Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

הרבה יותר קל לזהות CD KEY רוסי שהופעל במשתמש באירופה/ארה"ב.

גם לי יש MW2 רוסי (כן קניתי CD KEY) ועד עכשיו לא הייתה לי בעיה אבל קניתי את המשחק ב 2011, כמה חודשים אחרי שקניתי BLACK OPS.

גם את HOMEFRONT קניתי ככה ועד עכשיו אין בעיות אבלשוב קניתי כמה חודשים אחרי שהמשחק יצא.

בקיצור אין בעיה עם לקנות ממקומות כאלה (לפחות לא מחלקם) אבל עדיף לא ישר שהמשחק יוצא.

נ.ב.

זה לא שבארץ עושים הכל כמ ושצריך עם העותקים הפיזיים, קניתי ORANGE BOX בארץ וזה יצא גירסה של גרמניה אז ה TF2 שלי מצונזר :P וזה היה מרשת גדולה ולא איזה חנות צרובים :lol:

בקיצור יש לי ב משחקים מגרמניה, רוסיה, ארה"ב, אירופה (ההבדל בין ארה"ב לאירופה הוא רק PEGI או ESRB אז זה לא משנה) וניראה לי שה HOMEFRONT מאסיה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רגוע. אני פשוט יודע מה אני אומר כי אני MOD בפורום אירופאי מאוד גדול וידוע שנקרא STEAMUNPOWERED.

99% חנויות CD-KEY פעילים בפורום הזה. אז אני יודע קצת על התחום של מפתחות ואני יודע שSTEAM עושה BAN לחשבון STEAM שלך רק אם CD-KEY נרכש בהונאה. בכל מקרה אחר (נגיד המפתח מאזור גאוגרפי אחר), אז הם סתם עושים BAN למשחק שלך ואתה לא רואה אותו יותר ברשימת משחקים של STEAM. אז צריך לדעת ולא לקנות מפושעים שגנבו את PAYPAL של מישהו או כרטיס אשראי. פעם אחד בבקשה של הם חסמו מפתחות אסיאטיים שHUGEMOUTH דיבר על הפרשה הידוע הזאת. אז זה היה מקרה יחיד שחסמו מפתחות לפי שיוך גאוגרפי.

עדיין אני לא משכנע את אף אחד. תקנאו איפה שאתם רוצים. רציתי להציע אופציה זולה יותר. מי שישמע - ישמע.

בקשר לCOD:BO רוסי, אז הוא בכלל מוגבל איזורי לחבר העמים ומדינות בלטיה. אבל הוא עובד מצויין גם באירופה אחרי שיעשו לך אקטיבציה מאיזור רוסיה. כן, שכחתי להגיד שיש לי גם HOMEFRONT רוסי.

המפתח ל BF 3 שדיברתי עליו הוא מנציג רשמי של חברה שעושה לוקליזציה של משחקי EA ברוסיה. בשביל לחסוך $30 אני מוכן לקחת סיכוי אבל אני לא מחייב את אף אחד לעשות אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לקניה קבוצתית, אין מה לשאול לפחות עד אוגוסט.

מי שקונה דיגיטלי שיתחדש, כשהקניה הקבוצתית תהיה רלבנטית נראה איפה אנחנו עומדים מבחינת ביקוש

אני קונה רק בקופסא, חרטתי את זה על דגלי! :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יוצא מקופסת פלסטיק עלובה שבינכך תירקב בארון באבק אחרי שימוש אחד...?

ועוד לחכות בשביל זה במיוחד מספר ימים שאתה יכול להוריד מיידית בהורדה דיגטלית...מיותר לגמרי.

ולא נשכח DLC שיש בהורדה דיגטלית..

אז אפשר בעצם לשאול מה היתרון של קניה פיזית ? תשובה: אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחושת שייכות, האופציה לאסוף בשלווה ולשמור, התחושה החמימה הזאת כשאתה מוריד את העטיפת ניילון ועותק שהוא כולו שלך ולא ימחק ותצטרך להוריד אותו שוב מסטים כשתפרמט את המחשב. אין כמו קופסא. החסרון- בדר"כ יקר יותר, לפעמים צריך לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחושת שייכות, האופציה לאסוף בשלווה ולשמור, התחושה החמימה הזאת כשאתה מוריד את העטיפת ניילון ועותק שהוא כולו שלך ולא ימחק ותצטרך להוריד אותו שוב מסטים כשתפרמט את המחשב. אין כמו קופסא. החסרון- בדר"כ יקר יותר, לפעמים צריך לחכות.

אני גם חייב להסכים. קופסא זה פשוט.. תחושה אחרת, טובה יותר חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי גם כמוך, לכן יש לי קופסאות של BF 2 DELUXE, COD4, COD 5, MW2 שאוגרות אבק. צר לי להרוס את אשליות שלך, אבל במקרה של משחק וכל משחקי EA, אפילו אם אתה קונה קופסה אתה בעל רק לקופסת פלסטיק ודיסק. משחק הוא בבעלות של EA או ואתה משכיר אותו מהם, אבל הוא לא שייך לך. לכן, EA יכולה לעשות כל דבר לחשבון שלך כנ"ל גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו אריזה מקורית והטענה שלך לא נכונה כי אם משחק הוא משוייך גם לסטים תמיד אפשר לאקטב אותו עם סידיקי.

יש לי אוסף משחקים מלפני עשור ואף אחד לא מעלה אבק ולא הייתי רוצה שהם יהיו איזה קובץ על הכונן מחשב שלי

כל אחד ומה הוא אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים אתך SIMONSIX שזאת הרגשה אחרת. התכוונתי שיש משחקים שחייבים על מנת לעבוד כמו למשל JUST CAUSE 2, MW 2 ו COD:BO ויש עוד כמה שאפילו אם קנית אריזת RETAIL אתה חייב לאקטב CD-KEY ואחרי זה התפקיד של דיסק וקופסה הם רק סימבוליים, כי אתה עדיין מוריד משחק מSTEAM כמו שהיית עושה אחרי קנייה דיגיטלית.

כרגע אנחנו מדברים על EA ושם אחרי שיוך הCD-KEY לחשבון שלך אתה יכול להוריד אותו כל הזמן עם .

כמו כן, עכשיו אחרי הפקתו של ל EA יש תכניות לעבור ל פורמט דיגיטלי ולמכור רק דיגיטלי.

אבל שוב אני לא שולל שלדיסק יש חשיבות סימבולית ואספנית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בהתחלה עם EADM. שאתה יכולת להוריד משחק חופשי רק שנתיים ראשונות. אחר כך הורידו את זה, כי גיימרים עשו רעש, אבל עדיין להרבה אנשים שם של EADM עושה תגובה שלילית.

לכן, ל של EA ייקח הרבה מאוד זמן עד שהם יוכלו להתחרות עם STEAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שיהיה קשה להתחרות בסטים - אומנם סטים התחילה בתור דרך להפיץ משחקים של אבל די מהר הבינו שזו דרך מצויינת להפיץ גם משחקים שהם לא של .

לעומת זאת, כרגע מיועד רק להפיץ משחקים של EA... קצת מפריע אבל אם זה יעבוד כמו שצריך , מה זה משנה מאיפה המשחק בא , העיקר שהוא יגיע בזמן ושלא יהיו בעיות בהורדה....

וכמובן שהמחירים יהיו סבירים...

עריכה:

טוב , נכנסתי לראות מה המחיר בORIGIN , 50 יורו.... >:( נראה לי כבר שאני אזמין דרך GAME.CO.UK זה קצת שערורייתי לדרוש 50 יורו על הורדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...