סוגיית בן יחיד בצה"ל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגיית בן יחיד בצה"ל

gtabak_37

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצה"ל לא אכפת מהלוחמים שלו, הוא זורק אותם ומעיף אותו על ימין ועל שמאל מהתפקיד הכל כך חשוב הזה. (מנקודת מבט בתור חפ"ש, מפקד, וחייל סגל בסיס)

בוקר טוב, צה"ל זה , לא אמור להיות אכפת לא מהלוחמים שלו מעבר ללהבטיח להם תנאים ברי תפקוד, לוחמים הולכים לשרת את צה"ל ולא להפך.

זה שצה"ל לפעמים מנסה לדאוג לחיילים שלו מעבר למינימום הנדרש, ולא בדיוק הולך לו, לא אומר שצה"ל חייב לכם משהו.

אז כן, אם היה לכם חרא של שירות סביר להניך שאתם עשיתם את השירות הממוצע בצה"ל, מי שעבר חוויה אחרת (לטוב ולרע) כנראה שעשה משהו יוצא מגד הרגיל, הן בכל הנוגע לתפקיד והן בכל הנוגע לגישה שלו.

בקיצר תקחו הכל בקלות, שכן לא משנה איפה תהיו בצה"ל אתם תלמדו משהו לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב, צה"ל זה , לא אמור להיות אכפת לא מהלוחמים שלו מעבר ללהבטיח להם תנאים ברי תפקוד, לוחמים הולכים לשרת את צה"ל ולא להפך.

זה שצה"ל לפעמים מנסה לדאוג לחיילים שלו מעבר למינימום הנדרש, ולא בדיוק הולך לו, לא אומר שצה"ל חייב לכם משהו.

אז כן, אם היה לכם חרא של שירות סביר להניך שאתם עשיתם את השירות הממוצע בצה"ל, מי שעבר חוויה אחרת (לטוב ולרע) כנראה שעשה משהו יוצא מגד הרגיל, הן בכל הנוגע לתפקיד והן בכל הנוגע לגישה שלו.

בקיצר תקחו הכל בקלות, שכן לא משנה איפה תהיו בצה"ל אתם תלמדו משהו לחיים.

מסכים אם המשפט האחרון.

מעבר למינימום הנדרש? לוחמים בקושי מקבלים מים חמים במקלחת מזמן שחיילי חייל אוויר משחקים סנוקר ליד בריכה וחד :kopfpatsch:

לוחמים צרכים לקבל את רוב הת'ש וג'ובניקים צרכים לקבל את החרא כך שרוב האנשים ירצו להיות לוחמים ולא ש'ג בצריפין.

הרבה מאוד הייתי משנה בתפיסה של הצבא.

לדעתך לוחם ששומר 8-8 או כל שעות אחרות בשטחים לא צריך לחזור למוצב ושתיהיה לו האפשרות לשחק סנוקר עם החברים או בריכה? לשפר לו את המצב רוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שצה"ל שם זין ולא אכפת לו מהלוחמים שלו הכוונה לא הייתה לת"ש, אלא לכך שהוא באמת מעיף חיילים מקרבי.

קרה לי, קרה לחבר שלי, כשהייתי מפקד היינו חייבים להוציא מישהו אחד מהצוות לעבור לתפקיד של ג'וב.

הייתי מוכן לחתום ויתור על הפיקוד שלי ולחזור להיות חפ"ש בותיקה, אבל המב"ס אמר לי "אני לא אתן לך לחתום ויתור, ואם תנסה אני גם ישים לך רגלים בדרך".

במקום שירות של שנה ו4 עם לוחמים, שירתתי עם מדריכות..

משום מה אני נוטה להאמין שלצה"ל לא באמת אכפת מלוחמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שצה"ל שם זין ולא אכפת לו מהלוחמים שלו הכוונה לא הייתה לת"ש, אלא לכך שהוא באמת מעיף חיילים מקרבי.

קרה לי, קרה לחבר שלי, כשהייתי מפקד היינו חייבים להוציא מישהו אחד מהצוות לעבור לתפקיד של ג'וב.

הייתי מוכן לחתום ויתור על הפיקוד שלי ולחזור להיות חפ"ש בותיקה, אבל המב"ס אמר לי "אני לא אתן לך לחתום ויתור, ואם תנסה אני גם ישים לך רגלים בדרך".

במקום שירות של שנה ו4 עם לוחמים, שירתתי עם מדריכות..

משום מה אני נוטה להאמין שלצה"ל לא באמת אכפת מלוחמים..

זה מחזיר אותנו לאמירה שלי,"הכל זה אינטרס הכל"

ביון אם אישי או ביון אם כלל צה'לי.

מצד אחד רוצים משמעת מצד שני אי אפשר לאמר על מה שיש בצה'ל משמעת.

לדעתי אמור להיות ,להשמע מפחיד להגיע לשם למה?

כי כולם מסופרים אותו דבר בגובה דומה במשקל דומה,חיילים זה חיילים ולא חבורה של ילדי כפית זהב בפה שעושים מה שהם רוצים.

מה זה הדבר הזה פתור זקן? פתור שיער?

מרגיש לא טוב רוצה בתים? בבקשה כל החברה שלך יעמדו מצב 2 עד שיעברו לך הבתים.

אני בנאדם של משמעת לא יעזור כלום רציתי לקרבי כי חיפשתי משמעת ומה שמצאתי היה בלבול מוח אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אז אחד מהחבר'ה בכיתה יש לו חום והוא בקושי זז ובגלל שהבסיס שלו נמצא בטיזנאבה נתנו לו בתים במקום גימלים - יאללה לך תגיד לכל הכיתה שלו להיות במצב 2 עד שהוא מחלים. נו באמת.

