מנכ"ל Triple C מעוניין לעבור למודל תשלום לפי נפח תעבורה - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל Triple C מעוניין לעבור למודל תשלום לפי נפח תעבורה

IRIVERMAN

Recommended Posts

ירח, מצחיק אותי שאתה מדבר על הגבלה של 110GB כמשהו חדשני.. אני צריך להזכיר לך את המגבלות שקיימות כבר היום?

הנה למשל ההסכם הנוכחי של נטוויז'ן מתוך האתר שלהם:

http://products.netvision.net.il/MiniSites/Netvision/Agreement/SubscriberAgreement.pdf

שים לב במיוחד לסעיף 12.1.4 להלן:

נהיה רשאים להפסיק לספק לך את השירותים, כולם או מקצתם, באופן זמני או קבוע, בכל אחד מהמקרים הבאים: .... קיים חשש סביר לשימוש בשירותי האינטרנט בדרך שיש בה כדי לפגוע בנו ו/או במקבלי שירותים אחרים, לרבות באמצעות משלוח "דואר זבל" ו/או העברת ו/או תקיפה של אתרים ו/או שימוש חריג בנפח תעבורת המידע שלך; לא תינתן הודעה מוקדמת בשל כך לפני הפסקת השירות.

ומה זה שימוש חריג בנפח התעבורה? הם מפרטים בסעיף 14.4 להלן:

לא לעשות שימוש אשר עולה 100 ג'יגה בייט לחודש קלנדרי

אז אם כבר עכשיו, במהירויות הנוכחיות ובמחירים הנוכחיים הם מגבילים ל-100GB, איזה שינוי אתה בעצם מבקש מהם לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתם טוחנים מים, את הספקיות לא מעניין הויכוח סרק שהולך בפורום HWzone, הן יעשו מה שמתאים להם מתי שמתאים להן. אם הן יחליטו לעבור למודל של חיוב לפי תעבורה, נראה כבר מי יאכל את הכובע...

אתה טועה! הם רוצים לדעת מה הלקוחות שלהם חושבים ורוצים. יש לי בכלל הרגשה שפותחים דיונים כאלה בפורום על מנת לבדוק מה אנשים חושבים. [br]פורסם בתאריך: 6.12.2010 בשעה 15:57:53

Milford Cubicle, פשות הרגת אותי. לא ידעתי שיש דבר כזה. מה אצל ספקיות אחרות?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור.

בזק בינלאומי: http://www.bezeqint.net/Media/internet_agreement.pdf

שים לב לסעיפי 3 השונים...

שים לב לסעיף 3.4 שמגביל את כמות האימיילים. את סעיף 3.5 שמגביל נפח תעבורה ומאפשר תשלום קנס על חריגה.

לא מצאתי מגבלה מספרית בהסכם הכללי, מצויין שם שהמגבלה היא לפי מה שמצויין "בחוזה השירות". מעניין מה כתוב שם, לא זכור לי שאי פעם ראיתי את החוזה שלי בבזק בינלאומי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם כבר עכשיו, במהירויות הנוכחיות ובמחירים הנוכחיים הם מגבילים ל-100GB, איזה שינוי אתה בעצם מבקש מהם לעשות?

כן, אבל למעט מספר מקרים בודדים מלפני כמה שנים (שגרמו לפרסום שלילי) אף אחת מהספקיות לא באמת אוכפת את הסעיף הזה כרגע.

יש לי בכלל הרגשה שפותחים דיונים כאלה בפורום על מנת לבדוק מה אנשים חושבים.

אם אתה מנסה לרמוז שאני עובד אצל אחת הספקיות או בחברה מטעמה אז אתה טועה.

בלי קשר אני בכלל מתנגד לשינוי מודל התשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירח, מצחיק אותי שאתה מדבר על הגבלה של 110GB כמשהו חדשני.. אני צריך להזכיר לך את המגבלות שקיימות כבר היום?

מכיר את הסעיפים האלה

הבעיה שהם לא מיושמים!

