Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

בסופו של יום, הכסף נמצא בקונסולות אצל הילדים בני 12 שרוצים את המשחק. COD כרגיל יעקוף במכירות את BF בסכומי עתק בוודאי. אקטיביז'ן יודעים טוב מאוד שלא צריך לחדש שום דבר, כי הם עדיין ישברו שיאי מכירות. זאת המציאות העצובה. =\

(אבל תמיד נדע ש-BF3 טוב יותר! :) )

עוד מידע

http://www.guardian.co.uk/technology/2011/jun/08/e3-2011-battlefield-3

the Recon class is a modernised sniper, adding the ability to hold the character's breath for a steadier aim. This class can also launch UAVs to spy on enemy positions

הממ.. זה באמת היה נחוץ? אני לא רואה אותם באמת עושים את זה אם זה סך הכל SPOT. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה newbies של respawn לא יודעים להשתמש בעכבר ומקלדת, זה לא מעודד במיוחד...

עצוב ליראות כמה אנשים יש שם שלא יודעים לשחק אבל הם עובדים באתרי ביקורות. זה ממש לא משנה שזה משחק מחשב, מי שרוצה לעשות ביקורות כחלק מהעבודה שלו צריך לדעת לשחק בצורה בסיסית בכל מה שיתנו לו. חשבתי שאני גרוע כששיחקתי בפעם הראשונה KILLZONE 3 MP ב PS3 (למרות שמצבי כרגע לא רע, כל משחק אני מתקרב יותר ויותר ל KDR שגדול מ 1), הם גורמים לי להרגיש טוב עם היכולות שלי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי באירופה לא מתאימים את המחירים. מה שעולה 50$ בארה"ב יעלה באירופה 50 יורו. מה שעולה 300$ יעלה שם 300 יורו. המקום השפוי היחיד באירופה זה אנגליה.

המשחק באמת יעלה 60 דולר, אבל זה לא מצדיק את המחיר באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו המחירים לא מתואמים לשער המטבע, פשוט החליפו את המטבע. על זה אתם מתלוננים? אתם יודעים לדוגמא G25 עולה 300$ בארצות הברית, אבל בגלל שאנחנו ב"אירופה" אנחנו משלמים 300 יורו וזה עוד לפני מע"מ ורווח יבואן וחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בעיה שיש רק בישראל, בחו"ל כשאומרים 300$ או 300 יורו וכו' זה המחיר שאתה קונה בו את המוצר, בישראל משום מה מתנהגים כאילו זה המחיר שהחנות קונה בו את המוצר, כל דבר עולה מאות שקלים יותר.

PS3 עולה 300 דולר (1000 שקל) או 300 יורו (1480 שקל), בישראל המחיר 1800 שקל בחנויות הזולות :pissed: מאיפה הגיעו ה 400 שקל האלה אף אחד לא יודע. העלות ליחידה לא שונה כל כך, כל התוספת הזו הולכת על משהו פה בארץ, מיסוי דפוק וגנבה של יבואן שלא באמת מנסה לקדם את המוצרים שהוא מביא לארץ.

אפילו דברים פשוטים כמו משחקים עולים פה יותר מידי, קניתי מאירופה KILLZONE 3 ו MK, עלה לי 350 שקל. בארץ באותו זמן זה עלה 450 שקל בחנות הכי זולה, אני מאוד אוהב את PCGAMES והם תמיד מביאים משחקים וציוד נוסף (עכברים, שלטים וכו') במחירים מצויינים אבל אין להם סיבה להוריד אותם יותר גם כשהמחיר יורד בחו"ל כי כל שאר החנויות חושבות שאפשר להשאיר את המשחקים על 300-400 שקל במשך שנים. אז בהתחלה ההפרש קטן יחסית (MK היה הזמנה מוקדמת וההפרש במחיר היה דיי קטן, לא מצדיק קניה מחו"ל) אבל ככל שהמשחק ישן יותר ההפרש גדל (ב KILLZONE 3 היה הפרש גדול וזה משחק בין כמה חודשים שהמחיר שלו ירד בשאר העולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים אתך 100%. אני זוכר איך קניתי MW 2 מ PCGAMES ב2009 ושילמתי 265 ש"ח שזה יצאה יותר יקר מ $60 שSTEAM מכר. עדיין זה יצא הכי זול, כי BUG למשל מכרה אותו משחק ב 310 ש"ח אם אני לא טועה. עכשיו אני מנסה לקנות רק CD-KEYS ממקומות בטוחים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בעיה שיש רק בישראל, בחו"ל כשאומרים 300$ או 300 יורו וכו' זה המחיר שאתה קונה בו את המוצר, בישראל משום מה מתנהגים כאילו זה המחיר שהחנות קונה בו את המוצר, כל דבר עולה מאות שקלים יותר.

