Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 146 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

לא מוצא את הסרטון הזה משעשע בכלל, חוץ מזה הגירסה של ה PS3 ניראת לא רע בכלל.

בקשר לדרייבר, אמרתי שזה יקרה לפני משהו כמו 2 עמודים ופרסמתי את ההודעה הרישמית של המפתח של CCC בעמוד הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא ביקורת, אני פשוט לא רואה איך זה משעשע וגם ניראה לי מפגר להשמיץ את ה PS3 (או כל קונסולה אחרת).

לא מבין למה אתה אומר שאני שלילי וקשה, עד עכשיו הביקורת שלי על המשחק עצמו הייתה דיי טובה, כל הבעיות שהזכרתי שקשורות למשחק עצמו דורשות אולי חודש עבודה. הביקורת שלי היא יותר על הדברים מסביב שלדעתי לא פחות חשובים ומאוד משנים את דעת הקהל וחבל לי ש EA פספסו כל כך הרבה ובצורה כל כך עיוורת.

אני הולך לשחק ב BETA ואני בטוח שרוב הבעיות שראיתי סודרו (חוץ מהזיהוי פגיעה וה HIT BOX, לא חושב שיהיה שיפור גדול שם) והמשחק יהיה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Battlefield 3: Caspian Border Playstation 3 Trailer

:bigglasses: :lol: :lol:

/////

טוף.

http://bf3blog.com/2011/09/amd-releasing-special-drivers-for-battlefield-3-beta-as-well/

חחח אהבתי...

ד"א גם הודיעו שהם ישחררו דרייבר מיוחד למשחק,יום לפני פתיחת הבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמשי AMD RAEON

turn that frown upside down כי גם לכם תושק חבילת דרייבר מיוחדת לקראת השקת Battlefield 3

למי שרוצה עוד קצת FAQ

http://www.ibtimes.com/articles/218937/20110923/battlefield-3-faqs-top-10-beta-launch-ps3-xbox-360-pc-game-gaming-origin-download-help-link-question.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ביקורת, אני פשוט לא רואה איך זה משעשע וגם ניראה לי מפגר להשמיץ את ה PS3 (או כל קונסולה אחרת).

לא מבין למה אתה אומר שאני שלילי וקשה, עד עכשיו הביקורת שלי על המשחק עצמו הייתה דיי טובה, כל הבעיות שהזכרתי שקשורות למשחק עצמו דורשות אולי חודש עבודה. הביקורת שלי היא יותר על הדברים מסביב שלדעתי לא פחות חשובים ומאוד משנים את דעת הקהל וחבל לי ש EA פספסו כל כך הרבה ובצורה כל כך עיוורת.

אני הולך לשחק ב BETA ואני בטוח שרוב הבעיות שראיתי סודרו (חוץ מהזיהוי פגיעה וה HIT BOX, לא חושב שיהיה שיפור גדול שם) והמשחק יהיה טוב מאוד.

בסך הכל משעשע, ולא דווקא על הקונסולה אלא איך שהציגו.

עכשיו תגיד לי, הוציאו את המפה הזאת ב'אלפא ' ראו מה כן יש לשנות ( גם הסביבה ). אבל מה עם שאר המפות ,שם אין להם את חווית השחקנים הכללית. או שיש ואני לא מודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משתמשים מסויימים שבודקים גם מפה נוספת. חוץ מזה יש את הבדיקות הרגילות של החברה, לא יודע בדיוק איך זה עובד אצל EA אבל אצל VALVE לרוב בודקים את המשחק רוב העובדים של החברה, שותפות של החברה (מפתחות ש VALVE עובדת איתן), משפחות, חברים וחברות חיצוניות שזה התפקיד שלהן (וגם אנשים פרטיים). גם אצל BLIZZARD ו זה עובד ככה אז אני מאמין ש EA לא שונים במיוחד, למרות שהמשחקים האחרונים שלהם הראו שה QA שלהם לא טוב במיוחד או שהם לא בודקים מספיק את כל הגירסאות ומתמקדים בגירסה מסויימת (נכון גם ל , ראינו מה קרה עם BLOPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הזמנתי מPCGAMES בסופו של דבר אני אוהב שיש לי תפלסטיק והכל אני אולד סקול מה אני אעשה 100 שקל יותר :/ מקווה שזה יגיע אחליי אחרי איזה שלושה ימים אחרי שהמשחק יצא בכל מקרה היו נפילות של שרתים וכאלה ככה שזה לא כזה קרטי... שבהוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...