ואותם אנשים שעוברים את המכסה הזאת אחרי שבוע, ממשיכים לפגוע לכלל הציבור בתעבורה במשך שארית החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך שהם לא מיושמים? אתה עובד באחת מהספקיות?

הנה הם דווקא כן מיישמים: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3241600,00.html

וזה עוד היה יישום כשהמגבלה היתה משהו מופרך בסגנון 5 (חמש) ג'יגה בייט בחודש בלבד...

אז עכשיו כשהמגבלה היא פי-20? אם זה יפריע להם אני בטוח שהם יטרחו לאכוף. אז או שהם אוכפים ואתה פשוט לא יודע, או שזה לא באמת משנה שום דבר ולא מפריע להם, ואז זה קצת פוגע בתיאוריה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

110 GB זה כלום! אפילו לא למוריד הכבד. אני כמעט לא מוריד, אבל אני משחק הרבה ו אני בטוח אני חורג מזה. אז מה אני עבריין וצריך להעניש אותי?

אני בטוח שספקיות שלנו לא כל כך עניות ומנכ"לים שלהן מקבלות משכורות שמנות, אז שישקיעו כסף ברוחב פס ולא במשכורות.

http://stopthecap.com/

תקרא את זה שוב עם לא קראת. ואני לא מקבל של אמריקאים מצב יותר טוב.

ציטוטים:

usage-based pricing doesn’t deliver savings to anyone except the most casual users living under constrained speeds and paltry allowances as low a 1GB per month. For everyone else, broadband prices are higher, speeds are slower, and usage allowances deliver stinging penalties for those who dare to exceed them

our largest cable company has the money to buy three professional sports teams but not enough to roll out DOCSIS 3 [to all of its customers.] Our largest phone company, Bell, has the money to buy half the news stations in Canada, but cannot seem to get users off of 3Mbps DSL service. The whole system is a scam.

While the rest of the world is decidedly moving away from limited-use broadband, American providers have sold Genachowski that rationing the is “innovation

Our competitor’s CEO made $27 million last year. Ever wonder why you pay so much for Internet?”

That question is posed on an enormous billboard over downtown Minneapolis. It comes courtesy of US of Minnetonka, a tiny wireless provider competing against Comcast in Minneapolis. The upstart has taken center stage in another dispute with Comcast that threatens to have national implications.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני עובד שם, אבל אני לא מעט אנשים שעוברים את הכמויות האלה ולא מוגבלים.

וחוץ מזה, תאמין לי שאם הסעיף הזה היה נאכף. לא היה צריך כתבה מלפני 4 שנים בשביל להוכיח שהוא קיים.

בכל מקרה, בשיטה של תשלום לפי תעבורה. סעיף כזה יהיה חסר ערך. מכיוון שיוצהרו בגלוי הנפחים וגם המחירים במקרה שעוברים אותם.

זאוס,

איזו סיבה בדיוק יש להן להשקיע ברוחבי פס לחו"ל?

זה יביא להן עוד הכנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני עובד שם, אבל אני לא מעט אנשים שעוברים את הכמויות האלה ולא מוגבלים.

וחוץ מזה, תאמין לי שאם הסעיף הזה היה נאכף. לא היה צריך כתבה מלפני 4 שנים בשביל להוכיח שהוא קיים.

בכל מקרה, בשיטה של תשלום לפי תעבורה. סעיף כזה יהיה חסר ערך. מכיוון שיוצהרו בגלוי הנפחים וגם המחירים במקרה שעוברים אותם.

זאוס,

איזו סיבה בדיוק יש להן להשקיע ברוחבי פס לחו"ל?

זה יביא להן עוד הכנסות?

הוכחת שהייתי צודק בשתי הניחושים שלי: א' שאתה עובד בשביל ספק ואם אתה תומך בזה בלהט כזה זה מוכיח לי עוד יותר ששינוי יביא אך ורק רווחים נוספים לספקיות ולא יביא כלום ללקוחות.

