מתלבט בין Iphone 4 ל Samsung Galaxy S - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין Iphone 4 ל Samsung Galaxy S

Morfium

Recommended Posts

אם יודעים איך או עוקבים אחרי ההוראות, זה מאוד! קל להתקין רום שמגיע בו כבר הההההההכל כולל רוט.

יש המון אנשים טובים שעושים ותורמים לעשיית רומים מבושלים היטב.

רק לשים במיקרו וללחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו זה רשמי :)

אחרי הטלבטות קשה (מאד), נסגרתי על עצמי שאני הולך על מכשיר ...

לאחר מכן הטלבטתי מה אני אקח ....

מבחינתי יש 3 אופציות

HTC Desire HD

Samsung S

Nexus S

לאחר הרבה מחשב ... נראה לי שהכי אידיאלי בשבילי זה ה S ....

עכשיו צריך רק לארגן איזו קומבינה להביא אותו מחול בלי כל מני מיסי ומכסות .... נראה מה יהיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם אני איתך בהחלטה אחרי שקראתי את הכל 11 דפים של דיונים...

אבל מה ששבר את גב הגמל זה הכתבה הזאת:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?Fromelement=MainTopic&did=1000612562

מה שמעניין זה האם בסמסונג גם יש את בעיית האחריות כמו באייפון?

בכל אופן מה היתרון של S על הסמסונג? ז"א מה גרם לך להחליט לבחור בו ולא בסמסונג?

לי הם ניראה דומים מאוד

האם יש הבדלים משמעותיים בינהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?Fromelement=MainTopic&did=1000612562

מה שמעניין זה האם בסמסונג גם יש את בעיית האחריות כמו באייפון?

כנראה שלמרות הכל עדיין לא הבנת את הבעיתיות של האיפון מול כל מכשיר אחר...

אם עכשיו לדוגמא נשבר לי המכסה החיצוני בסמסונג או בכל מכשיר אחר - אני מזמין מEBAY אחד חדש ב15$ ומחליף

אם נשרטה לי עדשת המצלמה - מזמין חדשה ב20-30$ ומחליף (או נותן לכל מעבדת תיקונים לפתוח ולהחליף).

אם הלכה הבטריה, קונים חדשה ומחליפים...וכו....

זה לא שבאיפון אי אפשר טכנית לעשות את זה, אבל בשביל להחליף בטריה צריך לעבור 7 מדורי גיהנום שם מכל האטימות והסגירות שהם עושים בשביל שלא תעשה את זה.

באיפון4 הם הגדילו ועשו אותו ממקשה אחת רק בגלל הסיבה הזו, יש לך פה חברה שמנסה להגביל אותך איפה שרק אפשר בשביל שהמכשיר ירוץ טוב יותר לשלוט עד כמה שניתן בזרימת המזומנים שלה.

הם לא רוצים שתיגע להם במכשיר בגלל שהם רוצים שלא יהרסו אותו שהם רוצים שעל כל בעיה הם ירויחו את הכסף הגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל DD7 = אכן כמו ש Ego-Maniac "רמז" שני המכשירים הם של סמסונג ...

מה שבכל זאת גרם לי לבחור דווקא ב Nexus הוא כמה סיבות...

1. המכשיר עצמו חדש יותר (לא תמיד זה טוב, אבל במקרה הזה אני חושב שכן) - דוגמת בעיות שכנראה לא קיימת ב ועוד.

2. המכשיר מגיע 'נקי' ז"א ללא תוספות של יצרן כזה או אחר ..

3. אם אני מצליח להביא אותו מ US אז הוא גם זול יותר בכמה שקלים

4. לדעתי הוא יפה יותר

5. אני יהנה מתמיכת שידרוגים רשמית של Google

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלמרות הכל עדיין לא הבנת את הבעיתיות של האיפון מול כל מכשיר אחר...

אם עכשיו לדוגמא נשבר לי המכסה החיצוני בסמסונג או בכל מכשיר אחר - אני מזמין מEBAY אחד חדש ב15$ ומחליף

אם נשרטה לי עדשת המצלמה - מזמין חדשה ב20-30$ ומחליף (או נותן לכל מעבדת תיקונים לפתוח ולהחליף).

אם הלכה הבטריה, קונים חדשה ומחליפים...וכו....

זה לא שבאיפון אי אפשר טכנית לעשות את זה, אבל בשביל להחליף בטריה צריך לעבור 7 מדורי גיהנום שם מכל האטימות והסגירות שהם עושים בשביל שלא תעשה את זה.