PS3 עולה 300 דולר (1000 שקל) או 300 יורו (1480 שקל), בישראל המחיר 1800 שקל בחנויות הזולות :pissed: מאיפה הגיעו ה 400 שקל האלה אף אחד לא יודע. העלות ליחידה לא שונה כל כך, כל התוספת הזו הולכת על משהו פה בארץ, מיסוי דפוק וגנבה של יבואן שלא באמת מנסה לקדם את המוצרים שהוא מביא לארץ.

אפילו דברים פשוטים כמו משחקים עולים פה יותר מידי, קניתי מאירופה KILLZONE 3 ו MK, עלה לי 350 שקל. בארץ באותו זמן זה עלה 450 שקל בחנות הכי זולה, אני מאוד אוהב את PCGAMES והם תמיד מביאים משחקים וציוד נוסף (עכברים, שלטים וכו') במחירים מצויינים אבל אין להם סיבה להוריד אותם יותר גם כשהמחיר יורד בחו"ל כי כל שאר החנויות חושבות שאפשר להשאיר את המשחקים על 300-400 שקל במשך שנים. אז בהתחלה ההפרש קטן יחסית (MK היה הזמנה מוקדמת וההפרש במחיר היה דיי קטן, לא מצדיק קניה מחו"ל) אבל ככל שהמשחק ישן יותר ההפרש גדל (ב KILLZONE 3 היה הפרש גדול וזה משחק בין כמה חודשים שהמחיר שלו ירד בשאר העולם).

זה אמנם לא לפה, אבל בוקר טוב חבר! ;D

החיים בישראל ממש-ממש לא משתלמים ולא סתם ישראלים לא יכולים להוציא בקלות ויזת עבודה לארה"ב, הרי שכל כח העבודה החכם של החור הקטן הזה יברח מכאן מיד.

יש מיסוי מטורף על כל דבר בארץ החל מירקות וסוכר ועד למגורים ורכב, לדוגמא: הגרסא ה"בסיסית" של ה-MUSTANG GT של FORD בארה"ב חדש מה"ניילון" עולה 14,000$, והמשכורת הממוצעת לבעלי תואר ראשון בארה"ב נעה בין 6,500$ ל 9,000$. כלומר 2-3 חודשים ויש לך מוסטאנג דנדשה.

אותה הMUSTANG GT החדשה של FORD תעלה בארץ בין 320,000ש"ח ל400,000ש"ח, המשכורת הממוצעת בארץ היא 6,500 - 8,000 ש"ח (במקרה הטוב), עכשיו תחשוב כמה שנים תצטרך לחסוך כדי לרכוש לעצמך את אותה המוסטאנג.

כנ"ל המשחקים, כנ"ל האלקטרוניקה, כנ"ל הנדל"ן וכל דבר אחר. Welcome to Israel buddy ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסטנג לא עולה 14 אלף דולר, בלי לבדוק אני אומר לך שזה לפחות כפול מזה ועוד לפני מיסים. המשכורת הממוצעת לבעלי תואר ראשון, הרי מול זה היתה ההשוואה, גבוהה יותר מ-6,500, אלא אם התואר שלך הוא במדעי המדינה או איזה תואר מונפץ אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...