Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 210 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן.. אבל זה רק עוד שבועיים עד שהוא יצא ועוד שבוע לפחות עד שיגיע לי בדואר. זה כמעט חודש! היו לפחות ממשיכים עם הבטא עד 5 ימים שבוע לפני ההשקה.

אגב שאלה, אני מקווה שכל הקרטועים והמשחקיות המגושמת לא תהיה במשחק המלא! כי המשחק קצת מזכיר לי את BF:BC 2 שזה הסיבה שעברתי לטובת המשחקיות של הCOD שהייתה יותר זורמת וכיפית, הBF קצת מגושם..מקווה שיפתרו אותה במשחק המלא או לפחות בפאצ' שיצא.

שחווית המשחק תהיה מהנה ולא מקרטעת כמו בבטא, ושיוציאו שכרטיסי GTX 570 שעלו כ"כ הרבה יריצו את המשחק יותר טוב!!! לא לכל אחד יש תקציב לכרטיסי מסך שעולים 2500 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מקווה שיהיה עדיין אפשרות לשחק במסך מוקטן ( על פי הזזה אישית ) .

קודם כל בכל הסידרה בין משחק למשחק יש די הרבה שינויים... איפה ראית שכאן מגושם כמו BC2 ? אפילו הדמויות רזות בהרבה וגם מרגישות כך .מפת "מטרו" מזכירה את BC2 .. (סירטון בתחתית הדף )? הלכו שם ממש לכיוון אחר של מבנה המפה.מה שראינו עד כה שהפעם הביאו גם מפות יותר מצומצמות ומהירות - כך אפשר למצוא את טעמך שם ולאו דווקא במפות ענק( ועדיין שם יש מצב RUSH שזה יותר מצומצם ויותר אקשן מהיר)

כמו זאת Grand Bazaar (צולם על קונסולה -וגם כמות השחקנים מצומצם שם+שחקן שלא משהו)

Tehran Highway הולכת בכיוון הזה... גם מפת המטרו מהבטא.. ואולי אפילו Damavand Peak ... ועדיין לא פירסמו הכל ( אלא מחר ) .

............................

*מה זה מקרטע? היו באגים וכבר פירסמו שתיקנו הרבה אפילו להחליש את הפנס וכמה נשקים על פי בקשות כבר עשו.בכל אופן תמיד הכי נהנים אחרי 3 חודשיים שהוא בחוץ אתה מרוויח שחקנים יותר טובים (מאוד חשוב ) ודרייברים+תיקוני באגים על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הייתי BF FAN אבל לא יודע משהו במנגנון של הCOD פשוט יותר טוב המנוע שלו יותר סוחף אקשן ומהיר יותר, לא התכוונתי שהמפות דומות אילא המשחקיות מנוע המשחק, בBC2 הם היו כבדים מגושמים שכאלה, בBF3 אולי קצת פחות אבל עדיין טיפה מסורבלים, בוא נגיד שהם לא חדים כמו בCOD שם התנועה חיה וזורמת יותר.. מקווה שעד השחרור יתוקנו וישתפרו הנושאים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על שני משחקים שונים במבנה המשחקיות שלהם.

שיחקת פעם בBF 2? או 2142 ?(2142 הכי טוב לדעתי,אליסף אם אתה קורא ,המומחים תמיד יסכימו שזה המשחק מבחינת משחקיות מספר 1)

בכל אופן מובן לי שאתה מתחבר לתזוזת שחקן מהירה ויותר קרבות מהירות ,בBC2 אכן קשה למצוא אבל בBF3 תוכל יותר למצוא אולי לא כמו COD אבל בכל זאת אולי תצליח להנות .

לי למשל לא מתאים מה שיש בCOD ( אך יותר דברים אחרים )גם לא מה שהיה בBC2 - אני חושב שBF3 מביא אמצע שזה די טוב ( לדעתי ) ... אבל הרתע בנשקים שם גבוה יותר (צריך להתרגל ) בטח לך זה יפריע. אז אין מה לעשות... תשחק במה שמתאים לך. לכל אחד זה אחרת.

סיכום: תמיד במשחקי BF חייב לשחק תקופה של כמה חודשים -חייב להתרגל לרתע ולדמות וכו'... כי כל משחק שונה מחברו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על שני משחקים שונים במבנה המשחקיות שלהם.

שיחקת פעם בBF 2? או 2142 ?(2142 הכי טוב לדעתי,אליסף אם אתה קורא ,המומחים תמיד יסכימו שזה המשחק מבחינת משחקיות מספר 1)

בכל אופן מובן לי שאתה מתחבר לתזוזת שחקן מהירה ויותר קרבות מהירות ,בBC2 אכן קשה למצוא אבל בBF3 תוכל יותר למצוא אולי לא כמו COD אבל בכל זאת אולי תצליח להנות .

לי למשל לא מתאים מה שיש בCOD ( אך יותר דברים אחרים )גם לא מה שהיה בBC2 - אני חושב שBF3 מביא אמצע שזה די טוב ( לדעתי ) ... אבל הרתע בנשקים שם גבוה יותר (צריך להתרגל ) בטח לך זה יפריע. אז אין מה לעשות... תשחק במה שמתאים לך. לכל אחד זה אחרת.

סיכום: תמיד במשחקי BF חייב לשחק תקופה של כמה חודשים -חייב להתרגל לרתע ולדמות וכו'... כי כל משחק שונה מחברו שם.

אכן קורא.

מסכים עם כל מילה.

ו-2142 תמיד יהיה המשחק הכי טוב במשחקיות שלו!

רק שיוציאו 2143 כבר!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו אנשים קרה לי משהו מוזר

לפני כחודש בערך עשיתי הזמנה ל-BF3 מ-.

לפני 4 ימים ראיתי שהתבטל התשלום והכסף חזר לי אל הכרטיס(ויזה נטען),אין לי מושג למה!

מה שמוזר בכל הסיפור שהמשחק עדיין אצלי ב- ! ולא קיבלתי שום הודעה באימייל על ביטול ההזמנה!

קיבלתי בחזרה 255 שקל אבל בזבזתי איזה 70 שקל וונשאר 180 שקל.

עכשיו לשאלה שלי:

אם אני מוציא את כל היתרה מהכרטיס (180 שקל),כביכול אני יכול לטעון שמעולם לא קיבלתי את הכסף חזרה?

EA יכולה לקחת לי את המשחק?

יש לי את קבלת הקנייה של BF3 באימייל,מספר הזמנה והכל!

יש מצב שאני אשאר עם המשחק בחינם? :cool2:

עברו ארבעה ימים ועדיין המשחק אצלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמחקו הודעות שלא קשורות לנושא הדיון.

כל הספאם הזה של השוואה בין משחק יריות כזה או אחר לבטלפילד לא ראוי אאכ מדובר בתוכן ענייני.

תשמרו את רוח הקרב למשחק ולא לפורום.

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...