ועדת חקירה למימון ארגוני שמאל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועדת חקירה למימון ארגוני שמאל

david11

Recommended Posts

לטעמי הדעה של האירגונים האלו היא לא פוליטית לגיטימית !

( את הלגיטימיות שלהם תבדוק בבקשה ועדה פרלמנטרית שחברי הבית שלה קבעו את החוק מחד ואמונה על חקיקה עתידית מאידך )

( מתנגדי הועדה הם פלצנים שמאלים שונאי אנטי דמוקרטים בעליל , הפעולה של הועדה היא לגיטית ולא רק שהיא לגיטימית היא אפילו חובה של מדינה דמוקרטית להגן על עצמה מפני השוללים את הזכות שלה להתקיים ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הארגונים האלה כותבים דוחות שמתבססים אל _____

אם _____ הם עובדות, ומשהוא באמת לא בסדר לפי החוק הקיים (ישראלי ו/או בינלאומי), צריך לתקן את זה ואז לא יהיה לארגונים עובדות נוספות לכתוב אליהם

אם _____ הם שקרים, הייתם חוקרים להם את הצורה כבר אז ישירות אל המידע הזה, למה רק עכשו ואל משהוא לא קשור כמו מקורות מימון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם מה שאתה אומר זה שאתה רוצה להשתיק דעה פוליטית לגיטימית, גם אם היא לא נוחה לך ום אם כואב לשמוע אותה, רק כי היא... לא נוחה לך?

אל תקצין.

עובדה שאנשים כמו חנין זובי ואחמד זיבי עוד מדברים ובכלל נמצאים בכנסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה לא צריכה והתגונן, וגם אם כן צריך לשים לזה גבול. היום זה ארגוני שמאל, מחר זה חכ"ים ובסופו של דבר זה כל אדם שלא מסכים עם דעותיהם של יוזמי הצעת החוק הזאת. אתה לא מבין את זה?

אם הדמוקרטיה צריכה להתגונן, למה לא עושים כלום נגד ח"כ בן ארי FFS? אתה שומע את ההתבטאויות שלו? כהנא ומפלגתו הוצאו מחוץ לחוק על פחות מזה, למה אף אחד לא אומר כלום על זה?

התשובה היא כי עם ישראל הוא גזען, ולצערי חלק מהמפלגות שכנעו את עם ישראל שדעות לא שגרתיות זה רע. אני מציע לכם לקרוא את הכתבה הבאה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4009634,00.html

אני רוצה שתתייחס במיוחד לפסקה הבאה:

יו"ר הכנסת התייחס לזכות עמותות השמאל לנהל את ענייניהן, כל עוד אינן פועלות בניגוד לחוק: "ייתכן שיש דברים שהעמותות עושות ושמהווה פגיעה קשה במדינה. אבל מי שצריך לחקור את מעלליהם הם שלטונות החוק, היועץ המשפטי לממשלה, הממשלה. לקיים ועדת חקירה פרלמנטרית בה אתה יודע מראש מה הרוב ירצה לקבוע היא לקיים למעשה משפט ראווה. הרי ברור מראש שלא תהיה פה חקירה. לכן אני מתנגד באופן מלא לוועדת חקירה פרלמנטרית בנושאים הקשורים לפוליטיקה".

אם אחרי זה אתה לא מבין את הבעתיות בהחלטה הזאת אני אפסיק לנסות להסביר לך כי זה לא יעזור.

אגב, ראובן ריבלין הוא איש בעל דעות ימניות חזקות, אבל אני מעריך אותו מאוד. אתם יודעים למה? כי הוא אחד הדמוקרטים הכי גדולים בכנסת הזאת (יחד עם בעלי דעות נוספות שאיני מסכי איתן, וכאלה שאני כן). מדוע צריכים להיות אנשים בכנסת שלא מקבלים דעות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה השמאלניות שלך מעוותת לך את הראיה ,

ועדה פרלמנטרית היא ועדה שמוקמת גם לצורך קביעה חוקית עתידית .

