מתלבט בין Iphone 4 ל Samsung Galaxy S - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין Iphone 4 ל Samsung Galaxy S

Morfium

Recommended Posts

אייפון 4 הוא באמת מכשיר די חסום אבל ברגע שפורצים אותו הוא פשוט מכשיר מדהים

אבל מה שעושה אותו באמת מדהים זה כמות האפליקציות שקיימות בו והרבה מכשירים וחברות היום מנסות לחכות את זה

וזה רק מראה כמה שזה טוב.. לקחתי אותו במחיר לא הכי זול שזה משהו שדי מבאס אותי ואולי הוא לא כזה משתלם (אלה אם אתם מדברים הרבה בכל מקרה)

אבל כמכשיר אני לא יכול לחשוב על אחר.

אז אתה אומר שאפל המציאו את האפליקציות? ואולי את מסך המגע? אז זהו שלא.

לאפל יש בסביבות ה- 300,000 אפליקציות, שביניהן הרבה הם פשוט קישורים לאתרים.

לאנדרואיד יש יותר מ- 100,000 אפליקציות, והמספר גדל משמעותית כל הזמן.

למרות היתרון היחסי של אפשר למצוא כל מה שצריך גם באנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-ThinkFree שמגיע עם הגלאקסי קורא הכל בלי בעיה, וורד ואקסל 2003 ו-2007 כולל עברית. עכשיו בדקתי כדי לוודא :xyxthumbs:

*קורא וכמובן גם כותב, זו תוכנה לעריכה מלאה, לא רק Viewer...

לי זה רושם עברית הפוך =\

חוץ ממשחקים. :S רבאק, גם אני רוצה משחקים מבוססי מנוע אנריל ורייג'.

+8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם מתלוננים על משחקים ראיתם את ספלינטר סל שיצא השבוע (של גיימלופט)? הוא נראה מטורף, עוד לא ניסיתי אבל אומרים שהוא רץ מעולה על SGS ;D

ברור שאנחנו עדיין מאחורה לעמות האייפון, אבל המגמה ברורה, כבר היום אנדרויד נמכר בקצב יותר גבוה מהאייפון, אני לא חושב שייקח הרבה זמן למרקט להתקרב מספיק בשביל שזה לא יהווה שיקול.

אבל היום, אין ספק - המרקט עדיין מאד מאחורה ביחס ל-AppStore וזה כן מהווה - ובצדק לדעתי - שיקול בבחירת מכשיר. אני לקחתי SGS כי אני מוכן להתפשר ספציפית על זה, והאמת שכל מה שאני צריך יש לאנדרויד. ונכון שההבדלים היום הם כבר לא עצומים כמו פעם - אבל אי אפשר להתעלם מהעניין הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל אולי לא המציאו שום דבר חדש אבל מוזר שם גרמו לכל השאר לרוץ אחריהם (ואני מדבר על חברות שניסו להתחכות)

והיום אומרים "מגע כמעט כמו באייפון" מה שאומר שאייפון הוא סוג של יעד מסויים שמנסים להגיע אליו.

ובואו לא נשכח שהרבה S נמכרים היום כי אין בסניפים אייפונים.. זה מאוד יפה של יש 100K אפליקציות

אני שמח בשבילם, אבל את הרעיון התחילו עם האייפון (ולא נשכח שאפשר להשיג הכל חינם)

אני לא אומר שהוא המכשיר הכי טוב בעולם אבל אני לא חושב שזה מכשיר שאפשר לזלזל בו, ומי שכן פשוט לא מבין.. זה כמו שאני לא אזלזל

בסמסונג S כי הוא גם מכשיר מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל100K אפליציות שיש באנדרויד

חצי מהם לא שווים לכלום אם לא יותר

כי כל ילד בן 12 עושה ומעלה לחנות

בAPPSTORE זה לא ככה והאפליקציות יותר איכותיות(יש גם הרבה שגם לא שווים כלום אבל עדיין..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל אולי לא המציאו שום דבר חדש אבל מוזר שם גרמו לכל השאר לרוץ אחריהם (ואני מדבר על חברות שניסו להתחכות)

והיום אומרים "מגע כמעט כמו באייפון" מה שאומר שאייפון הוא סוג של יעד מסויים שמנסים להגיע אליו.

