Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 98 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע במי מדובר ויש לי קשר עם הבנאדם, לסידיקי אני לא חושש.

ובניגוד לאתרים אחרים שאין להם בכלל טלפון ישיר, אתה יכול להתקשר ולדבר עם בנאדם.

נכון, זוהי לא חברת ענק שיש בה פקידים ומנהלים ומה לא, אלא עסק קטן שנותן מחירים טובים למשחקים.

ישנם עשרות אם לא מאות אתרים דומים שמוכרים אלפי משחקים בדרך הזאת, ואני לא חושב שדווקא בישראל יעקצו אותך בשביל כמה שקלים..

זה לא כזה משתלם פה..

נכון, ולפעמים קונים ביוקר את מה שאפשר לקנות בזול.

נכון

אני מעדיף לשלם את ה50-70 שקל יותר ולהיות בראש שקט.

אולי זה רק משהו אישי אצלי, אבל אני לא סומך על כל האתרים האלה של ה''דילים בזול''.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נעשתה...

האמת שיש סוגייה קטנה בנוגע להזמנה המוקדמת (לדעתי לפחות) והיא שמי שרוצה עותק פיזי (בשביל הריח של הקופסא :D ) לרוב רוצה את הLimited Edition ולא את הרגילה כפי שבדר"כ נמכרת כאן בארץ...

צריך למצוא חנות שמוכנה להביא את הLE כדי לארגן מכירה קבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שיש משחקים ש MLAA עובד ממש גרוע אבל DICE עובדים עם שלושת יצרניות החומרה הגדולות אז לרוב אין בעיה עם דברים כאלה.

בפעם האחרונה שאפשרתי את ה MLAA עם כרטיס 5870 (אאל"ט, בדרייבר הראשון ששוחרר שתמך בזה בכרטיסים מהסידרה הזו), הוא אוטומאטית עיוות את כל הפונטים בדפדפן (שעשה שימוש בהאצת חומרה), במשחקים עצמם, לרבות עיוות הטקסטורות (הבא לידי ביטוי בטשטוש) ונוסף על כך, הביצועים ירדו פלאים. איך זה היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתכנן לרכוש זוג. לא ניתקלת בבעיות ?

ה מתפקד בסדר גמור בכותרים שתומכים בו כמו שצריך. רק תיקח דבר אחד חשוב בחשבון - במידה ואתה אכן הולך על , אל תיקח שני כרטיסים שגוף הקירור שלהם לא זורק את החום אל מחוץ למארז. במידה ובלוח שלך לא ניתן להרחיק את הכרטיס המשני מהראשון ועקב כך הם יהיו צמודים, זה סרט רע והטמפ' של שני הכרטיסים יטפסו פלאים (מנסיון).

ניתן לראות ש- עדיין לא נתמך פה, לפי התוצאה של gtx590.

זה המצב גם אצלי (שני ה 560ים). הביצועים טובים מאוד גם עם 560 בודד, כפי שגם ניתן לראות מהטבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יהיה כולו חדש,לכן אפשר לרכוש לוח מתאים (גם לקירור ).

איזה זורק מחוץ למארז? יש דבר כזה בכרטיסי מסך (בלי אופן חיבור עצמאי ) .

אז יש לך זוג 560,וכרגע אין תמיכה . אז זה אוטומטי רק כרטיס אחד עובד?

זאת התלבטות .למשל במחיר של זוג 6850 אפשר לרכוש 6950/560/570 בודד וכאן לא תיהיה שום בעיה ,ובמצב של כרטיס אחד זה יותר חזק. אך מצד שני בכן מצב של תמיכה (שכמעט בכל משחק מודרני מתבצעת גם אם לא על ההתחלה ) ההיתרון של זוג הוא רב אחוזים מאשר אחד כמו 570 GTX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...