לוח 880 עם AMD X4 לעבודה משרדית וקצת יותר ב 1200 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח 880 עם AMD X4 לעבודה משרדית וקצת יותר ב 1200 ש"ח

xgamer

Recommended Posts

שלום,

אני חושב לרכוש את השילוש הבא המיועד להריץ סרטי HD ותוכנות לא כבדות יותר מדי (PHOTOSHOP, ECLIPSE):

לוח אם: GA-880GA-UD3H

מעבד: 640

זיכרון: 2Gb VALUE SELECT (1333 ) CORSAIR

האם את הזיכרון כדאי לשדרג למהירות 1600? ירגיש משהו? או שרק בOC?

איך הלוח? והאם כדאי לשנות משהו?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרון בתדר 1333 יספיק לך, אלא אם כן אתה מתכנן OC מאוד מסוים (ואז כנראה היית יודע מה אתה מחפש).

הלוח בסדר גמור בדיוק כמו כל לוח אחר. בשביל לדעת אם יש לוח משתלם יותר צריך שתפרט קצת על הדרישות שלך מהלוח.

מהם השימושים המיועדים של המערכת באופן כללי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך,

השימושים של המערכת הם עבודה עם תוכנות כמו שצייניתי, פוטושופ, ועוד תוכנות של תיכנות, אימולטרים ודברים כאלה, צפיה בסרטים 1080P.

יש לי כרגע מחשב מבוסס e2180 והוא דיי מספיק לכל הדברים הנ"ל, פשוט אני רוצה גם , אז אעביר את שלי לסלון ואשתמש בחדש.

דרישות מהמערכת זה כמובן USB3, כרטיס מסך OB משחק ממש לעיתים רחוקות ויכולת הרחבה עתידית.

אולי הגירסה ud2h תספיק? מה כדאי אם הם נכנסים למארז ATX (ככל הנראה SONATA 2).

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים האלה זאת תהיה מערכת מצוינת.

אם USB 3.0 הוא דרישה אז הלוח-אם שבחרת הוא בחירה טובה מאוד.

למרות שציינת שחיבור USB 3.0 הוא דרישה,הלוח GA-MA78LMT-US2H אינו מכיל בקר USB 3.0 אך יהיה בחירה מצוינת כאפשרות ללוח זול יותר - רק כדי שתהיה לך אפשרות בחירה נוספת וזולה יותר. אני מציין זאת מכיוון שלמרות שאני באופן אישי רואה היגיון רב בקניית לוח-אם חדש עם תמיכה ב-USB 3.0 יש אנשים שלא באמת זקוקים לו, לדוגמה כאלה שמעולם לא התעסקו וגם כנראה לא יתעסקו עם העברת כמויות גדולות של מידע אל התקני אחסון חיצוניים ומהם, ולכן עבורם אולי דווקא זה המקום להתפשר בו.

כמה הערות כאפשרויות להוזלת המערכת (לא ציינת תקציב):

1. אפשר לרדת במעבד ל- IIx3.

2. בנוגע ללוח האם כבר הזכרתי.

3. אני מניח שאתה קונה 2x2GB של זכרון. קנה את הזכרון הזול ביותר מיצרן מוכר שעונה על הדרישות שלך (זכרון בתדר 1333). תוכל גם לקנות "רק" 2GB בשלב ראשון אם התקציב מאלץ.

לסיום: ערוך בבקשה את הכותרת בהתאם לחוקי הפורום כך שהיא תהיה עניינית יותר. דוגמה לכותרת עניינית היא "Athlon IIx4 ולוח-אם 880G למערכת רב-תכליתית/משרדית (מה שיותר נראה לך מתאים) בתקציב X"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב המון תודה,

הקצבתי לעצמי את הסכום הזה פחות או יותר.

כמו כן, אני משדרג ממחשב שהוא יחסית דיי בסדר, אז אני רוצה באמת לשדרג עוד טיפה.

ראיתי שהלוח תומך dual channel בזיכרונות, עד כמה יהיה אפקטיבי ומורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...