ובואו לא נשכח שהרבה S נמכרים היום כי אין בסניפים אייפונים.. זה מאוד יפה של יש 100K אפליקציות

אני שמח בשבילם, אבל את הרעיון התחילו עם האייפון (ולא נשכח שאפשר להשיג הכל חינם)

אני לא אומר שהוא המכשיר הכי טוב בעולם אבל אני לא חושב שזה מכשיר שאפשר לזלזל בו, ומי שכן פשוט לא מבין.. זה כמו שאני לא אזלזל

בסמסונג S כי הוא גם מכשיר מעולה.

מעולם לא היתה לי בעיה עקרונית עם האיפון 4 אלא עם מערכת ההפעלה הפשוטה להחריד שלו שלא נונת לי אפשרויות לשחק עם המכשיר כרצוני (חוץ מלהחליף WALLPAPER כמובן...)

יש לו חומרה טובה

יש לו רזולוציה מעולה.

יש לו טוב וכו...

הוא מכשיר מצוין סה"כ מבחינת החומרה אבל מערכת ההפעלה שלו מוגבלת מבחירה של החברה.

ה"מלחמה" פה היא לא בין מכשירים, כל המכשירים מצוינים אלא בין גישה של מערכת ההפעלה של האיפון לזו של האנדרויד, סגורה וכתוצאה מכך יציבה ומוגבלת למערכת הפעלה פתוחה וכתוצאה מכך הרפתקנית חדשנית יותר וכמובן טיפה פחות יציבה כתוצאה מכך.

סמסונג S נקנה על ידי משתמשים מתקדמים (גם הוא חסר במלאי ממה שאני יודע) ולהניח שהוא נמכר "כי אין איפון" זו סתם השערה ללא ביסוס , אנדרויד מיועד למשתמשים מתקדמים שרוצים להוציא יותר מהמכשיר שלהם, לא יעזור כלום, איפון מיועד לקהל הרחב שרוצה צעצוע משוכלל ואופנתי. אנדרויד מיועד לאנשים שרוצים מחשב בכף היד.

השאלה היתה ותשאר, האם הוא רוצה לקנות מכשיר פשוט יותר, עם פחות אפשרויות (אבל טיפה יציב יותר במונחי מהירות) או מכשיר מורכב יותר עם הרבה יותר אפשרויות (וכן, גם הרבה יותר אפשרויות להאיט את המכשיר אם מתקינים עליו יותר מדי שטויות, כן, כמו במחשב :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא היתה לי בעיה עקרונית עם האיפון 4 אלא עם מערכת ההפעלה הפשוטה להחריד שלו שלא נונת לי אפשרויות לשחק עם המכשיר כרצוני (חוץ מלהחליף WALLPAPER כמובן...)

יש לו חומרה טובה

יש לו רזולוציה מעולה.

יש לו טוב וכו...

הוא מכשיר מצוין סה"כ מבחינת החומרה אבל מערכת ההפעלה שלו מוגבלת מבחירה של החברה.

ה"מלחמה" פה היא לא בין מכשירים, כל המכשירים מצוינים אלא בין גישה של מערכת ההפעלה של האיפון לזו של האנדרויד, סגורה וכתוצאה מכך יציבה ומוגבלת למערכת הפעלה פתוחה וכתוצאה מכך הרפתקנית חדשנית יותר וכמובן טיפה פחות יציבה כתוצאה מכך.

סמסונג S נקנה על ידי משתמשים מתקדמים (גם הוא חסר במלאי ממה שאני יודע) ולהניח שהוא נמכר "כי אין איפון" זו סתם השערה ללא ביסוס , אנדרויד מיועד למשתמשים מתקדמים שרוצים להוציא יותר מהמכשיר שלהם, לא יעזור כלום, איפון מיועד לקהל הרחב שרוצה צעצוע משוכלל ואופנתי. אנדרויד מיועד לאנשים שרוצים מחשב בכף היד.

