מישהו התקין ANDROID על HD2 או דומה לו? צריך עזרה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו התקין ANDROID על HD2 או דומה לו? צריך עזרה

liav12

Recommended Posts

אהן.

אני צריך עזרה בנסיון להתקין את התוכנה על המכשיר...נמאס לי מהמובייל הוא משעמם לי תתחת כבר.

עכשיו ראיתי הרבה מדריכים, אני רק לא יודע מה מהם לעשות כי יש ב XDA ים, אבל ים גרסאות.

יש מישהו שהתקין על מכשיר כמו שלי או דומה לו מבית ועובד לו טוב?

יש אתר מפורט בעברית להתקנה? התקנתי כבר רום חדש על המכשיר עם 6.5 דיי מזמן..אבל עדיין משעמם אותי, וצריכת הבטריה דיי גדולה.

תודה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בXDA ים של גרסאות שונות לאנדרואיד לHD2 (המכשיר שם הפך לאלוהים החדש עם כל הדברים שהצליחו להריץ עליו)

אבל הצורת התקנה שלהם זהה בגדול, כנס למדריכים שם במחלקה החדשה של האנדרואיד ותמצא מדריכים מפורטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה :)

אגב זה נכון שעל הכרטיס SD הרגיל שלי לא כדאי לי להתקין את האנדרויד? שזה יעבוד לאט? SDHC מה שיש לי אם זה משנה, הגיע עם המכשיר מחו"ל.

המכשיר אירופאי לא אמריקאי (שמגיע עם 1 גיגה במקום מה שיש לי עם 300-400 מגה).

אגב, גם כן זה לא מוחק את ה WM הרגיל שמותקן כבר?? כלומר אני יכול לתמרן בין שתי התוכנות הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי המכשיר שעבר אם ככה הכי הרבה התקנות מערכת.. :P

אגב, יש סיכון שהמכשיר יהפוך ל BRICK כשאני אנסה להתקין עליו אנדרויד?

כי ממה שהבנתי עם WM6.5 אין בעיה שזה יקרה, וביצעתי את זה כבר דיי הרבה.

חוץ מאנדרויד.

אגב איפה ניתן למצוא והאם כדאי בכלל לנסות להתקין WM7 במקום האנדרויד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדפוק את המכשיר אתה יכול תמיד, אבל יש לך מדריכים מפורטים שאם תעקוב אחריהם אין סיבה שזה יקרה

XDA XDA XDA

הפורום הראשי של HD2 נמצא פה http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=531

התת פורום של פיתוח W7 פה http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=977

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לעדכן את ה spl שלך על מנת להתקין גרסאת רדיו תומכת אנרואיד (תומכת בזיכרון המוחבא 768mb)

אחר כך אתה צריך לבחור מה אתה רוצה:

1. להשאיר את הווינדוס הקיים ולהריץ אנרואיד דרך הSD, זה בטוח יותר איטי יותר וזולל מעט יותר בטריה במנוחה

נותן לך את הקלות של מעבר בין 2 מערכות הפעלה ונותן לך ליצור קובץ data גדול יחסית (לאחסון) על הSD

2. להסיר לגמריי את הווינדוס ובמקומו להתקין גרסאת (גרסא שרצה מהזיכרון של המכשיר ולא מהSD)

זה מסוכן יותר אתה צריך להוסיף בוט לואדר (כמו עדכון רדיו) חדש שזה בשימוש לא נכון עלול לגרום לבריק

זה מה שמותקן אצלי, מהיר הרבה יותר.. זולל פחות חשמל (ממוצע של 2ma-5ma במנוחה) אך מוגבל במקום לאחר התקנה של רום nand

ישאר לך בין 200 מגה ל 50 מגה תלוי ברום שתבחר (אני ממליץ על רום desire רגיל ולא HD בגלל שהHD כבד יותר

במידה ותצטרך עזרה יש לי קצת נסיון, בדקתי כבר מלא מלא רומים

תחליט באיזה מהאפשרויות אתה בוחר ונמשיך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתנדבות לעזרה קודם כל :)

אני מעוניין באפשרות השניה, כלומר להעביר רק אנדרויד על המכשיר, גם ככה ה 6.5 אוכל אז להוסיף עליו אנדרויד שיהיה איטי יותר ויאכל עוד...

וכן קראתי באינטרנט שה DESIRE HD כבד מדי על ה HD2 בגלל החומרה שלו.

מה זה אומר להפוך את המכשיר ל BRICK אגב, אי אפשר להשתמש בו יותר עד שאני יעשה מה? HR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, Brick זה אומר שהמכשיר לא שמיש לחלוטין וגם לא ניתן לשחזור בדרכים רגילות

(שגם לצרוב עליו לא יעזור, המחשב לא מזהה אותו, קטע מתסכל ברמות).

הייתי מציע לך לקרוא על האפשרויות לשחזור לפני שאתה מתחיל לשחק.

אבל נראה לי שהמכשיר שלך דווקא יעבוד סבבה עם אנדרואיד(לפי המפרט החומרתי שלו,

זה נראה מתאים לחלוטין).

מה שאהבתי במכשיר זה שהוא גם נורא יפה. לעבוד עליו עם יהפוך אותו למכשיר מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריק בתרגום לעברית זה לבנה, משמע המכשיר יכול לשמש רק כלבנה שמים על ערימת ניירות שלא יעופו ברוח :P

עכשיו אני חייב לשאול שאלה חשובה,

כבה את המכשיר, תדליק אותו כשאתה משאיר לחוץ את כפתור ה Vol Down

אתה תיכנס למסך הBoot Loader, שם חפש משהו שנקרא SPL ותרשום איזה גרסא יש לך

אתה צריך שיהיה לך אחד מאלה:

SPL 1.42.0000, SPL 1.62.0000, SPL 1.66.0000, SPL 2.07.0000, SPL 2.08.0000, SPL 2.10.000

אני אצא מנוקדת הנחה שיש לך אחד מאלה, כי לרוב המוחלט יש

אז נמשיך הלאה..

