ויקיליקס ידליפו היום מסמכים סודיים בנוגע ליחסי ארצות הברית עם העולם (זה התחיל!) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויקיליקס ידליפו היום מסמכים סודיים בנוגע ליחסי ארצות הברית עם העולם (זה התחיל!)

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר בשם עצמך. אני מאד רוצה לדעת סודות מדינה..

אף אחד אישית לא היה מתנגד לדעת מידע מסווג, אבל האם החשיפה של אותו מדיע לכל הציבור (כלל ובעיקר האויבים שלך)זה מחיר שאתה מוכן לשלם בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה פוגע בי. זה פוגע בכולנו. אני הייתי מעדיף לקבל את המידע בצורה חשאית. אבל אם המידע כבר דלף אני לא רואה סיבה למה שלא נקרא אותו. עכשיו תסלחו לי, אני צריך לשים את הקינדל בהטענה. הוא צריך לעבוד מחר שעות נוספות. (המסמכים יפורסמו בחצות שעון ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה פוגע בי. זה פוגע בכולנו. אני הייתי מעדיף לקבל את המידע בצורה חשאית. אבל אם המידע כבר דלף אני לא רואה סיבה למה שלא נקרא אותו. עכשיו תסלחו לי, אני צריך לשים את הקינדל בהטענה. הוא צריך לעבוד מחר שעות נוספות. (המסמכים יפורסמו בחצות שעון ישראל)

אבל זה כבר דיון אחר, אם והמסמכים ניחשפו, ברור שאין סיבה לא לקרוא אותם, להפך, עדיף בשביל שהיתרון שיש לשאר האנשים עילך יצטמצם, אני מדבר על עצם הקיום של האתר, מהתחלה כל המצב הזה לא היה אמור להיתרחש, ואם לאמריקה יש איזה כוח עדיין, היא צריכה להשתמש בו בשביל להפיל את האתר הזה, ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...