באיפון4 הם הגדילו ועשו אותו ממקשה אחת רק בגלל הסיבה הזו, יש לך פה חברה שמנסה להגביל אותך איפה שרק אפשר בשביל שהמכשיר ירוץ טוב יותר לשלוט עד כמה שניתן בזרימת המזומנים שלה.

הם לא רוצים שתיגע להם במכשיר בגלל שהם רוצים שלא יהרסו אותו שהם רוצים שעל כל בעיה הם ירויחו את הכסף הגדול.

לא הבנת אותי האם הספקיות סלקום אורנג' וכו'.. נותנים אחריות מלאה? ז"א לא צריך לשלוח את המכשיר לחו"ל וסיפור מהפטרה...??

ל DD7 = אכן כמו ש Ego-Maniac "רמז" שני המכשירים הם של סמסונג ...

מה שבכל זאת גרם לי לבחור דווקא ב Nexus הוא כמה סיבות...

1. המכשיר עצמו חדש יותר (לא תמיד זה טוב, אבל במקרה הזה אני חושב שכן) - דוגמת בעיות שכנראה לא קיימת ב NEXUS ועוד.

מה בעיות רציניות יש ב- לא סידרו את זה כבר?

2. המכשיר מגיע 'נקי' ז"א ללא תוספות של יצרן כזה או אחר ..

מה זה נקי חוץ מהלוגו של אורנג'? תוכנות?

5. אני יהנה מתמיכת שידרוגים רשמית של Google

שזה אומר?

בכל אופן מתי הנקסוס החדש אמור להגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שייך לקטגוריית האנשים שלוקחים one ביחד עם הגאלאקסי שלי, מפעילים ועושים ניווט מת"א לפתח תקווה כדי לגלות שהניווט זהה לחלוטין בשני המכשירי (וכשאני מתכוון זהה אני מתכוון שההנחיה הקולית פשוט עובדת בשניהם כמעט במקביל).

אבל זאת לא הנק'. הנקודה שאנשים פה מדברים הרבה אבל הרוב לא מניסיון מעשי אלה משמועות של "קראתי\שמעתי", לא רק על הSGS, גם על האיפון וגם על הנקסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי האם הספקיות סלקום אורנג' וכו'.. נותנים אחריות מלאה? ז"א לא צריך לשלוח את המכשיר לחו"ל וסיפור מהפטרה...??

מה בעיות רציניות יש ב- לא סידרו את זה כבר? מה זה נקי חוץ מהלוגו של אורנג'? תוכנות?

שזה אומר?

בכל אופן מתי הנקסוס החדש אמור להגיע לארץ?

לגבי נקיון: היצרניות בד"כ שמות ממשק משלהן על גבי הממשק הבסיסי של אנדרויד (התוספת נקראת בגדול Launcher). ל-HTC יש את sense, לסמסונג יש את TouchWiz. זה הממשק שדרכו בעצם אתה עובד עם המכשיר. הממשק קובע איך דברים נראים על הדסקטופ, איך ייראה התפריט של האפליקציות, וגם לפעמים ייתן לך כל מיני פיצ'רים כאלה ואחרים (אנימציות שונות במעבר בין מסכים ועוד ירקות). הנקסוס מגיע עם הממשק ה'רגיל' של גוגל. הוא בוודאי לא פחות טוב, רוב האנשים מעדיפים אותו והיתרון הכי גדול שלו זה שלפחות על הנייר הוא הכי יעיל מבחינת משאבים. זה (שוב על הנייר, בפועל ההבדלים זניחים בד"כ) אומר שהוא יעבוד יותר חלק/מהר.

מעבר לזה גם אפליקציות - היצרניות שמות דברים בפנים וגם הספקיות בארץ מוסיפות דברים. יוצא שהמכשיר מגיע עמוס, והרוב מיותר.

אבל - אפשר להחליף Launcher, יש אלטרנטיבות מעולות במרקט. אפשר להסיר את כל מה שמציק לך מהתוספות. וגם יש רומים מכל מיני סוגים שיכולים להתאים לך. בכל מקרה זה עסק די גמיש באנדרויד. אבל As is הנקסוס אכן יגיע הכי נקי, אין וויכוח, ולא תידרש שום התעסקות. השאלה אם כל האמור לעיל חשוב לך..

