המסך DELL U2311H טוב לגיימינג? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך DELL U2311H טוב לגיימינג?

ozshurki

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה האמיתית היא כמה עוד אתה מתכוון לחפור ולפתוח דיון על גבי דיון על המסך הזה. :facepalm:

איחדתי את כל הדיונים שלך לדיון הראשי.

יש הרבה דברים שהרבה חנויות מוכרות ולא מוכרות. למה שלא תפתח דיון על כל מוצר ועל כל חנות שמוכרת או לא מוכרת אותו ותשאל למה זה. ::)

אם זה ממש מעניין אותך למה חנות X לא מוכרת מוצר Y, תדבר עם הנהלת החנות (לכל חנות יש טלפון ודוא"ל). לבטח תקבל הרבה יותר מידע מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני חופר אבל מה לעשות שלקנות מסך זה לא זול... ואני לא רוצה להידפק שאני יראה שהמסך הזה חרא בסוף,אז שואלים אנשים טוחנים את הנושא עד שיודעים את רוב הדברים על המוצר.אני בטוח שהרבה אנשים היו עושים כמוני מהדאגה לכסף.

ושאלתי אם לא מוכרים אולי כי המוצר לא טוב או משהו... דברים בסגנון האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני חופר אבל מה לעשות שלקנות מסך זה לא זול... ואני לא רוצה להידפק שאני יראה שהמסך הזה חרא בסוף,אז שואלים אנשים טוחנים את הנושא עד שיודעים את רוב הדברים על המוצר.אני בטוח שהרבה אנשים היו עושים כמוני מהדאגה לכסף.

ושאלתי אם לא מוכרים אולי כי המוצר לא טוב או משהו... דברים בסגנון האלה.

קיבלת חוות דעת מבעלים של המסך הזה.

אני לא חושב שתקבל חוות דעת יותר טובה, מאשר מאנשים שרכשו, והתנסו במסך.

ולא, לא מוכרים אותו בגלל שהוא "לא טוב".

בשורה התחתונה - מסך מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה רגוע המסך מתאים למשחקים...

input_lag1.jpg

This test returned pleasing results. Input lag ranged from 0 - 30ms, but on average was only 10.6ms. This was a very good performance and very comparable to the HP ZR24W (10ms) we tested recently, and to the NEC EA231WMi (8.8ms) which is the U2311H's obvious competitor. The input lag was a little better than on the 24" U2410 (14.4ms) and certainly better than the 27" U2711 model (30ms). Very good performance here and this shouldn't present any real problem to even hard gamers.

תקרא גם את Responsiveness and במאמר - התוצאות של המסך הזה טובות.

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2311h.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מרחק אתה נמצא מהמסך?

יש לי את ה- u2410 וזה לא נוח לשחק איתו בגלל שהוא כל כך קרוב וגדול (אני בערך 60 ס"מ ממנו). בגלל ש- 23 לא כל כך רחוק מ- 24, הייתי ממליץ לך לוודא שאתה לא במרחק נמוך מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...