היום אולי האירגונים האלו יכולים לפעול באיזור שהוא "אפור, מבחינה חוקית ,

האירגונים האלו פועלים נגד הלגיטמציה של מדינת

נכון להיום מבחינה חוקית ( בוסרית ) יכולים אירגונים כאלו לפעול גם נגד ( אבל זה רק בגלל שאין חקיקה מסודרת )

מטרת הועדה היא לקבוע גם לגבי חקיקה עתידית האם האירגונים שכאלו יוכלו לפעול בצורה שהיא חוקית .

זה כל כך פשוט ,

המצב היום : חקיקה שאיננה שלמה ( ובגלל זה יכולים אירגונים אנטי ישראלים לפעול בחופשיות ובלכאורה חוקיות נגד ונגד הדמוקרטיה הישראלית )

פעולה נדרשת : ועדה שתבדוק את מצב החקיקה נכון להיום ( מוסכם לחלוטין שהאירגונים האלו אינם פועלים בעד , ברור מעל לכל ספק שהאירגונים האלו הם אנטי ישראלים בפעולות ובפרושים שלהם , ברור מעל לכל ספק שהאירגונים האלו פועלים במסגרת ישראלית "אפורה" מבחינה חוקית , ברור שישראל איננה רוצה את האירגונים האלו ממש כמו שהאירגונים האלו אינם רוצים את ישראל )

המצב בעתיד : חוקים מעודכנים וחדשים ( חקיקה מסודרת בה תוסדר פעילות של כאלו אירגונים שליכאורה פועלים בצורה הומניטרית אבל במישור פוליטי , כמו כן יוסדר שאלת המימון וכשרות הכספים והמטרות של אירגונים חתרניים שכאלו )

דמוקרטיה רשאית לכתוב את החוקים שלה אתה מתנגד לפעילות חוקית של הכנסת מפני שאולי זה יתנגד עם אינטרס פוליטי אנטי ישראלי שלך ! הפעילות של הועדה היא חוקית ומצויה היטב בזכויות הדמוקרטיות של המדינה הישראלית למרות חוסר השביעות הנורווגית מהנושא .

אני מקווה שהחוקים החדשים ( שאותם בין היתר תבחן הועדה ) יוציאו את האירגונים האלו מחוץ לחוק ( בלי שום הבדל כמו את כהנה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להכליל את הארגונים כאן, כי אינני מכיר אותם, אינני מזדהה איתם והם אינם מייצגים אותי.

אבל בוא ניקח לדוגמא את ארגון "בצלם". אני אשמח אם מישהו יסביר לי כיצד הוא חותר תחת קיומה של מדינת , או תחת הדמוקרטיה של מדינת . ובלי FONT גדול וסימני קריאה, הסבר פשוט ותמציתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שהוא מוטה? הארגון מחזיק באג'נדה מסויימת.

אג'נדה שאתה לא מסכים איתה. אין זו סיבה מספקת לשסף בו פוליטיקאים נבערים ובורים,

שמוטים לא פחות מהארגון הזה ודעתם כבר נחתמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי יכול לומר זות קצר יותר :goodposting:

תשובה מעולה

אני לא מבין איך מאפשרים לארגונים הללו להתקיים להתבטא ולפעול נגד חיילי צה"ל

ארגונים אלו האשימו אותי(כן אותי אישית הוסיפו אותי) חייל שלחם למען המדינה בעזה ומילא את תפקידיו בגאווה וכרגע לך תדע אם מחר איזה מוסלמי מטומטם יבוא ידקור אותי כי ראה את השם שלי במאגר הנתונים של החיילים שתקפו בעזה

וכל מי שמצדד בארגוני השמאל ההזויים האלה(תראה לי ארגון אחד מאוזן שם ש99 % מהפעילות שלו היא לא נגד ישראל)

הוא נגד מדינת נגד צה"ל ונגד קיומה של מדינת ישראל

ובדרך עקיפה גם תומך בזה שמחר איזה ערבי ידקור אותי ויביא לזה לגיטמציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה מעולה

אני לא מבין איך מאפשרים לארגונים הללו להתקיים להתבטא ולפעול נגד חיילי צה"ל

מי שיירצה להתבטא נגדך, זוהי זכותו המלאה. אתה לא תסתום פיות לאף אחד.

