Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 93 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימון. אתה יכול להכנס מעכשיו. אני לא יכול לשחק רגוע. כל הזמן יש הודעה שהדרייבר משחזר את עצמו , ואז המשחק נתקע. (אני עם הדרייבר הכי חדש ,וניסתי גם אם הקודם ) .

אז אין לי מה לעשות עם המשחק. כנס ותהנה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, לפחות ניסית :P

אחרי כל הזמן של אתמול של להעלות קבצים, לבדוק , לתת לי להתחבר לבדוק שזה עובד אצלי בסוף לא עובד כמו שצריך :lol:

ומישהו היה בחשבון בבוקר? כי אני ישנתי (קמתי בדיוק ששלחת את ההודעות, אולי אחרי שאני אסיים לנקות אני אשב לשחק עוד) ולא ניראה לי שסיימון ישחק ב-9 בבוקר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם די פספסתי עבודה ( עצמאי ) בגלל כל הזמן הזה :silly: .

בטח יהיה עוד הזדמנות בביטא -שם כנראה יפתח בסוף לכולם . אבל מי יודע אולי הבעיה הזאת עוד תשוב.... (חייב לפרמט את המחשב- יום ראשון ). . נשאר לחכות ממלא למחשב החדש ( ביצאת המשחק עצמו ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה קטע רכשתי BF2142 ב5 דולר סתם בשביל לקבל עוד וטרן באתר שלהם.. בקיצור לא עבד לי הקי בטורן ופניתי לתמיכה של EA, אז הם הוסיפו לי בהרחבות ובמשחקים את כל מה שאפשרי ועכשיו אני רמה 8 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון. אתה יכול להכנס מעכשיו. אני לא יכול לשחק רגוע. כל הזמן יש הודעה שהדרייבר משחזר את עצמו , ואז המשחק נתקע. (אני עם הדרייבר הכי חדש ,וניסתי גם אם הקודם ) .

אז אין לי מה לעשות עם המשחק. כנס ותהנה :cool2:

אני בכלל לא מצליח להכנס לפאר היצירה הזאת שנקראת אוריגין

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הסתדר.

מה הסיפור של הצאט בתוך משחק?

אני כותב משהו לשחקן שנמצא במשחק והוא לא מתייחס :lol:

אני בטוח שהוא בכלל לא רואה שכתבתי לו משהו

מטרת הצ'אט היא לקלל את השחקן מבלי שהוא יראה מה כתבת על אמא שלו. :lol: :lol:

אגב, לפי דעתכם, האם מפרט המחשב שלי מספק בשביל להפעיל את BF3 בהגדרות גבוהות? (שאלה למי שמשחק באלפא)

ואם לא מספיק, מה רצוי להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...