תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ?

doctorefraim

Recommended Posts

ב SAFEMODE זה עניין של שניות בודדות עניין של אולי 4 שניות. אני משווה למחשב השני שהוא עם אותה חומרה כמו זה, שבו פתיחה של דפדפן ,התחל וכו.. מיד לאחר הדלקה זמן משוער של מאית השניה.

איפה בלשונית ביצועים רואים שכל הליבות עובדות ? (איפה צריך להסתכל, אצלי זה בעברית).

כונן קשיח כתוב Hitachi

Disk drives

Hitachi HDP725016GLA380

Device ID IDE\DISKHITACHI_HDP725016GLA380_________________GMBOA5FA\5&32725B6A&0&0.0.0

Status 0x0180000a Started

Problem 0x00000000 (0)

-----------

WDC WD800JD-00HKA0

Device ID IDE\DISKWDC_WD800JD-00HKA0______________________13.03G13\4457572D414D394A343136343932_030_0_0_0_0

אני מניח שאתה מתכוון לתוכנה Super PI ?

http://hwzone.co.il/downloads/diagnosis/performance_and_stability/?download=478&section=665&version=472

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

4 שניות זה די תקין.

אתה יכול לאמץ עם OCCT.

יש לך שכל אחד מייצג . תבדוק שבמאמץ שניהם נמצאים בשימוש ולא רק שאחד או חלק מהם (תלוי כמה ליבות יש לך).

יחד עם זאת, כרגע עושה רושם שהחומרה שלך תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שני המלבנים שמתחת ל "היסטוריית שימוש ב CPU" בביצועים ?

שניהם נמצאים בשימוש.

איך אתה יודע שהחומרה ,תקינה לפי מה ?

ויש עוד רעיונות מה עוד לבדוק? אם זה לא חומרה מה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שני המלבנים האלה.

אני לא יודע שהחומרה תקינה, רק אמרתי שמאוד סביר להניח שהיא תקינה כי אם ב-Safe Mode זמן הטעינה סביר (או לפחות שונה משמעותית מהמערכת במצב רגיל) אז כנראה שלא מדובר בחומרה. בהתחלה חשבתי שכדאי לבדוק את החומרה כי אמרת שגם ב-Safe Mode הכל איטי, אבל התברר שזה לא בדיוק כך.

ככל הנראה מדובר בבעיה תוכנתית.

הייתי מנסה להריץ Hijackthis, מנסה להתקין מחדש את IE. ואם שום דבר לא ממש עוזר, פשוט לבצע התקנת תיקון.

עריכה: יש גם תוכנה ישראלית שזכתה באיזה פרס לפני זמן לא רב שאמורה לבחון את המערכת שלך ולתקן אותה על-ידי הורדת והחלפת קבצים שנפגעו על-ידי מהמאגרים שלהם. אני רק לא זוכר איך קוראים לה, אולי מישהו שקורא את הדיון זוכר את השם. בעקרון שמעתי שהיא לא רעה במיוחד אם כי אני אישית מעולם לא התנסיתי בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) hijackthis זה שעות לשבת על זה לא ? לחפש בגוגל כל שורה מה זה ..יש בזה הגיון לשבת ולנסות לנתח את זה?

2)איך מתקינים מחדש את IE ? זה גירסא 8 . מה הפעולות ?

3)ואם כלום לא יעזור, התקנת תיקון . יש מדריכון קטן איך לבצע ? זה מה שנקרא sfc.exe /scannow ?

4) התוכנה הישראלית נשמע פיתרון קסם , מעניין , לא אכפת לי לנסות אם זה יפתור את הבעיות.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. Hijackthis - אתה מריץ סריקה ואז מעלה (או מעתיק ומדביק) את קובץ ה-log אל האתר www.hijackthis.de ומנתח אותו שם.

2. בוא נעזוב את זה כרגע.

3. לא. התקנת תיקון היא ממש התקנה של המערכת מחדש על-גבי המערכת הקיימת שלך. זה מאוד פשוט. אתה מכניס את הדיסק לכונן ומשם ממשיך כרגיל. בשלב כלשהו המערכת תזהה את ההתקנה הקיימת שלך ותשאל אותך האם לתקן אותו (לחיצה על R) או להמשיך בהתקנה נקייה (לחיצה על ENTER). בשלב הזה תלחץ על R ותתבצע התקנת תיקון. המה מדריך קצר עם תמונות להמחשה.