השאלה היתה ותשאר, האם הוא רוצה לקנות מכשיר פשוט יותר, עם פחות אפשרויות (אבל טיפה יציב יותר במונחי מהירות) או מכשיר מורכב יותר עם הרבה יותר אפשרויות (וכן, גם הרבה יותר אפשרויות להאיט את המכשיר אם מתקינים עליו יותר מדי שטויות, כן, כמו במחשב :) )

סמסונג הוא גם מכשיר "צעצוע משוכלל ואופנתי" ואנשים שבאמת צריכים מכשירים רציניים הולכים לכיוון של BB9700 או N72

אייפון הוא לא מושלם ולשנות בו רינגטון זה בלבול שכל, שלא לדבר על SMS אבל העיניין הוא שכל דבר אפשר לעשות באייפון כל עוד יש לך מתאימה.

האייפון בלי האפליקציות לא שווה הרבה אבל הן מה שעושות את המכשיר לכלכך טוב ופופולרי.

יש גם הרבה עסקים שפתחו במיוחד לאייפון מה שהופך את הגישה אליהם הרבה יותר נוחה.. בנקים וכאלה למשל..

זה משהו שקשה להתחרות בו ואני חושב שהמינוס הגדול בו זה בסופו של דבר המחיר והחבילת גלישה וכל מה שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מה ההבדל בין ה-Samsung S I9000 שנמכר בעלות 62 ש"ח באתר של סלקום

לבין ה-Samsung S שנמכר בעלות של 109 ש"ח בפלאפון כמעט כפול...

האם זה אותו מכשיר?

זה לא אותו מכשיר במובן זה שהדגם של פלאפון תומך בתדר ה 850 שייחודי להם בעוד אלו של ואורנג לא. אבל זה לא המקור להבדל במחיר שהוא תמחור שונה של המפעילות פשוט כמו שבאורנג עולה 118 ובסלקום 62 וזה בידיוק אותו מכשיר עד אחרון הפרטים וגם נקנה מאותו יבואן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון הוא לא מושלם ולשנות בו רינגטון זה בלבול שכל, שלא לדבר על SMS אבל העיניין הוא שכל דבר אפשר לעשות באייפון כל עוד יש לך מתאימה.

האייפון בלי האפליקציות לא שווה הרבה אבל הן מה שעושות את המכשיר לכלכך טוב ופופולרי.

יש גם הרבה עסקים שפתחו במיוחד לאייפון מה שהופך את הגישה אליהם הרבה יותר נוחה.. בנקים וכאלה למשל..

זה משהו שקשה להתחרות בו ואני חושב שהמינוס הגדול בו זה בסופו של דבר המחיר והחבילת גלישה וכל מה שמסביב.

מסכים עם מה שאתה אומר,

רוב הסמארטפונים לא שווים יותר מדי לאורך זמן בלי האפליקציות וכרגע רק האיפון ומכשירי האנדרויד יכולים לתת טוח עצום של לכל שימוש ולכן התחרות היא ביניהם בסופו של דבר.

גם נכון שיתרון עצום שיש לאיפון כרגע הוא שבגלל שהוא בתפוצה רחבה יותר בארץ יש לו הרבה יותר בעברית. לי אישית זה לא מפריע אבל לאנשים שלא מסתדרים עם אנגלית זה מכשול. האירוניה היא שככל שיותר אנשים יקנו אנדרויד יהיו יותר בעברית :)

אני מאמין שבמהלך השנה הנושא יתאזן, מערכת ההפעלה בגרסה 2.3 מגיעה עם עברית מלאה (!) מה שאומר שיהיה אפשר להוציא הרבה יותר מכשירי אנדרויד ומהר מכיון שלא יהיה צורך ביותר מדי "גיור" של המפעילות.

ענין של זמן, מפגרת אחרי ארה"ב כמו תמיד ושם כבר האנדרויד שולט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מה ההבדל בין ה-Samsung S I9000 שנמכר בעלות 62 ש"ח באתר של סלקום

לבין ה-Samsung S שנמכר בעלות של 109 ש"ח בפלאפון כמעט כפול...

האם זה אותו מכשיר?

ההבדל הוא שסלקום מחייבם אותך בתשלום של 60 ש"ח עבור חבילת ובפלאפון זה כלול....ככה שאין הרבה הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...