Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 145 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

למה הודעה כפולה?

לא אישרו תמיכה ב GAMEPAD אבל אני מאמין שאפשר להשתמש בשל ה 360 (לא מומלץ בכלל).

פרסמנו פה מספר אפשרויות לקניה שלהמשחק במחירים זולים יותר (CD KEY בסביבות ה 140-160 שקל ו DIGITAL COPY ב 200 שקל). ל BOX אני לא מתיחס בגלל הזמן שעובר עד שהמשחק מגיע מאנגליה לישראל.

הזמנה מוקדמת תיתן גם גישה מוקדמת ל BETA רק עד ה 25 לחודש, לא רואה סיבה למהר אולי כן יעשו קניה בפורום. בכל מקרה הייתי מתפשר על קניה ממקום אחר למרות שאין את הנשקים הנוספים והכניסה מוקדמת ל BETA. התוספת הכי חשובה זה המפות.

אני לא אמליץ איפה לקנות סיריאל ואיפה לא (בפעם הקודמת חשבו שיש לי מניות בחנות הזו),

אבל אני יכול להגיד לך שממש אין צורך לפחד לקנות כאן או שם. גם אם מסיבה לא ברורה לא קיבלת את הסיריאל והחברה עושה פרצופים (לי אישית זה מעולם לא קרה אך שמעתי כמה סיפורים), הסר כל דאגה מליבך. אתה הרי מבוטח אצל חברת האשראי. בסכומים כה זעומים יחסית כמו 100-200 שקל ועוד בעסקאות לא חתומות עם חו"ל, ישראכרט לא שואלים בכלל שאלות וישר מחזירים הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HuGeMouTh זה מוקדש לך :)

Like Sony before it, EA has added a clause to its Origin EULA which would keep users from bringing a class-action suit against the firm. The updated terms-of-service agreement, once accepted by the participant foregoes the right to sue and have a jury trial, allowing only individual cases to be brought against it. Like Sony’s agreement, the Origin agreement includes an opt-out clause which much be submitted to EA in writing. You can thank AT&T and the Supreme Court for this.

http://www.vg247.com/2011/09/23/ea-inserts-class-action-prevention-clause-into-origin-eula/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

We'll have a special driver for BF3 next week (along with official Catalyst 11.9 release)

זה מלפני 14 שעות מהטוייטר של Andrew D.

בקיצור הם לא משהו מיוחד, רק דאגו לכתוב את זה בגדול יותר :nixweiss: ב ALPHA המשחק דרש לעדכן דרייבר לאחר מהגירסאות החדשות ביותר, אני מאמין שגם הפעם זה יהיה ואז כולם יראו את הדרייברים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד :

אני מציע שתעדכן את כל מה שידוע על הנושא בעמוד הראשי כגון :

1.תאריך יציאה

2.סטטוס רכישה קבוצתית (גם אם אין עדיין)

ככה גם מי שעוקב ושכח נתון כלשהו יוכל לפנות לעמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...