Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 96 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קבוע מנצח כאשר אני מגן ומפסיד כאשר אני מסתער. יש לי הרגשה שהם בכוונה נתנו מעט מאוד כרטיסים. היה לי כמה פעמים שאנשים הצליחו את ה M-COM השני אבל נשאר רק 8-5-3 TICKETS והם פשות לא הספיקו לפוצץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם משהו שניראה לי שצריך לשנות, אם נשאר רק M-COM אחד והפצצה עובדת עליו לא צריך להתיחס לכרטיסים. לתת עד שהפצצה תתפוצץ/הקבוצה המגנה לנטרל את הפצצה. מה זה משנה שנגמר הכרטיסים, יש עוד חיילים בשטח שיכולים להגן על הפצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד EA :nono:

בהתחלה שהם הציגו את לא חשבתי שזה רעיון רע, זה השתנה ברגע שראיתי את המחיר ההזוי (50 יורו) והקצין אפילו יותר אחרי שיצא לי להשתמש בתוכנה. אין לי בעיה אם זה שעוד חברות ינסו להיכנס לשוק הזה, למרות שאני לא רואה איך מפיצה כמו EA יכולה לעשות את זה, הם יוכלו להפיץ רק משחקים שלהם ושל EAP, אף חברה אחרת לא תיהיה מוכנה ש EA תעשה רווח מהמשחקים שלה.

אני פשוט לא מבין למה אני חייב להשתמש במשהו שפחות טוב ולא מציג אפילו יתרון אחד בהשוואה ל . אתה יכול לשאול אנשים אחרים שמשחקים ב BF3 ALPHA, אני ממש לא מגזים בתיאור של השלבים שצריך לעשות בשביל לשחק במשחק הזה.

אני מבין שמדובר בתוכנה חדשה וחלק מהדברים ישפרו אבל אני מצפה בחברה שנכנסת לשוק מסויים באיחור של 8 שנים שלפחות תיראה מה החברות שמולה עושות ותנסה להגיע קרוב לזה. מה ש EA הוציאו קרוב יותר למה ש הראו לנו לפני 8 שנים, מערכת שלא מתפקדת כל כך.

אחרי שהעמקתי יותר בכל הסיפור הזה הבנתי שחברה כמו EA פשוט לא מתאימה לשוק הזה, התמיכה שלהם הייתה גרועה לפני זה ועכשיו יהיו רק יותר בעיות, היא רק מחפש להגדיל רווחים ולחזור להיות החברה הגדולה ביותר (כרגע - גדולים יותר). ההוצאות סביב הפיתוח של תוכנה כמו דיי גדולות והתוצאות של זה הגיעו מהר מאוד עם מחירים שחורגים מגבול ההיגיון. מסכים שזה המחיר הרגיל באירופה אבל בחנות של אירופה יש והנחות ואפרו לאנשים לקנות את המשחק במחיר של 40 ואפילו 35 יורו, לשאר העולם המחיר נשאר 50 יורו קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי פה מנסה להתחבר על החשבון של HuGeMouTh? אני מקבל ניתוקים...

טוב לא משנה, נתקפל להיום. רוני \ סימון, אם אפשר מחר להשאיר לי את החשבון זה יהיה נהדר, אני לוקח יום חופש. שגיא גם אולי יקפוץ לשחק קצת.

אגב עובד אצלי ממש טוב עד לפני חצי שעה שהתחילו ניתוקים. אני מקבל 50-70 FPS כאשר הממוצע הוא 55. לפעמים יש דרופים ב-FPS אבל סך הכל יציב.

מבחינת ביצועים המשחק בערך כבד יותר מ-BC2 ב-10-20% לא משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפרסם עוד הודעה : שאלה.

מה אתם אומרים בנוגע למשחק ,יותר שווה להשאר עם המסך דל 2209WA ולשחק ברזולציה 1680x1050 . או להשתמש במסך הזה http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=775524 ?

( שהזמנתי למחשב הזה ולא לחדש ;D , דווקא ב500 שח ) יש לו פול HD . אני יודע שזה משדרג בהרבה את איכות המשחק, אבל בעצם הפאנל של הדל יותר טוב.

מה ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? על מה אתה מדבר? הדל לא איכותי למשחקים (הוא להיט למשחקים באיכות מאשר פאנל T)? הרי בגלל הפאנל הצבעים איכותיים יותר ( או משהו כזה ) .

בגלל שהוא איכותי יותר אבל בעל רזלוציה קטנה יותר- רק בגלל זה באה ההתלבטות שלי.

יש גם מסכי עם 8 זמן תגובה ובכל זאת אין שום הרגשת שוני. זה גם קראתי באשכו לשל מסכי מחשב. טוב, שאלתי גם שם את שאלתי העיקרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...