לגבי , יש לי והוא עובד מצוין. וממי שאני מכיר שקנה לאחרונה גם אצלו זה עובד מצוין. הבעיה כנראה נפתרה כמעט לגמרי.

אין לי מושג מתי הנקסוס יגיע, אבל לא הייתי מחכה (לגלאקסי לקח כמה חודשים להתאזרח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נקיון: היצרניות בד"כ שמות ממשק משלהן על גבי הממשק הבסיסי של אנדרויד (התוספת נקראת בגדול Launcher). ל-HTC יש את sense, לסמסונג יש את TouchWiz. זה הממשק שדרכו בעצם אתה עובד עם המכשיר. הממשק קובע איך דברים נראים על הדסקטופ, איך ייראה התפריט של האפליקציות, וגם לפעמים ייתן לך כל מיני פיצ'רים כאלה ואחרים (אנימציות שונות במעבר בין מסכים ועוד ירקות). הנקסוס מגיע עם הממשק ה'רגיל' של גוגל. הוא בוודאי לא פחות טוב, רוב האנשים מעדיפים אותו והיתרון הכי גדול שלו זה שלפחות על הנייר הוא הכי יעיל מבחינת משאבים. זה (שוב על הנייר, בפועל ההבדלים זניחים בד"כ) אומר שהוא יעבוד יותר חלק/מהר.

מעבר לזה גם אפליקציות - היצרניות שמות דברים בפנים וגם הספקיות בארץ מוסיפות דברים. יוצא שהמכשיר מגיע עמוס, והרוב מיותר.

אבל - אפשר להחליף Launcher, יש אלטרנטיבות מעולות במרקט. אפשר להסיר את כל מה שמציק לך מהתוספות. וגם יש רומים מכל מיני סוגים שיכולים להתאים לך. בכל מקרה זה עסק די גמיש באנדרויד. אבל As is הנקסוס אכן יגיע הכי נקי, אין וויכוח, ולא תידרש שום התעסקות. השאלה אם כל האמור לעיל חשוב לך..

לגבי , יש לי והוא עובד מצוין. וממי שאני מכיר שקנה לאחרונה גם אצלו זה עובד מצוין. הבעיה כנראה נפתרה כמעט לגמרי.

אין לי מושג מתי הנקסוס יגיע, אבל לא הייתי מחכה (לגלאקסי לקח כמה חודשים להתאזרח).

תודה הבנתי, האמת היא שלא כזה מזיז לי אם הוא נקי או לא אבל אם הבנתי אותך נכון אפשר לעשות לו פורמט כאילו להתקין רום חדש בלי בעיה כן?

אל תחכה לנקסוס דרך הרשתות בארץ, כי זה לא יקרה

ישנה רק אפשרות להזמין מחו"ל

קלעת בול התכוונתי לקנות מאורנג'...

הספק האחרון שנשאר לי זה שאם אני קונה מאורנג' sgs האם אני מקבל אחריות מלאה ולא כמו באייפון שולחים לחו"ל מתקנים מחזירים בינתיים אין לי פלא'

ובסוף אומרים תשלם 400 שקל וכו'..

חשוב שמישהו שקנה דרך אורנג' יגיד אם יש תקלות למינהם נגיד המכשיר קופא... ואיך נושא האחריות עולה x כסף לחודש אחריות מלאה? האם יש השתתפות עצמית? והאם מתקנים אותם בארץ?

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שאין להם SGS מדברים על בעיות שלכאורה יש לו ועל הדרך מוסיפים שזה כנראה נפתר ב S...

אין כמו שמועות באינטרנט.

אנשים שלא יודעים לקרוא מה אנשים אחרים כותבים אלה אנשים שלא בדיוק טובים יותר מהאנשים השניים ....

וכן רוב רובם של האנשים אשר ממליצים על דברים כאלה ואחרים ממליצים על סמך שמועות, באנצים וחוות דעת של אנשים אחרים.. ולרוב רובם של האנשים אין בארסנל שלהם את כל המכשירים הקיימים היום בשוק. :s07:

אז תפסיק בבקשה עם הדמגוגיה שלך ....

וכן היו לסמסונג בעיות עם ה וכן לא לכולם הייתה את הבעיה ... וכן .. לרוב האנשים שכן הייתה את הבעיה היא נפתרה .... זה לא אומר שלא הייתה בעיה....

בדיוק כמו עם הבעיה של ה ... זה שלחברה שלי אין את הבעיה ... לא אומר שהיא לא קיימת אצל אנשים אחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...