וענית גם לניחוש שני שלי שאפשר לפתור בעיה בקניית רוחב פס אבל מי יעשה את זה כאשר יותר טוב להשקיע רווחים במשכורות שמנות ותנאים לעובדים (גם כך רוב הלקוחות פריירים ויאוכלו כל דבר שספקית מאכילה להם, כמו למשל האויב העיקרי של ציבור עכשיו זה מורידים כבדים ולא ספקיות שלא מספקות שירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי איך הגעת למסקנה שאני עובד שם, אחרי שרשמתי בפירוש שלא?

ואם עוד לא הבנת, אני לא עובד באף ספקית , וגם לא עבדתי.

ועדיין לא הבנתי, איזו סיבה יש לספקיות האינטרנט להשקיע כספים ברוחב הפס כרגע?

השיטה הנוכחית אינה מעודדת השקעה כזאת, ואפילו להיפך. השיטה הזאת מעודדת הקטנת רוחבי הפס לחו"ל.

הרי הקטנת רוחב הפס מגדילה את הרווחים של הספקיות, ואין להם שום מחוייבות לרוחב פס ללקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי איך הגעת למסקנה שאני עובד שם, אחרי שרשמתי בפירוש שלא?

ואם עוד לא הבנת, אני לא עובד באף ספקית , וגם לא עבדתי.

ועדיין לא הבנתי, איזו סיבה יש לספקיות האינטרנט להשקיע כספים ברוחב הפס כרגע?

השיטה הנוכחית אינה מעודדת השקעה כזאת, ואפילו להיפך. השיטה הזאת מעודדת הקטנת רוחבי הפס לחו"ל.

הרי הקטנת רוחב הפס מגדילה את הרווחים של הספקיות, ואין להם שום מחוייבות לרוחב פס ללקוח.

מעניין אותי לדעת איך הגעת למסקנה שהספקיות ישקיעו ברוחב פס לחו"ל ?

להיפך עכשיו כשהציבור מתחיל להתעורר, במודל הקיים, לא תהיה הרבה ברירה ובקרוב יצטרכו להשקיע ברוחב פס גדול יותר לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ישיקיעו ברוחב פס לחו"ל?

בוא נראה.

כרגע, יותר צרכנים=יותר הכנסות, אין צורך ברוחב פס נוסף.

לכן חלוקת רוחב הפס לחו"ל לעוד צרכנים.

כל שקל שהם מוציאים על רוחב פס, יורד להם ישירות מהכנסות החברה.

אם המודל המוצע יופעל

יותר תעבורה=יותר הכנסות.

כדי לייצר תעבורה צריך רוחב פס נוסף.

משמעות, משתלם לחכור רוחב פס נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה באמת מורידים "כבדים" ? זה מעניין מה החברות חושבות..

פעם מוריד כבד היה נחשב למי שהיה מוריד 30GB , שסרטים היו תופסים 700MB ומשחקים 4GB בלחץ..

היום משחקים רציניים הם סביב ה7-8GB וזה עוד עדכונים , HD זה בין 4.5ל8 GB ואני אפילו לא מדבר על גלישה רגילה,

יוטיוב, תוכנות, מסנג'ר,, ואולי אלה תוכנות קלות אבל מי שיש חבילה בסלולרי מבין שצריך בכל זאת לעקוב שחס וחלילה לא יחרוג!

ויש גם דברים יותר גדולים.. סדרות HD , עונות שלמות ששוקלות 30GB 50GB.. למה שאני אצטרך לדאוג כל הזמן מה להוריד וכמה נשאר לי?

כל פעם לבדוק לעקוב.. אני משלם מספיק כסף בשביל להוריד בחופשיות וגם ככה הפס לא כזה חזק..

אז במקום להוריד משהו בשעה הוא ירד ויצרוך כל הלילה על רבע מהירות ורק לקראת שעות הבוקר יגיע למהירויות גבוהות..

למה לא לשחרר , להעיף אותי "מוקדם" מהצריכה וככה יהיה להם רוחב פס "פנוי" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...