תלונה לחלל האוויר(או להוצאת עצבים על מסכי LCD) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלונה לחלל האוויר(או להוצאת עצבים על מסכי LCD)

andav

Recommended Posts

אצלי בבית אני לא מגדיל שום דבר ופשוט יושב נכון עם תאורה נכונה וגם עושה הפסקות מתי שצריך. אני עובד מול מחשב יותר מעשר שעות ביום כל יום למעט סופי שבוע.

לעומת זאת בטלוויזיה 32" שלי קשה לפעמים לראות טקסט ממרחק של 2- מטר ברזולוציה טבעית, במיוחד כאשר משתמשים בדפדפן ולכן גם אפשר תמיד לעשות ctrl+ איפה שצריך והDPI אצלי על הכי גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חשבתי על עניין ההקרבה של המסך.

אולי באמת אקריב אותו יותר :-).

אולי תקריב גם איזה כבש יחד עם המסך? :lol:

לגדיל DPI ב קצת צולע.

לא תמיד זה עובד נכון.

ב W7 זה כבר עובד יותר טוב.

לא ידוע לי ש7 שיפרה משהו בתחום זה לעומת .

לגבי בעיית ראיה, אמנם הרבה זמן לא נבדקתי אבל אני חושב שאני רואה בסדר גמור.

יופי, אז תתרגל. אין שום סיבה למה לא תוכל להתרגל אחרי שבוע. ובכל מקרה, כמו שאמרו - רוב הזמן כשאנו קוראים טקסט, זה בדפדפן באינטרנט, שבו Ctrl++ עושה פלאים, או בWord/PDF, ששם הרזולוציה וגודל הנקודה לא משנים, כי אפשר לקבוע גודל אבסולוטי / למתוח את הדף על כל המסך.

אני רגיל לעבוד עם מסכים ברזולוציה גבוהה ונקודה קטנה. אני נוטה להתאים את גודל הטקסט בדפדפן למה שנוח לי באותו רגע (לפעמים זה משתנה כמה פעמים ביום לפי מידת עייפות העיניים). הדפדפנים המודרניים גם בלי בעיה זוכרים גודל שונה לכל אתר, כך שאין שום בעיה.

DPI בWindows עדיף לא להגדיל. בטח לא בXP. זה סתם נראה עקום וישבור חלק ממאפייני ממשק המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי גודל גופן בדפי אינטרנט, אולי כדאי שתקרא מה שכתבתי כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=437900.msg3757502#msg3757502

לגבי תוכנות אחרות כמו WORD או PDF אפשר להגדיל את הטקסט דרך התוכנה עצמה.כך תפתור לך את

כל הבעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הLCD, אנו שמחים שעברת אלינו.

גם לי היה מסך CRT (הרבה למעשה) עד שעברתי לLCD.

היה לי מסך 19 אינץ' CRT (למעשה 18 אינץ' בLCD) והייתי עובד איתו על 800X600.

החלפתי ממנו למסך 20 אינץ' מרובע ביחס של 1600X1200, תחשוב על זה, דחיסה פי 2 ממה שהתרגלתי אליו.

בהתחלה היה לי קשה לקבל את הרזולוציה הטבעית, זה גרר כאבי ראש וכדומה, אז התחלתי לאט ב800X600, אחרי שהתרגלתי עברתי ל1024X1280, ושבוע אחרי התרגלתי ל1600X1200.

תאמין לי שאתה תתרגל ויהיה לך הרבה יותר כיף להתרגל למסך החדש במקום שאתה תרגיל אותו אליך.

אגב הרזולוציה שלך נחשבת ליחסית גדולה למסך, כי אז כשקניתי את המסך דגמי ה20 אינץ' הרחבים גם היו על 1680X1050 ואף אחד לא התלונן. היום יש 22 אינץ' בFULL HD.

תהנה מהמסך המעולה שיש לך.

אור כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהרגשתי כשהחלפתי מ-17 ל22 אינץ. אחרי שבוע זה עבר. חוץ מזה אם אתה עם 7 אתה יכול להגדיל אייקונים ( כשאתה על שולחן עבודה תחזיק CTRL ותזיז גלגל של העכבר קדימה או אחורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אנשים תודה רבה על אחלה של תגובות!. :xyxthumbs::yelclap::hi:

ל- about:blank, אכן הבהירות גם אצלי הייתה חזקה והורדתי.

ואכן אני על הרזולוציה המקסימלית כרגע ורק מגדיל את הפונט בדפדפן אם קטן לי מדי. בינתיים זה סביר :-)

ל- ivan אוקיי, כאשר עשיתי את זה לא שמתי לב לזה(כרגע החזרתי לנורמלי). בינתיים אני אשאר ככה ללא הגדלה. לרוב אני בעיקר באינטרנט אז שם אפשר להגדיל את הפונט וזה בסדר :-).

multicore, תודה על התגובה :-).

תודה wrecker, בכל מקרה, כרגע אני נשאר עם DPI סטנדרטי.

ל- QttP, חמוד אתה, אבל לא יודע, אני בקושי אוכל עוף, אז אתה רוצה שאוכל כבש? ;)

אגב, קורה לך לפעמים כשאתה אוכל בשר(קציצה, נקניקיה, עוף וכו') שאתה חושב לרגע שלפני זה, זה היה יצור חי ואז אתה נגעל מזה ונוטה להפסיק לאכול את זה?

לי זה קרה :-), אבל בסוף אני מתגבר וחוזר לאכול(בפעם אחרת כמובן).

לשאר מה שכתבת, אני חושב שכרגע זה בדיוק מה שאעשה.

ל- llime תודה רבה על ההרחבה. אני באמת מחבב את ומחכה שתצא הגרסה החדשה :-).

כרגע אני על . יש כזו הרחבה גם לכרום?

אור כהן, תודה גם לך על העידוד.

בשעות האחרונות, אני די בסדר(יותר טוב מאתמול), אז נקווה שימשיך ככה.

שוב חבר'ה, באמת תודה רבה על התגובות הטובות! :yelclap:

[br]פורסם בתאריך: 21.12.2010 בשעה 21:22:45

זה מה שהרגשתי כשהחלפתי מ-17 ל22 אינץ. אחרי שבוע זה עבר. חוץ מזה אם אתה עם 7 אתה יכול להגדיל אייקונים ( כשאתה על שולחן עבודה תחזיק CTRL ותזיז גלגל של העכבר קדימה או אחורה)

אני על . בכל מקרה, בשעות האחרונות יותר טוב ובדפדפן פשוט אגדיל את הפונט.

תודה לך :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...