4. זה לא פתרון קסם. התוכנה הזאת עושה בעצם סוג של התקנת תיקון. אני לא זוכר את שמה ואולי אני גם לא מדייק לגמרי בנוגע לצורת העבודה שלה. אני אנסה לחפש מאוחר יותר, היה עליה דיון בפורום לפני כמה שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)באתר שנתת לי של HIJACKTHIS יש

סימן שאלה ליד זה

C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe

איקס צהוב ליד זה (זה תולעת? איך זה הגיע למחשב?)

O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - (no file)

מידע : Unnecessary (deactivated) entry that can be fixed. LinkScannerIE.dll - LinkScanner, http://linkscanner.explabs.com/linkscann er/default.asp

ועוד איקס צהוב ליד זה

O20 - Winlogon Notify: avgrsstarter - avgrsstx.dll (file missing)

כל השאר V ירוק

2) אפשר לנסות רק צריך לדעת איך להתקין מחדש את IE

3) התקנת התיקון ימחק את כל מה שיש על המחשב ? או שזה לא נוגע בכלום והכל ישאר במקום ?

יש לי ציין שיש לי את הדיסק שהותקן אבל הוא בלי SP3 ונראה לי גם בלי SP2 ו SP1 שהגיעו יותר מאוחר בעדכונים אוטומטים.

אז יש מצב ש HIJACKTHIS מגלה לנו שיש תולעת ?

והאם הדיסק של יתאים לצורך התיקון (כי כרגע יש SP3) ? אם יש מדריך בעברית זה יהיה יותר בטוח אולי אפילו מטעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הראשון הוא משהו של Nero אם אתה משתמש בתוכנה הזאת אל תמחק. השני הוא לא תולעת הוא חלק מסורק הקישורים של AVG, וגם האחרון שייך ל-AVG.

2. התקנת התיקון לא מוחקת כלום. הנה מדריך בעברית.

בקשר לעניין הגרסה אני למען האמת לא בטוח. אבל גם אין סיכון מיוחד. במקרה הכי רגוע המערכת תחזור להיות XP ללא SP ואז SP3 תותקן שוב דרך העדכונים.

עריכה: השירות שעליו דיברו בפורום הוא http://www.reimage.com/.

התוכנה הישראלית שאותה הזכירו היא http://www.soluto.com/ (עדיין בשלבי בטא).

הדיון המקורי שבו הן הוזכרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. NMBgMonitor.exe לא משתמש , לא ברור למה זה שייך ואיך להסיר , יש איזה נגן של נרו גם בו לא משתמש Nero ShowTime Essentials

Nero PhotoSnap Essentials מציג תמונות Nero PhotoSnap Viewer Essentials

בהוספה הסרה יש רק nero 7 esseentials ,גודל 327 MB .

הסרתי את AVG מזמן עם כלי ההסרה שלו. והתקנתי AVIRA , לא היה לי כשהיה AVG סורק קישורים. כי זה היה גירסא חינמית.

הכלי הסרה שלהם לא הסיר שאריות (אולי יש להם אינטרס כלשהו להשאיר את השאריות שלהם במחשב?)

2. קראתי כמה מדריכים בנוגע להתקנת תיקון , צריך להגדיר שה CD יעלה ראשון בביוס , ובמדריך שנתת יש כמה מסכים ולא ברור ממנו על מה ללחוץ.

ואיך אני נכנס לביוס כדי להגדיר את זה כי הרי בכל מחשב זה אחרת.

מה שכן רשום שבמסך הראשון צריך לבחור SETUP ורק במסך השני לבחור R ולא להתבלבל ולבחור בראשון R .

בכל אופן הבנתי שכנראה אצטרך לנסות למצוא את הדיסק של הדרייברים.. איזה צריך להתקין לאחר סיום התיקון ?

