Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 192 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אתה תתחיל ממש להנות כשתתרגל לדמות, איך להתנהג שמפתיעים אותך ...וכו'...

הקהילה היא מכובדת (בכמות ) .

בכל הסידרה הזאת היו בעיות בהתחלה. לגבי המשחק -לדעתי הוא ידרוס את BC2 -יש לו פוטנציאל ענק.

...........

עריכה:

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165491

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שבסופו של דבר אני אשתפר, בשעות האחרונות ששיחקתי הרגשתי הרבה שיפור ממה שרואים בסרט, אני מתחיל להבין את העניין.

בכל מקרה, משחק מגניב מאוד, אני מאוד אוהב אותו.

מקווה שלמרות הבעיות בבטא תגדל קהילה מכובדת בארץ למשחק הזה :)

לפחות בגישה שלי - של סוג של Casual Gamer (במשחק הזה לפחות) - זה נראה כמו אחלה משחק.

חחח אני מת על התגובות שלך... אתה בדיוק ההפך ממני אני RAGE מטורף כל פעם שהורגים אותי מאחורי סלע או משהו...

יש לך טימספיק? אפשר לנסות לשחק יחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טימספיק, תשתמשו במה שיש ב BATTLELOG, מסכים שזה לא איכות טובה במיוחד אבל זה מובנה :nixweiss:

גם אני לא מבין איך אנשים לא משתגעים מה- ONE HIT KILL וזה שיורים בהם דרך קירות וסלעים. בחצי מהמשחקים אני יוצא באמצע בגלל הדברים האלה, המשחק הזה במצב שלו כרגע מעלה לי את הלחץ דם ולא יותר מזה...DICE אמרו שזה קוד מלפני חודש, לא יודע מה איתכם אותי זה לא מעודד בכלל :-\ יש גבול מה חברה יכולה לעשות בחודש, במיוחד שהקוד של ה ALPHA ישן יותר והרבה יותר טוב. אולי הם במקום לנסות לתקן חזרו לקוד הישן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים טימספיק?

אני לא יודע אם עוד משתמשים בשרת הישן שלנו אבל בכל מקרה נדמה לי שיש לי עדיין איזה שרת פרטי נוסף זרוק איפשהו במרחבי האינטרנט שפג תוקפו רק בסוף השנה

זה טעון בירור כי יכול להיות שפג תוקפו כבר מזמן. אני רק זוכר שהוא לא על auto renew (:

אם יש ביקוש אני אברר מה נסגר איתו

בכל מקרה אם שרת ה TS של bfbc2 עדיין פעיל זו גם אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף טימספיק, נוח לי, אני מדבר P2T עם הגלגלת שלה אין שימוש בBF3, לעומת BC2 ששם הגלגלת הייתה הסכין ואי אפשר היה לשנות את זה! (לפחות לא אצלי, פשוט אי אפשר היה למחוק את הגלגלת בOPTIONS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכלאן שלי שרת TS3

יש קצת פינגים בסביבות ה 80-90 אבל לא קריטי

AM1.LeetTS.com:9997

סיסמא fisting

הם ישמחו לראות אנשים חדשים :)

אני גם הרבה בשרת, אשמח לראות אנשים שמדברים בעברית ולא באנגלית כל היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טיפה לחץ ואולי הם גם יעשו פורט לתפריטים מהקונסולות...לא מבין מה הבעיות שלהם, כמה קשה זה יכול להיות לעשות עוד הפעם העתק הדבק ולשנות את השליטה שיתאים לעכבר ומקלדת :screwy:

עזוב עד שיוצא לך כותר BF עם server browser שעובד על היום הראשון, אז מה אם הוא browser based.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

attachment.php?attachmentid=10403&d=1317818198

שלום רב

מי שרציני ורוצה מוזמן להצטרף ליחידה שלנו בבטלפילד 3.

אנשים שלא יודעים לעבוד בצוות ורק מתקמפרים לא מוזמנים.

חפשו iLIONS בחיפוש יחידה (platoon).

מצורף סמל היחידה בהשקת בכורה smile.gif.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...