Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

בגדול אם הם רק יוסיפו את זה- וזה גם כוונתם -וזה רק בבדיקה כרגע. אז כמובן מפות ענקיות שעדיין לא נראו וגם חייבים שרתים חזקים -אולי זה יהיה מעניין ומפתיע.

תמיד שיוצא המשחק על ההתחלה יש הרבה שחקנים מעצבנים שמפריעים לחווית המשחק - אחרי כמה חודשיים נרגע... - אם זה יצליח ( מעל 100 ) שחקנים בשרת זאת תיהיה חוויה מדהימה.

..........................

http://www.computerandvideogames.com/293153/news/dice-our-competitors-are-getting-lazy-were-coming-for-them/

בנתיים זה אכן נראה כך :xyxthumbs:---- יאכל את המתחרים.

זה פורסם לפני כמה זמן -אך לא פרסמו כאן.

98195720.jpg

קצת תמונות:

48966201.jpg

8064271.jpg

19873865.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא לשאוף ל 64 חבר'ה... אבל קשה להתעלם מהעובדה שכעת עם BC2 ו 32 משתתפים, לא חסרים שרתים שפשוט לא מפסיקים ללגלג ולקרטע (נתחיל בשרתים הישראלים, לצורך העניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה יהיה כיף כמו בBF2, שם לא באמת משנה כמה גבוהה הפינג שלך היה, הכול זז חלק!

אולי אתה לא מרגיש כי אתה נלחם מטווחים קצרים אבל כשמשתמשים בסנייפר ההבדל בין פינג 30 לפינג 120 הוא עניין של חיים ומוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

???

כניראה שאתה צעיר מידי בשביל לזכור את התקופה שפינג 120 היה עובד מושלם (UT הראשונים, QUAKE 3 והכל המשחקים שמבוססים עליו, COD הראשונים וכמובן גם BF הראשונים).

את האמת הבעיות עם הפינג, כמו הרבה דברים אחרים, התחילו אחרי המעבר לקונסולות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתם משחקים באופן חובבני אז לכם לא אכפת ואתם אוהבים רק לירות.

בתור אחד שעבר בקלאנים הכי טובים של MOH:AA / CS:S ולקח ים גביעים בclanbase יש הבדל מורגש בין פינג 20-30 ל100+

בשרתים בארץ היינו מפרקים כל קלאן אבל לשחק נגד אירופאים בשרתים בחו"ל זה סיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך משחקים כמו SOF2, QUAKE 3 ו UT תמיד התבססו על מהירות וזמן תגובה, גם עם פינג 120 אף פעם לא הייתה לי בעיה להיות מקום ראשון ואף פעם לא הרגשתי זיופים בפגיעה בגלל הפינג. היום אם הפינג מעל 100 מתחילים להרגיש הבדל :nixweiss:

להגיד חובבנים על רוב השחקנים פה זה בעיה, רובנו משחקים משחקי FPS הרבה מאוד שנים (תזכור שאני מדבר על משחקים מ 1998-2001), יש לנו הרבה ניסיון וראינו את השינויים שהמשחקים עברו במהלך השנים.

אני יכול להגיד לך שב SOF2 לרוב הייתי מסיים ראשון גם בשרתים באירופה למרות ההבדל בפינג (ולא הייתי משחק נגד ילדים בררה, רק עם קבוצות רציניות). ברור שיש הבדל בין פינג 20 לפינג 100 אבל זה לא אמור להיות הבדל במפריע לשחק למישהו שיודע מה הוא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתם משחקים באופן חובבני אז לכם לא אכפת ואתם אוהבים רק לירות.

בתור אחד שעבר בקלאנים הכי טובים של MOH:AA / CS:S ולקח ים גביעים בclanbase יש הבדל מורגש בין פינג 20-30 ל100+

בשרתים בארץ היינו מפרקים כל קלאן אבל לשחק נגד אירופאים בשרתים בחו"ל זה סיוט.

:xyxthumbs:

לא ניתן לתת את השיא שלך מעל 100 פינג .

גם אני בBF2142 תמיד במקומות הראשונים, תמיד הייתי מפרסם מה היה קורה עם הפינג היה 30 .

ההבדל הוא מורגש מאוד.

כי שפתחו שרת ישראלי ל2142 זה היה תענוג וקריעה קלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...