3.איפה זה נמצא Local security policy או ב-Group Policy ? (ראיתי בדיון שהבאת לי)

אני מעדיף בינתיים לא להתעסק עם עם השירותים הללו מהדיונים.. אולי זה ילך בקלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. Nero כבר מזמן הפכה מ"רק" תוכנית צריכה לחבילת תוכנה מנופחת (לדעתי לפחות). אם אתה לא משתמש בה אז תסיר אותה לגמרי (גם ככה יש תוכניות צריבה יעילות וקלות יותר, שתיים מהן תוכל למצוא במדור התוכנות המומלצות של האתר). בקשר ל-AVG, זה כנראה הרכיב וכנראה שהוא קיים גם בגרסה החינמית. בכל מקרה לא הוא מקור הבעיה. אם אתה רוצה להיות בטוח במאה אחוז, אז תמחק את הרשומה הזאת מ-Hijackthis.

2. איך להיכנס ל- תוכל למצוא במדריך לוח האם שלך בפרק על ה-. שם גם תוכל למצוא את המיקום המדויק של התפריט שמאפשר לך להגדיר את סדר התקני האתחול. לרוב הכניסה ל- מתבצעת באמצעות לחיצה על המקש DEL או אחד ממקשי ה-F במהלך שלב ה-POST. אתה תצטרך להתקין מנהלי התקן שונים. איזה בדיוק קשה לדעת? בעקרון מנהלי ההתקן החשובים הם עבור השבב הגרפי, שבב הקול, שבב הרשת, ושאר ציוד היקפי שאתה אולי משתמש בו. אין צורך בדיסק של מנהלי ההתקן, תוריד את הגרסה העדכנית ביותר מאתר היצרן (את הכל תוריד מאתר יצרן לוח האם למעט מנהל ההתקן של השבב הגרפי אותו תוריד מאתר יצרן השבב - ATI/Nvidia/Intel) כך שהם יהיו לך כשתזדקק להם. אגב, אני בכלל לא יודע למה אתה חושב שתצטרך אותם כי התקנת התיקון לרוב משאירה את מנהלי ההתקן הקיימים

3. איפה נמצא מה?

התוכנות הללו אמורות לפשט עבורך את כל התהליך, לפחות Reimage. אין לי ניסיון איתה אבל אתה בטח לא צריך לחשוש מלהשתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)נרו זה רק לצריבה.. אני לא מכיר תוכנות אחרות ורגיל לנרו.. כל מה שנלווה אליה אני לא צריך. אבל כנראה שאי אפשר להסיר הכל..רק במכה.. זה לא אני התקנתי..

2)כניסה לביוס זה כנראה DEL , למעשה גיליתי שמדובר במחשב שיש בו כלי מובנה לצורך התיקון, הווינדוס הוא עם רישיון מובנה על הקופסא, וצריך פשוט ללחוץ בהתחלה F10 ולבחור אם לבצע התקנה מחודשת או תיקון.

השבב הגרפי זה Intel® G33/G31 Express Chipset Family אם זה מובנה אז צריך להכנס לאתר של אינטל? או לאתר של לוח האם כדי להוריד את הדרייבר?

שבב הקול זה Realtek High Definition Audio גם מאתר לוח האם ?

שבב רשת , יש הרבה=

מה אני אמור להבין מכל זה? שיש 4 ?:

Property Value

USER (Hewlett-Packard HP Compaq Microtower)

Network Adapter 1

Model Realtek PCIe GBE Family Controller

Description Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) PCI-E Gigabit Ethernet NIC - Packet Scheduler Miniport

Status Disconnected

MAC Address 00

Type WIRED

Speed 1000 Mbps

Network Adapter 2

Model Ralink Turbo Wireless LAN Card

Description [13] Ralink Turbo Wireless LAN Card

Status Disconnected

Network Adapter 3

Model Ralink Turbo Wireless LAN Card

Description Ralink Turbo Wireless LAN Card - Packet Scheduler Miniport

Status Connected

MAC Address 0E

Manufacturer Edimax Technology Co., Ltd.

Type WIRELESS LAN

Speed 54 Mbps

Network Adapter 4

Model Intel® PRO/100 VE Network Connection

Description [9] Intel® PRO/100 VE Network Connection

Status Connected

מדפסת לא בעיה יש לי דיסק בהישג יד.

כי רשום בכמה מדריכים שככל הנראה אצטרך להתקין דרייברים לאחר התיקון..

