שאלה בקשר ל - DIMM Socket Support בזכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל - DIMM Socket Support בזכרונות

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשימת הזכרונות הנתמכים ע''י הלוח אם שלי יש עמודה וכתוב בה DIMM Socket Support ומתחתיה סימונים של DIMM 1 , DIMM 2 , DIMM 4 לזכרונות השונים.

תוכלו בבקשה להסביר לי מה זה בדיוק אומר כדי שאני אדע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקפיץ בבקשה הודעות לפני שחלפו 24 שעות.

תעלה בבקשה קישור לעמוד הזכרונות הנתמכים כי לא הבנתי למה אתה מתכוון (אני הבנתי שמדובר על תצורת ה-SS/DS שבה יכולה לעבוד המערכת).

בקשר לתזמונים, הם אינם משנים, אלא אם כן אתה יודע וחישבת מראש את יעדי ה-OC שאתה רוצה להגיע אליהם או אם אתה OC לשם הספורט (כלומר לקבל ציון גבוה ככל האפשר במבחני ביצועים סינטטיים. בשני המקרים אגב היית כנראה יודע להגדיר טוב יותר את הדרישות שלך). אם כל מטרתך היא לבצע OC למעבד (באיזה מעבד מדובר?), לתזמונים אין ממש משמעות ואתה רק צריך לבחור בזכרון בתדר מתאים כדי שלא יגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקיי , אז זה הלינק לזרונות שאני קניתי http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=28837&catid=882

וזה הלינק לרשימת הזכרונות הנתמכים על ידי הלוח אם שלי http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/socketAM3/Crosshair_IV_Formula/C4F_Memory_QVL20100726.pdf

והמעבד שלי הוא Phenom II X4 965 3.4GHz

ואני לא עושה בשביל איזה ציונים , אני עושה את זה בשבילי , כדי שהמחשב יעבוד יותר מהר ויתן יותר ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות שקנית בסדר גמור ולא יגבילו אותך ב-OC עד לגבול האוויר (בהנחה כמובן ששום דבר אחר לא יגביל אותך).

אני מניח שהמעבד שלך הוא BE (מכפלה פתוחה) שזה בכלל משחרר אותך מתלות בזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות שקנית בסדר גמור ולא יגבילו אותך ב-OC עד לגבול קירור האוויר (בהנחה כמובן ששום דבר אחר לא יגביל אותך).

אני מניח שהמעבד שלך הוא BE (מכפלה פתוחה) שזה בכלל משחרר אותך מתלות בזכרון.

אכן כן , המעבד שלי הוא Black Edition , והקירור הוא על המעבד הוא Scythe Mugen II Rev.B , וגם המארז עצמו הוא מארז טוב של Tempest Evo , שבא עם 6 מאווררים , אז אם אתה אומר שהזכרונות עצמם הם בסדר לאוברקלוק אז תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...