השתלטות האסלאם על אירופה ועל העולם. להאם לפני 3000 שנה היינו הומנים או לא?

אני חושב, שצריך פשוט להתחיל להעיף קיבינמט את כל המהגרים המוסלמים. שלא ישאר שם טיפת אסלאם. צריך פשוט למנוע את התפשטותם, בין אם זה בדרכי טרור ובין אם זה בדרכי נועם (לא יקרה).

בדרכי נועם, הם לא רוצים. וניסינו. תאמינו לי שניסינו...

בדרכי טרור, צריך לנסות, כי על הנסיון הראשון, ההצלחה תגיע.

להעיף את המוסלמים המציקים אתה אומר? אני מניח שתתחיל עם דחיסת כל המוסלמים האלו לרכבות וריכוז שלהם במחנות מעצר זמניים, נכון? ומה אחר כך? הרי אתה טוען שצריך לעשות זאת בדרכי טרור, כלומר, באלימות קשה ובעצם לרצוח את כל המתנגדים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ze-ev

אתה יהודי? כי נראה שבכוח אתה רוצה להכניס דברים בבני-.

אתה כותב 'גם אתם'- משמע לא יהודי.

תשיב לי על כך בבקשה.

ידידי אני מאוד מצטער, לא יתכן שאני אחזור על כל דבר כמה פעמיים , דוגמא שכתבת "אתה עדיין לא הסברת לי איך יתכן ש100% מבני אדם (אלפים אם לא מליונים) היו חוטים בלי יוצא מן הכלל", כבר השבתי לזה.

לא יתכן לשנות את משמעות הדברים שכתבתי לדברים שמעולם לא יחסתי- כמו "כלומר, אנחנו הכי טובים וכל השאר סתם ברברים....".

היטלר הולך על דרך הגזענות -זאת אומרת כל היהודים ללא יוצאי מין הכלל, ולא משנה מה מעשיהם של אדם זה או אחר.\

שוב,המצוה הזו אינה חלילה חוק גזעני, ואין היא קובעת חוקי גזע, וברור שאינה חלה אלא על ההוייה העמלקית, על הקבוצה הפירטית המושחתת הזו, ואילו עמלקי שפרש והצטרף לאומה אחרת, נטפל אליה ואין שום ענין להרגו [וגם בישראל מצינו גר עמלקי, ש"ב א' יג'].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יהודי, אבל אני לא מתגאה בזה. אני מכיר "לא יהודים" שפי 10 יותר טובים מכל יהודי ממוצע ועדיין הם מקבלים זלזול מאנשים כמוך.

היה לי חבר בצבא שהיה חייל מצטיין ועשה את העבודה שלו הכי טוב מכולם. והוא לא היה יהודי. אחרי שבנאדם כזה ישתחרר מהצבא, כל החיים שלו בארץ הוא יקבל זלזול על זה שהוא לא יהודי, למרות שתכלס הוא תרם יותר מכל אחד בבסיס שהוא שירת בו.

סתם נתתי לך דוגמא, שתחשוב מעבר לבועה ואופן החשיבה שלך, ושתבין שאין שום הבדל בין יהודי ללא יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה ?

מדוע הנך כותב דברים מוטעים בשם אדם אחר?

אני רוצה שתראה לי מתי פניתי בסתם זילזול רק בגלל שאדם מסויים איננו יהודי -כפי שכתבת "מקבלים זלזול מאנשים כמוך" .

אדוני לא יתכן שתזרוק עלי או על היהדות רפש בגלל טעויות בהתנהגותם של אנשים אחרים -והם יכולים להיות גם יהודים.

אתה מראה כאן בורות גדולה בכל הנוגע ליהדות, כידוע התורה מצוה לאהוב את הזר ואת הגר "כמוך".

Jonnyboy

מסכים איתך עם טרור פועלים כנגד בטרור, לעולם לא יתכן שלום עם אותם קיצוניים אכזריים, אבל כמובן שתמיד צריך לשאוף לשלום - ואם זה לא ניתן ורואים שהמצב מתדרד והם צוברים כוח ועוד כוח שמסכן את כל העולם -יש לתעורר לפני שיהיה מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, מצטער אם פגעתי ברגשות שלך, אבל הדברים שלי נאמרו על סמך התנהגות של רוב הישראלים. רוב הישראלים חושבים ובטוחים שהם יותר טובים מאזרחים לא יהודים. את ההתנהגות הזאת אפשר לראות בכל מקום, אם זה בפורומים, בלוגים, תגובות לכתבות בynet (מקום נהדר לראות את הפרצוף האמיתי והמגעיל של האזרח הישראלי) וגם בחיים האמיתיים.

למרבה הצער, לרוב השטויות האלה נפלטות מפיהם של אותם עצלנים שלא עשו כלום בבסיס שלי בזמן שבנאדם לא יהודי קרע את התחת שלו שלוש שנים (וגם נשאר אחרי זה לקבע, בזמן שישראלי ממוצע רק מחפש איך להשתמט מהשנים הנוספות האלה לאחר שהצבא היה ממנה לו את הלימודים של יג'-יד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...