3. איפה נמצא Local security policy או ב-Group Policy

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=475912.msg4068212#msg4068212

"4. אם לאחר כל זה ה-GUI עדיין לא עולה הייתי בודק ב-Local security policy או ב-Group Policy אם אחד המזיקים אל שינה שם איזו הגדרה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באיזה מחשב מדובר? נייד/מחשב מותג?

2. תוריד את כל מנהלי ההתקן מאתר יצרן הלוח (רק תבחר בגרסה שמתאימה למערכת ההפעלה שלך). יש מנהל התקן אחד לכל רכיב. הייתי ממליץ להוריד גם מנהל ההתקן העדכני עבור המדפסת מאתר יצרן המדפסת.

3. לא רלוונטי למקרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדעת את הדגם המדויק של מחשב המותג שלך. יכול להיות שיהיה לך יותר פשוט להוריד את מנהלי ההתקן מהאתר של מדף המוצר (אם קיימים שם מנהלי התקן).

כדי לברר את דגם לוח-האם המדויק תשתמש ב-CPU-Z, לשונית Mainboard.

אם יש לך אפשרות שחזור מ-Image בעזרת F10 - כלומר בעזרתה אתה יכול לשחזר את המערכת למצב שבו קיבלת אותה - תשתמש בה ואז אינך צריך להתקין מנהלי התקן מכיוון שאני מניח שהמערכת הגיעה כשהיא מתפקדת באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן צריך להתקין כי כך נאמר לי בעבר.

אתה בעצם אומר שאם אני מתקין מחדש או עושה תיקון זה כבר יתקין בעצמו?

הנה מידע מהתוכנה SIW

MOTHEBOARD

Property Value

Manufacturer ASUSTeK Computer INC.

Model 2A73h

Version 1.01

Serial Number MS1C83R61004844

North Bridge Intel P35/G33/G31 Revision A2

South Bridge Intel 82801IR (ICH9R) Revision A2

CPU Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @ 1.80GHz

Cpu Socket Socket 775 LGA

System Slots 4 PCI

Memory Summary

Maximum Capacity 8192 MBytes

Memory Slots 4

Error Correction None

Warning! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed

--------------------

system summary

Property Value

Manufacturer Hewlett-Packard

Family 103C_53307F

Product Name HP Compaq dx2400 Microtower

Serial Number CZC8222DSD

SKU Number KV302EA#ABT

Machine Type AT/AT COMPATIBLE

Infrared (IR) Supported No

DMI System UUID ACABA07F-0733DD11-930CDAFF-229F7E1C

UUID 7FA0ABAC-3307-11DD-930C-DAFF229F7E1C

Disk Space Disk C: 38 GB Available, 48 GB Total, 38 GB Free

Disk D: 99 GB Available, 100 GB Total, 99 GB Free

Disk F: 65 GB Available, 74 GB Total, 65 GB Free

Physical Memory 2039 MB Total, 1515 MB Free

Memory Load 25%

Virtual Memory 3410 MB Total, 2856 MB Free

PageFile Name C:\pagefile.sys

PageFile Size 1524 MB

In use 103 MB

Max used 105 MB

Registry Size 4 MB (current), 120 MB (maximum)

Profile GUID {a0129cc0-f3a5-11dc-800c-806d6172696f}

The system clock interval 15 ms

-----------------------------

CPU INFO

Property Value

USER (Hewlett-Packard Compaq dx2400 Microtower)

Summary

Number of Logical Processors 2

Number of Physical Processors 1

CPU #1 Intel E2160

CPU Name Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @ 1.80GHz

CPU Code Name Conroe

Vendor GenuineIntel

Number of Bits 64

Instruction Set MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, ET64, xD, EST

Platform Name Socket 775 LGA

Revision M0

Technology 65 nm

Original Clock 1800 MHz

Original System Clock 200 MHz

Original Multiplier 9.0

CPU Clock 1800 MHz

System Clock 200.0 MHz

FSB 800.0 MHz

Number of Cores 2

Core #1

Speed 1200.0 MHz

Multiplier 6.0

Core #2

Speed 1200.0 MHz

Multiplier 6.0

Virtual Technology Supported No

Hyper Threading Supported No

Cache

L1 Data Cache 2 x 32 KBytes

L1 Instructions Cache 2 x 32 KBytes

L2 Cache 1024 KBytes

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...