לגבי לפעול, אם הפעילות אינה חוקית בשביל זה יש משטרה, שב"כ ומערכת משפטית.

אם מפגין או פעיל, גורם לבעיות בפועל, יש לעוצרו ולשפוטו במלוא חומרת הדין.

ארגונים אלו האשימו אותי(כן אותי אישית הוסיפו אותי) חייל שלחם למען המדינה בעזה ומילא את תפקידיו בגאווה וכרגע לך תדע אם מחר איזה מוסלמי מטומטם יבוא ידקור אותי כי ראה את השם שלי במאגר הנתונים של החיילים שתקפו בעזה

וכל מי שמצדד בארגוני השמאל ההזויים האלה(תראה לי ארגון אחד מאוזן שם ש99 % מהפעילות שלו היא לא נגד ישראל)

הוא נגד מדינת נגד צה"ל ונגד קיומה של מדינת ישראל

ובדרך עקיפה גם תומך בזה שמחר איזה ערבי ידקור אותי ויביא לזה לגיטמציה

אז האירגונים האשימו אותך! אז מה? אין להם שום סמכות.

במידה ולהוסיף אותך למאגר כזה אומר שנשקפת סכנה לחייך, כוחות הבטחון צריכים לטפל בזה.

להחרים מאגרים כאלה מידיהם ולמנוע אפשרות לתקוף אותך ולהגן עליך.

תבין, אף אחד כאן לא אומר שהוא מסכים עם ארגונים כאלה ומתנגד לדעותיהם.

אבל רדיפה במישור הפוליטי היא דבר מסוכן, כאשר רוב בכנסת מחזיק בכזה כוח, הדבר חותר תחת קיום דמוקרטיה במדינה.

אז אם הוא מוטה נגדי , זכותי וחובתי להלחם בו !

שטויות, אין לך כל זכות וחובה להלחם באנשים שהדעה הפוליטית שלהם לא תואמת לשלך.

זוהי מדינה דמוקרטית וזכותם לדעתם בדיוק כפי שזכותך לדעתך.

אתה רוצה להלחם בהם? לך לקלפי. זו הצורה שבה מתנגדים לדעות.

לא ע"י רדיפה פוליטית ושיגור סיסמאות דמגוגיות חסרות תוכן לאויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האירגונים האשימו אותך! אז מה? אין להם שום סמכות.

במידה ולהוסיף אותך למאגר כזה אומר שנשקפת סכנה לחייך, כוחות הבטחון צריכים לטפל בזה.

להחרים מאגרים כאלה מידיהם ולמנוע אפשרות לתקוף אותך ולהגן עליך.

תבין, אף אחד כאן לא אומר שהוא מסכים עם ארגונים כאלה ומתנגד לדעותיהם.

אבל רדיפה במישור הפוליטי היא דבר מסוכן, כאשר רוב בכנסת מחזיק בכזה כוח, הדבר חותר תחת קיום דמוקרטיה במדינה.

לב תגיד לי באמת נראה לך שהוועדה הזאת זה מה שיביא לחיסול הדמוקרטיה בישראל?

אני לא יודע איפה אתה אבל הפעם האחרונה שהייתה בארץ דיקטטורה מאיזשהו סוג היתה בתקופת התנ"ך.....צא מהפרנויה שלך,חיסול כמה שמאלנים שחותרים נגד המדינה שאתה חי בה ונגד הממשל שאתה תומך בו ובמיוחד תומכים בזה שאנחנו כובשים וצריכים לעוף לאוגנדה כן כולל אנשים פציפיסטים ולא מציאותיים כמוך

לא יזיז מילימטר לדמוקרטיה שלנו שעברה משברים גרועים פי אלף,אלא רק יחזק את אחדות העם והגאווה בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אין כמו לחזק את אחדות העם והגאווה בו.

כל מה שצריך לעשות זה להכניס לכלא או להגלות או לתלות כמה "בוגדים".

שנייה, יש לי דה-ז'ה-וו של איטליה בשנת 1924.... או שאולי של גרמניה ב-1933... או שמא אני מתבלבל עם ספרד של 1939?

לא יודע, אני מתבלבל בין כל המשטרים הפשיסטיים האלה כל הזמן, הם כולם כל כך דומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...