Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 185 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני תמיד הייתי איש של COD.

שיחקתי ב- BC2 מידי פעם רק בשביל להשתיק כמה אנשים שטענו שאני יכול לשחק רק COD ואף פעם לא ממש התלהבתי.

דווקא מהבטא , אני מופתע לטובה.

נראה יותר מהיר , המפה מגניבה , שיפורים גרפיים וכו'.

אני לא יכול להתייחס לשאר הנקודות אבל בתור NOOB ב- BF , אני דוקוא רואה שיפור.

הזמנתי כבר את המשחק ואני מקווה לטוב.

בעיה אחת , כנראה צריך לשדאג ת'מכונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעייה בחצי הראשון של הסירטון, חטף כדור בראש ומת מייד, מה הבעייה פה?

1. הדרך היחידה ל ONE HIT KILL במשחק הזה היא עם רובה צלפים לפגוע בראש. בכל מה שהוא הראה זה היה מישהו עם LMG או AR ובהרבה מהם הפגיעה לא מראש (אפשר לראות בכיתוב של ההריגה שאין סימן של HS).

2. הבעיה הזו הייתה גם ב ALPHA ואני כתבתי אותה, שם זה היה פחות מורגש, פעם במשחק זה היה קורה. עכשיו זה כל הזמן.

3. הבעיה השניה לא הייתה ב ALPHA, זה משהו חדש שהם הוסיפו ואמור להיות מסודר ביום שהמשחק יצא, אמור גם להיות סידור ל ALPHA אבל לא ראיתי שהם עשו אותו בסוף.

4. עוד דוגמה למישהו שלא מוכן ליראות את הבעיות במשחק גם כשמראים לו אותן בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד הייתי איש של COD.

שיחקתי ב- BC2 מידי פעם רק בשביל להשתיק כמה אנשים שטענו שאני יכול לשחק רק COD ואף פעם לא ממש התלהבתי.

דווקא מהבטא , אני מופתע לטובה.

נראה יותר מהיר , המפה מגניבה , שיפורים גרפיים וכו'.

וזאת, גבירותי ורבותי, הסיבה שבחרו את המפה מחורבנת הזאת ולא את caspian border

לגבי הסרטון, התגובה שלי:

moving hit reg to the client side is retarded on so many levels. lag and out of sync issues aside it really opens the game for cheating as the client could just inject headshot packets to every other player.

everything should be done on the server side, or at least mirrored on the server to prevent cheating. walking, driving, flying and shooting should be mirrored, because if everything is delayed by the latency you have it'll make the game unplayable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל שלושת איזורי המפה, אני אישית הכי נהנה לשחק באיזור הרכבת (פשוט יותר אקשן )-ואני חובב BF הרבה יותר מCOD .

אני חושב שמאוד כדאי שגם מפות כאלה יהיו ,אל אף שתחילת המפה לא חביבה לעלי- אבל משך סגנונה גם בצפפות כמו ברכבת -זה טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את השטויות שיוצאות משחקני BF3 שאין להם מושג על COD וזורקים על הכותר הזה דוגמא רעה לכל דבר

חפש בMW2 מפה שבה אין איזור שבו אי אפשר לאגף, בהצלחה. ואל תחזור לפה בלי דוגמאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגש במשחקי BF זה לשחק ולשחק ההתרגלות היא היוצרת הנאה והתרגלות. אבל אני חושב שבכל זאת אני אוהב מקומות צרים -לא פלא, שאני לא חובב גדול של כלי ומפות ענקיות (אולי יש לי סיוט מBC2 שרק 32 שחקנים בשרת ).

בכל אופן מפות של מבנים וצפיפות מהווה אקשן ובלתי שיעמום -על כך אני נמשך לשם. וחסר להם שלא יהיו מפות גם כך :pissed: ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...