Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

YOU ARE A FANBOY!!

סורי אבל אם אתה אומר שאין הבדל בין CRYSIS 2 ל BF3 או שאתה לא רואה טוב או שאתה ממש אוהב את CRYSIS :nixweiss:

התאורה במשחק הזה מתקדמת בהרבה, הטרסטורות טובות יותר. ההרס בכלל הזוי אבל ניראה לי שהם שוב משתמשים ב HAVOK ואז הרוב נופל על המעבד (למי שאין מרובע חזק שיקנה מחשב חדש שבוע לפני יציאת המשחק :lol:).

קרייטק על הז*ן שלי, אני בכלל לא אוהב את קרייסיס כמשחק, אבל הגרפיקה לא רעה בכלל.

אם לא קרייסיס 2 אז קרייסיס וורהאד, אין יותר מדי הבדל בין מה שאפשר לסחוט מDX9 לבין מה שאנחנו רואים היום במשחקי DX10/11, וכמו שאמרתי - אין הבדל גדול, מן הסתם שהוא קיים, אבל ממש לא מצדיק יותר מGTX460/HD5850 כדי להריץ על MAX עם לפחות 30+ קבוע.

tl;dr GTX580 my ass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA ממש דוחפים את המשחק חזק, יש אותו במחירי זנות בהרבה מקומות :o

D2D יש הנחה של 10% ועכשיו עוד שנותן בנוסף לזה 20% הנחה.

ב EA STORE יש הנחות לכל העולם (לישראל זה יוצר 45 יורו, במדינות אחרות אפילו פחות).

באמזון ועוד כמה חנויות יש את המשחק ב 170-190 שקל.

ב GAME המשחק עולה 200 שקל כולל משלוח לישראל (או 172 בלי משלוח).

הדיל של GAME הוא הכי זול שזמין לישראל :'( לא מבין למה הם עושים את ההגבלות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים משחקים באירו. למשל משחק שעולה $49.99 ב ארה"ב עולה 49.99 אירו באירופה ויוצא הרבה יותר יקר בשקלים בגלל השער גבוה של אירו. קודם קניתי בלירות סטרלינג, אבל עכשיו זה יוצא יותר יקר. למשל BF 3 ב EA UK עולה 39.99 לירות שזה $64. >:(

בדקתי עכשיו, המחיר ב GAME יפה - 29.99 לירות שזה $48 על LIMITED EDITION. תגידו חברים. ראיתי שאפשר לבחור DOWNLOAD שם. זה עובד בסדר? משהו ניסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שלא קונים ביורו, רק ציינתי את ההנחות.

ב GAME המשחק מאוד זול והמחיר בפאונד, באנגליה בכללי המחירים הוגנים יחסית. כמובן שבארה"ב זול יותר אבך לך תשלח משחק מארה"ב לישראל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צודק. שמעתי ש GAME זולים ובאמת 29.99 לירות זה $48 שזה מחיר טוב מאוד ל LIMITED EDITION. ניסית לקנות DIGITAL DOWNLOAD? זה עובד? כי אני לא צריך דיסק. העיקר זה לחסוך קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DIGITAL היחיד שזמין לישראל כרגע זה EA STORE (וחנויות ה CD KEY השונות שאני לא יודע כמה כדאי לקנות מהן, גם ההפרש מאוד קטן, בסביבות ה 5 פאונד).

GAME לא הוסיפו DIGITAL למשחק הזה וחבל, בדרך כלל אבלל המחיר של הדיגיטלי שווה למחיר המשחק כולל משלוח אז זה לא יוזיל את עלות הקניה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחנות אחד CD-KEY כבר שנה ולא היו לי בעיות אתם. אם תרצה אני אביא לך כתובת. קניתי מהם MOH וכמה משחקים ל . אני חושב על קניית BF 3 ממנו גם (המחיר יהיה בסביבות $30) ו STRIKE AT KARKAND DLC אולי אקח אחר כך מ EA STORE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יוצא באוקטובר וכבר עכשיו אתם מדברים על הזמנה מוקדמת?? מי עושה כאלה דברים?

חכו עד יולי אוגוסט לפחות...

א. יכול להיות שנארגן כאן בפורום קנייה קבוצתית.

ב. עדיף לחכות ולראות מה יהיה תאריך היציאה המדוייק ושלא יהיו דחיות פתאומיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מחנות כזו MW2 ב 20$, ה KEY הגיע תוך שעה או שעתיים ועובד בלי בעיות.

השאלה מה הסיכוי שיקרה עם BF3 מה שקרה עם MW2 בהתחלה שהם נתנו באן ל CD KEY האלה. ראיתי שעכשיו ברוב המקומות האלה עםבדים בצורה אחרת ויש לך ממש תמונה של האריזה ואז אתה יכול להראות שקנית מוצר חוקי אבל בכל זאת זה לא בטוח ב 100%. השאלה היא האם 25 שקל שווים את הכאב ראש הזה, זה או CD KEY ב 30 פאונד או BOX/DIGITAL ב 35 פאונד.

נ.ב.

למי שרוצה לאכול תלב, המחיר כרגע ב DIRECT2DRIVE עומד על 28 פאונד, המחיר הכי זול בעולם ל LE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזמין עד שאני לא רואה BETA ואולי אחרי BETA גם לא מזמין ואמתין. בינתיים אני רק מדבר על האופציות של הזמנה.

D2D היא חנות מעצבנת ביותר. יש להם הגבלה גאוגרפית מציקה. ניסיתי לעשות הזמנה על מנת לראות כמה הנחה אני אקבל וקיבלתי הודעה: Error: 3 Limited Edition is Country restricted on your IP.

אז אי אפשר לקנות שם לישראלים. בקשר לחנות CD-KEY אז הם גם נותנים לך ממש תמונה של אריזה עם CD-KEY ואיכות מצויינת. לגבי מפתחות של EA אז הם לא מוגבלים איזורי, כמו מפתחות של ACTVISION שהם מוכרים אותם דרך ולSTEAM יש כלים לחסום מפתחות מאיזורים זולים להפעלה באירופה המערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...