Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

ראיתי אנשים שחסמו להם את ה KEY של BC2, גם ל EA יש דרכים לזהות את זה. אני יודע שנותנים תמונה של האריזה מה שמעלה את הבטיחות אבל בכל זאת, אתה יכול להוסיף 25 שקל ובאמת יביאו לך אריזה לבית. אם זה הפרש גדול (כמו 20$ ל MW2 בהשוואה ל 40$ שזה עולה בדרך כלל) אז אני יכול להבין, 25 שקל ניראה לי בזבוז זמן לקנות ממקום כזה אפילו שזה נוח יותר.

מסכים שזה מוקדם להזמנה מוקדמת אבל יש סיבה למה אני חושב על זה. בהזמנה דרך האתר יעשו את הגירסה הרגילה ולא את ה LE, מה שאומר שישר חסר לנו DLC אחד. גם אי אפשר לדעת כמה זמן עוד היהי את ה LE ואם המחירים יעלו כי יגמר "המבצע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטוח שיהיה ניתן להזמין מראש את המשחק מכל האתרים הגדולים ועדיין לקבל LE. אני לא חושב ש-EA כאלה טיפשים. חוץ מזה, זה תמד היה ככה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יוצא באוקטובר וכבר עכשיו אתם מדברים על הזמנה מוקדמת?? מי עושה כאלה דברים?

חכו עד יולי אוגוסט לפחות...

א. יכול להיות שנארגן כאן בפורום קנייה קבוצתית.

ב. עדיף לחכות ולראות מה יהיה תאריך היציאה המדוייק ושלא יהיו דחיות פתאומיות.

:screwy:

נראה לי הגזימו פה, רוב התראד פה מדבר על מחיר המשחק מאשר על המשחק עצמו.

זה מה שנקרא: "שיגעון הבאטלפילד"! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נחכה לסרטון החדש ונמשיך לדבר על המשחק. בינתיים אין מה לדבר עליו, כי אין חדשות 8)

לפי מה שאני זוכר מ PRE-ORDER של BC 2 ו MOH תקבל LE בקנייה עד היום האחרון לפני השקה. להכיד לך אמת אני מעריץ של BF 2 ן STRIKE AT KARAKND הייתה המפה האהובה עליי ביותר. אבל אני אוכל לחיות בלי DLC הזה ביום הראשון של השקה. אחרי חודש ימכרו אותו ואני בטוח הוא יעלה לא יותר מ $15. לכן אם לקנות ב $30 ו DLC ב $15 זה בכל זאת יעלה רק $45.

HuGeMouTh יכול להיות שאנשים קיבלו BAN למפתחות של BC 2, אבל לא יודע מאיפה הם קנו. אבל כנראה שמפתחות האלו נקנו (FRAUDULENT WAY) ש EA גם יכולים להשגיח וזאת סיבה היכידה לEA לעשות באן למפתח

כמן שאמרתי יש לי MOH שנקנה ב אוקטובר 2010 וקניתי לחבר BC 2 ביוני 2010 והם עובדים מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מדבר על G2PLAY. הם יקרנים ואין טעם לקנות אצלם. דבר שני הם לא נסגרו. הם כבר פעמיים תחת DDOS ATTACK ולכן אי-אפשר להגיע לאתר שלהם.

דבר שני. תגידו חברים זה רק אני או ש EA התחרפנו לגמרי ומעבירים ישראלים לחנות שמוכרת באירו אפילו אם בוחרים EA UK :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, קודם היינו חלק מאנגליה עכשיו אנחנו חלק מהאיחוד האירופי :lol: כניראה שהידע שלהם בגאוגרפיה ובפוליטיקה מאוד מצומצם :lol:

גם לא סימן טוב, מעדיף לקנות ממקום שלא תחת התקפה :P

אני קניתי את MW2 מ cdkeyshere.com, אולי אני אקנה מהם שוב כי הכל הלך חלק. גם ברוב המקרים זולים יותר מ onlinekeystore ו keys4.me.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין מה לקנות מ EA STORE עכשיו. בלירות סטרלינג המחיר היה אולי בקצת יקר ממחיר בארה"ב אבל באירופה זה טירוף. משחק שעולה $49.99 באירופה עולה 49.99 אירו.

החנות שקנית ממנו היא טורקית. מה אתה לא מחרים על המוצרים מטורקיה :nixweiss:

OKS באמת עכשיו מאוד יקרים, אבל KEYS4.ME שהמלצתי עליה זולה מאוד. אולי הם בכמה דלרים יקרים מהחנות הטורקית שאתה קנית בה, אבל אני מוכן לשלם את ההפרש ולקנות ממקום בטוח אם שירות מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות של בן אדם פרטי, מה יש לי להחרים אותו :P הוא לא מפריע לי אני לא מפריע לו, אפילו לא חשבתי לבדוק מאיפה הוא. ישבתי איזה שעתיים לפני שקניתי משם, בדקתי הכל, היה ניראה לי בסדר. לא ראיתי משהו שלילי שהיה בולט. קניתי ואני מרוצה, הגיע מהר ועובד, זה מה שחשוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקומות שמשום מה רשמו 14 לאוקטובר 2011 (בעיקר חנויות באירופה) למרות שלא פורסם בשום מקום תאריך רשמי...

זה לא משנה אם המשחק ידחה או לא , כל משחק בסדרת BF (כולל BC למיניהם) יוצאים "שבורים" ורק אחרי כמה וכמה פאטצ'ים המשחק מגיע לרמה איכותית של משחק...

(גאסי, קיבלתי את הה"פ שלך אבל אני לא יכול לענות לך , רשום שחסמת אותי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...