איזה מעבדים יכולים להתחבר ללוח שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבדים יכולים להתחבר ללוח שלי?

liad88

Recommended Posts

יש לי לוח אם מסוג GA-945GM-S2

כרגע מחובר אליו מעבד מסוג dual הייתי רוצה לדעת עד כמה אני יכול לשדרג את המעבד שלי על גבי הכרטיס הזה

לדוגמא...Quad, i5....

בנוסף, אשמח לעצות על שידרוג הלוח אם ללוח אם זול וחזק

בתודה מראש

ליעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה דגם הלוח שלך? אני לא זוכר כזה דגם וגם באתר היצרן הוא לא קיים.

בכל מקרה מדובר בלוח המבוסס על ערכת השבבים 945G ולכן מאפשר להתקין בו רק מעבדים לתושבת 775.

אין כזה דבר לוח חזק. קונים בהתאם למעבד שבו מעוניינים להשתמש ובהתאם לצורך בכמות וסוג החיבורים שלהם זקוקים.

אם תתחיל בסיבה שבגללה אתה רוצה לשדרג, מה השימושים המיועדים במערכת וכל מידע נוסף שתמצא לנכון, יהיה קל יותר לבנות המלצה עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בטעות רשמתי SA, כן מדובר בS2 אבל אני בספק שבדובר בגירסא 3

אני מתאר לעצמי שאין הבדל גדול בין הגרסאות

בעעע....קיוויתי להתקין על הכרטיס i5

טוב, תודה בכל זאת.....

אשמח אם תענו גם על השאלה השנייה ותציעו לוחות אם טובים יותר במחיר זול.

תודה רבה

ליעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר תקציב.

אם אתה מחליף לוח אם אז אתה גם צריך להחליף ומעבד.

אתה רוצה כרטיס מסך מובנה או חיצוני ? זה תלוי בשימושים שלך במחשב

למה להחליף ומעבד? במידת הצורך אני אחליף מעבד אבל את הזיכרונות אני אעביר לכרטיס החדש, גם אני לא מוצא צורך בכרטיס מסך מובנה.

אני מחפש לשנות בעוד מספר חודשים את המעבד ואם יהיה צורך אז גם את הלוח בכדי להתאימו לסטנדרטים גבוהים יותר.

לכן אני מחפש יותר טוב ממה שיש לי כרגע לצורך משחקים ושימוש יומי ביתי(צפייה בסרטים וכו...) אבל במחיר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין משהו כנראה.

לוח אם מגדיר את סוג המעבדים שניתן להתקין בו. שני הרכיבים האלה ביחד מהווים פלטפורמה. הפלטפורמה גם מכתיבה את סוג הזכרון שבו תוכל להשתמש.

הפלטפורמות החדשות של ו-Intel משתמשות בזכרון DDR3 ולא תוכל לנצל את זכרון ה- הקיים אצלך.

אי אפשר להחליף בהדרגה, אם אתה קונה לוח חדש לאחת הפלטפורמות החדשות לא תוכל להשתמש במעבד הקיים שלך. אם תחליף מעבד לאחד שאינו בתושבת 775 לא תוכל להשתמש בלוח הקיים שלך.

אין כזה דבר לוח בסטנדרטים גבוהים יותר. אתה צריך לדעת מה הדרישות שלך מהלוח (סוג וכמות חיבורים) ולהגיד מה חסר לך בלוח הקיים.

אם התקציב שלך מוגבל ובהתאם למעבד שמותקן לך כעת במערכת אולי הפתרון הכי טוב עבורך יהיה לשדרג פשוט מעבד.

בשביל תענה בבקשה על השאלות הבאות:

1. איזה מעבד מותקן לך כרגע?

2. באיזה רזולוציה אתה משחק? מה כרטיס המסך הנוכחי שלך?

3. כשאתה מדבר על שדרוג, מה המטרה בדיוק ומה אתה מצפה להשיג בכך?

4. מה התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל במידה ואני לא רוצה להחליף את הזיכרונות יש לי 1GB וזה כרגע די טוב......אולי כדאי לי להשאר אם הלוח הזה ולחבר לו Quad?!

בכל מקרה בהקשר לשאלות שלך.

א. dual core

ב. לגבי הרזולוציה יש לי כרגע בעיה לענות אבל כרטיס המסך הוא Saphirre ATI 4890

ג. אני מדבר על לוח שאוכל להחליף לו רכיבים ועם יכולות מתקדמות כמו PCIE 2.2 ו- 3

ד. מאחר ואני לא בקיא בטווח המחירים אני מחפש לוח זול שיחס הביצועים לעומת מחיר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באיזה מובן המערכת הנוכחית שלך לא מספקת אותך?

2. אז באיזה רזולוציה אתה רוצה לשחק? מה הרזולוציה המרבית של המסך שאליו מחוברת הטלוויזיה?

3. איזה רכיבים אתה רוצה להחליף. PCI-Ex16 בתקן 2 אינו נחוץ עדיין ולא מהווה סיבה להחלפת לוח אם (סתם בזבוז כסף). כנ"ל 3.0.

עדיף לך לחסוך כסף ולשדרג פלטפורמה בבוא העת. סתם להחליף לוח זה מיותר ולא ייתן לך כלום. אם כבר משהו אולי תוספת של היא זאת שתועיל לך יותר מהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון נפתח מלחתחילה כי רציתי לדעת אילו אוכל להרכיב על הלוח שלי(ד"א, אני לא בטוח עדיין אם באמת נתוני המעבדים בין כל הגרסאות של הלוח שווים)

אני התעניינתי האם שווה לי להחליף לוח וקיבלתי תשובה (שהיא "לא") לגבי הזיכרון התבלבלתי ויש לי 2GB שזה סביר ביותר. כרגע המחשב לא תקין ולכן יש לי בעיה לבדוק את הרזולוציה שלו אבל הוא 18.5". נראה לי שעדיף שבהזדמנות שיהיה לי כסף אקנה את ה2Quad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אתה צריך להבין שצריך להתאים את החומרה לשימושים וסתם כך לקנות מעבד לא מבטיח שתשיג את המטרות שאתה רוצה.

לפעמים שדרוג מעבד (או סתם ביצוע OC) או רכיב אחר על גבי הפלטפורמה הנוכחית משתלם, ולפעמים לא, ואז כבר כדאי לשדרג לפלטפורמה חדשה.

בשביל לדעת צריך להגדיר שימושים ותקציב ואז ניתן לבחון מה הדרך המשתלמת ביותר.

בכל מקרה אם אתה מתכוון לקנות מעבד חדש (כלומר לא מיד שניה) מסדרת Q9xxx יהיה כדאי לך כבר לבחון שדרוג פלטפורמה למערכת מבוססת IIx4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משחק במשחקים המעבד והזיכרונות שלי מגיעים לאחוזים גבוהים. מדי פעם המחשב שלי שולח הודעות שגיאה וסוגר משחקים או שמאתחל את הכונן. כרגע אני מחליף את הכרטיס הגרפי שלי(שנשרף) ומפרמט את המחשב ובעתיד אני בונה על החלפת מעבד ואולי גם הוספת ממחשב אחר. כרגע אין לי הרבה כסף וכן אני לא רוצה להחליף פלטפורמה. בנוסף המחשב משמש למשחקים וסרטים.

אני בסופו של יום מנסה למצוא דרכים לשדרג את הפעילות של המחשב כך שיוכל להפעיל מספר רב של דברים בו זמנית כמו עם ביטורנט עם משחק חדיש ללא עומס יתר על המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...