(אגב משהו ששכחתי לציין קודם, אנדוראיד קצת בעייתי עם עברית, קודם כל ברור לך שכל התפריטים הם באנגלית? אם כן אז יופי.. עכשיו דבר שני זה שיש בעיה של יישור של טקסט בעברית מימין לשמאל, זה אפשרי לתיקון אך לא מצאתי גרסאת נורמאלית שניתן לתקן את זה שם)

תקרא קודם כל הכל ורק אחרי זה תבצע!!

אוקיי אז קודם כל אתה צריך לשדרג את הspl ל hspl 3

1. תוריד את הקובץ הזה: HSPL3_PKG.rar - מצורף כקובץ כאן למטה, וחלץ אותו לתיקיה נפרדת

2. חבר את הHD2 עם כבל למחשב ובצע סנכרון רגיל עם active sync או עם התוכנה של ה 7 שברח לי את השם שלה (זה ממש כמו הActive Sync)

3. תפעיל את HSPL3_PKG.exe אני ממליץ לקרוא את מה שרשום שם, שתבין מי נגד מי

4. בטל את השומר מסך, או לחילופין אל תיתן לו לעבוד בכלל או לשום תוכנה אחרת שעלולה להפריע לתהליך הבא

5.תלחץ next תמתין כמה שניות ואחר כך תבחר מהרשימה את 2.08.HSPL ושוב next

6. העדכון יתבצע אתה תראה הודעה שהסתיים בהצלחה

7. המכשיר יבצע ריסט, כנראה יעלה הוינדוס.. כבה אותו ותפעיל אותו שוב במצב BootLoader ותוודא שרשום HSPL במידה וכן ניתן להמשיך לשלב הבא

עכשיו נעדכן את ה Radio:

אני ממליץ (ועוד חצי מxda) על גרסא 2.15.50.14 Radio

1. הורד את הקובץ הבא:

http://www.multiupload.com/QP0IWGY42F

2. חלץ את הקובץ לתיקיה משלו

3. תפעיל את CustomRUU.exe

4. תקרא ותבין, סמן בV וnext אחר כך תעשה next להכל וסמן בV במידת הצורך (אני כבר לא זוכר כל כך)

5. אתה תראה מד של עדכון רץ גם במחשב וגם במכשיר, תמתין אל תיגע במחשב ובמכשיר ואל תנתק בשום אופן את הכבל (זה תקף גם על השלב הקודם של הHSPL)

6.המכשיר יבצע ריסט ויעלה שוב לוינדוס

עכשיו נתקין את הboot loader שיריץ את הלינוקס

1. הורד את MAGLDR112.rar - מצורף כקובץ כאן בדיון למטה

2.הדלק את המכשיר וחכה שיעלה הוינדוס במלואו

3. בצע סנכרון כרגיל

4. חלץ את הקובץ לתיקיה נפרדת

5. הפעל את ROMUpdateUtility

6. זה בדיוק אותו תהליך כמו עדכון רדיו אז בצע את אותם שלבים

7. המכשיר יבצא ריסט

8. הוצא את הסוללה והכנס

9. תלחץ את הכפתור הדלקה ותשאיר אותו לחוץ עד שיופיע תפריט (את הכפתור האדום של הניתוק)

10. עכשיו זה הboot loader שיריץ את האנדרואיד, עכשיו תשאיר את המכשיר ככה ונעבור לשלב הבא

עכשיו נמחק את הוינדוס ונתקין גרסאת אנדרואיד

1. עלייך לבחור גרסא שתרצה להתקין, אם תרצה לסמוך עליי ועל ההמלצה שלי לגרסא הטובה והמהירה ביותר לדעתי כרגע אז תמשיך בתהליך

2. הורד את הבילד הבא, Clean Desire v0.3.2

http://gm.mainframe.no/stuff/prj_build_v0.3.2.rar

3. חלץ את הקובץ לתיקיה משלו

4. הפעל את ROMInstaller

5. במכשיר עצמו בתוך הboot loader החדש, רד למטה עם מקשי הווליום ל Flasher ותלחץ על הכפתור הירוק (מענה)

6. חבר את המכשיר למחשב חכה שיתקין במידה ולא מותקן כבר ואז תמשיך באשף של הROMInstaller מסעיף 4

7. כשהכל יסתיים המכשיר יבצע ריסט ויקח לו כמה דקות טובות לעלות בפעם הראשונה עם אנדרואיד

8. זהו, תהנה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, א' כל CASIOMAN אלף תודות והערכה על מה שעשית עכשיו...

פשוט פירטת לי הכל כאן, תודה רבה!!

יש לי HSPL 1.42, לא החלפתי כי התקנתי רום של אנרג'י שלא היה בו צורך להתקנה :P

אין לי שום בעיה עם אנגלית על המכשיר, כמובן עברית לכתיבת הודעות נורמליות + אנשי קשר או לקרוא הודעות יש? מצדי שכל המכשיר יהיה אנגלית רק שיהיה לי לכתוב עברית נורמלית ולקרוא אותן.... מה זה אומר בעיה של יישור טקסט מימין לשמאל? כלומר אם אני אכתוב הודעות זה יכתב הפוך בסדר המילים?

"שלום מה נשמע" --> "נשמה מה שלום"?

אני אבצע את זה בימים הקרובים וכמובן יבוא להודיע שהכל עבר בשלום (בע"ה)

ושוב...תודה אלף פעמים על המדריך המפורט הזה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...