רוב הבעיות של צה"ל, כולל בעיות משמעת, נובעות מכך שהוא חובה. כאשר צה"ל מגייס את "כולם"(לא כולל אוכלוסיות כמו ערבים, חרדים וכו'), כולל אנשים מרקע קשה, עם בעיות נפשיות/בריאותיות לא קלות - הוא מחוייב להעניק להם בסיס לשירות שלא יגמור אותם. אתה לא מצפה עכשיו ממישהו עם פריצת דיסק לרוץ בג'בלאות, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אז אחד מהחבר'ה בכיתה יש לו חום והוא בקושי זז ובגלל שהבסיס שלו נמצא בטיזנאבה נתנו לו בתים במקום גימלים - יאללה לך תגיד לכל הכיתה שלו להיות במצב 2 עד שהוא מחלים. נו באמת.

רוב הבעיות של צה"ל, כולל בעיות משמעת, נובעות מכך שהוא חובה. כאשר צה"ל מגייס את "כולם"(לא כולל אוכלוסיות כמו ערבים, חרדים וכו'), כולל אנשים מרקע קשה, עם בעיות נפשיות/בריאותיות לא קלות - הוא מחוייב להעניק להם בסיס לשירות שלא יגמור אותם. אתה לא מצפה עכשיו ממישהו עם פריצת דיסק לרוץ בג'בלאות, נכון?

לא התכוונתי למישהו גוסס,יש המון בולשיט מחלות ובולשיט תרוצים לקבל גימים בתים ו21 בפרופיל,זה אומר שהצבא מחפף במקומות הלא נכונים.

מי שיש לו טיפה כאב ראש או חום של 38 אמור להיות מושבט?

זה לא חייל זה סמרטות!

העובדה שצבא חובה זו לא סיבה למשמעת אפסית שכזו.

רוצים חזק טוב שיכול להחזיק מדינה? משמעת זה דבר ראשון.

קח דוגמא את הצבא האדום שהיה החזק בעולם במה התעפיין?משמעת.

צבא גרמניה הנאצית...שהשטלת על כל אירופה כמעט במה התעפיין?משמעת.

משום מה יש דמוקרטיה בצבא בארץ לא הגיוני בעליל דבר שכזה, זהדיקתטורה וכך זה אמור להיות.

הצבא אומנם מתחשב באנשים עם בעיות פיזיות כאלו ואחרות וזה יפה.

לאומת זאת ילדים בני 18 מנסים לחרטת סיפורים כדי להיות קרוב לבית או כדי לא לשרת ומצליחים,זו בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר בדיוק מה שאמרתי לפניי כמה עמודים.

משום מה יש אנשים בארץ שלא מבינים את הרעיון של העם ורוצים להפוך את הצבא לצבא מיקצועי (לא מהמילה מקצוען אלה מהמילה מקצוע, יענו עבודה), וזה נחמד ויפה, אבל לא מתאים לישראל מאלף ואחת סיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר בדיוק מה שאמרתי לפניי כמה עמודים.

משום מה יש אנשים בארץ שלא מבינים את הרעיון של העם ורוצים להפוך את הצבא לצבא מיקצועי (לא מהמילה מקצוען אלה מהמילה מקצוע, יענו עבודה), וזה נחמד ויפה, אבל לא מתאים לישראל מאלף ואחת סיבות.

אולי פספסתי את מה שרשמת.

וסוףסוף אני רואה בנאדם עם הגיון בריא שמדבר על בסיס עובדות קיימות בשטח ולא סיפורים שמכרו לו עוד מהילדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיש לו טיפה כאב ראש או חום של 38 אמור להיות מושבט?

זה לא חייל זה סמרטות!

א) מושבת

ב) סמרטוט

ג) חום גבוה דורש פינוי למיון, ולא בכדי - זה אינדיקטור לכך שאדם סובל מזיהום שעלול לסכן את חייו ללא קבלת טיפול בזמן.

קח דוגמא את הצבא האדום שהיה החזק בעולם במה התעפיין?משמעת.

א) התאפיין

ב) אתה מדבר על הצבא שאפשר לצבא הגרמני להגיע לפאתי עיר הבירה, ואיבד יותר חיילים מכל אחר? רק לוודא שאנחנו מדברים על אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) התאפיין

ב) אתה מדבר על הצבא שאפשר לצבא הגרמני להגיע לפאתי עיר הבירה, ואיבד יותר חיילים מכל אחר? רק לוודא שאנחנו מדברים על אותו .

שלא ניכנס לוויכוח על ברית המועצות, אבל אתה אמור לדעת את הסיבות למצב שרשמתה מעל יותר טוב מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לתקן אותי בנושא שגיאות כתיב בבקשה,זה לא יעזור יש לי בעיות קשב וריכוז.

ואני רוצה לחדד את דעתי בנושא בן יחיד,לדעתי לא צריכה להיות לזה שום משמעות,אם אתה בריא ויכול להחזיק אתה צריך להיות לוחם.

בנושא הצבא,מה הקשר בין אובדן חיי אדם לבין זה שצבא עם משמעת חזקה כבש יבשת שלמה?

וצבא עם משמעת נוקשה גם כן (אם לא חריפה אפילו יותר) עצראותו.

אתה מצפה מהצבא להיות מתחשב עד הפרט האחרון לשייך את המשמעת לא בסדר ההדיפות הראשונה להגיע למלחמה ולנצח?

צא מהסרט.

צבא לא יהיה ללא משמעת ברזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...