ויקיליקס ידליפו היום מסמכים סודיים בנוגע ליחסי ארצות הברית עם העולם (זה התחיל!) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויקיליקס ידליפו היום מסמכים סודיים בנוגע ליחסי ארצות הברית עם העולם (זה התחיל!)

lev-27

Recommended Posts

נכון שזה מידע שמאוד מעניין כל אינדיבידואל - יכולות להיחשף אפילו קונספירציות, שקרים ותככים, הוכחה שכל החיוכים זה סתם פוליטיקלי קורקט, אבל ארה"ב חייבת לעשות משהו על מנת לסגור את האתר כמה שיותר מהר. המידע עלול לגרום לאפליות על מדינות, מלחמה, משבר כלכלי עולמי, הסגרת מרגלים ואף הוצאתם להורג במדינות ערב ועוד. לא סתם הכל סווג בסיווג הבטחוני הגבוה ביותר. השאלה הנשאלת היא: איך לעזעזל אדם פרטי הצליח לשים את הידים שלו על 2.7 מליון מסמכים מהמסווגים ביותר של המעצמה ארה"ב?

אני בטוח שכל הסיפור והתוצאות ישמרו בדפי ההיסטוריה וילמדו בעוד 30-100 שנה כאירוע משמעותי (בגלל מה שהוא גרם, שאת זה אנחנו עוד לא יודעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל זאת, אתה מבין שבזה הרגע כל ממשלות העולם (וממשלת מדינות ערב בעיקר) מחפשות את המידע הכי רגיש שהם רק ימצאו על האויבים שלהם (להלן: אנחנו)? אין שום הצדקה לקיום האתר וחובה להפיל אותו בזמן הקצר ביותר על מנת למנוע נזקים כבדים ותוצאות הרסניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסמכים יחשפו במספר פעימות. יקח זמן ללמוד את המסמכים ולראות מה אפשר להסיק מהם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3991117,00.html

דיפלומטים אמריקנים דיווחו לוושינגטון שראש הממשלה הטורקי מוקף ביועצים פסיכו-פנאטים שלא מבינים פוליטיקה, וששר החוץ שלו "מסוכן באופן יוצא דופן.

זה מסביר הרבה מאד דברים.

שמעתי על הפוליסה. לטענתם אם משהו יקרה לו הם יפרסמו מסמכים מאד מאד סודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אמנם לממשלות יש אינטרס להשאיר אותו בחיים, אבל בטח עכשיו כמה פסיכופטים מתים לרצוח אותו כדי לראות מה יש במסמכים האלה... איזה אידיוט. אם הוא היה סותם את הפה הוא לא היה צריך עכשיו לחיות כמו בן-לאדן עד סוף החיים שלו... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל לא חדש לי, ואני מתפלא באמת שכל זה התאפשר, ושבכלל הבחור הזה שרד מספיק זמן בשביל לספר את כל זה.

אגב, היה שם דיבור על פצצות חודרות בונקרים שהיו אמורות כביכול להגיע לישראל, למען האמת אני זוכר על זה דיבור כבר לפני כמה שנים, אבל אולי זה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שחוץ ממבוכה אף סוכנות ביון/מודיעין לא תגלה שם מידע מרעיש

אגב, יש להם סוג של פוליסת ביטוח למקרה שינסו "להוריד" את הבחור הזה :)

הפתרון הוא פשוט להוריד את כולם יחד :lol:

אני לא יודע מה איתכם, אבל המסמכים פה - כן או לא סודי ביותר או "רק" סודי, לדעתי עלולים לגרום לארה"ב הרבה מאוד בעות ביחסים הבינ"ל שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה מידע שמאוד מעניין כל אינדיבידואל - יכולות להיחשף אפילו קונספירציות, שקרים ותככים, הוכחה שכל החיוכים זה סתם פוליטיקלי קורקט, אבל ארה"ב חייבת לעשות משהו על מנת לסגור את האתר כמה שיותר מהר. המידע עלול לגרום לאפליות על מדינות, מלחמה, משבר כלכלי עולמי, הסגרת מרגלים ואף הוצאתם להורג במדינות ערב ועוד.

ההפך, זה שמישהו מנסה להפוך את הממשלות ל "שקופות" יגרום לפוליטיקאים לחשוב פעמיים לפני שהם לוקחים הרפתקאות מיותרות. וזה אולי יציל את האנושות ממלחמות, משברים כלכלים עולמים, וכיוצא בזה.

(הרי הפוליטקאים בארה"ב גרמו למשבר כלכלי עולמי גם בלי שום עזרה של Wikileaks)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך, זה שמישהו מנסה להפוך את הממשלות ל "שקופות" יגרום לפוליטיקאים לחשוב פעמיים לפני שהם לוקחים הרפתקאות מיותרות. וזה אולי יציל את האנושות ממלחמות, משברים כלכלים עולמים, וכיוצא בזה.

(הרי הפוליטקאים בארה"ב גרמו למשבר כלכלי עולמי גם בלי שום עזרה של Wikileaks)

שמעתה על המשפט "הפשרה של היום היא הנורמה של מחר." ?, היום אתה תרשה למסמכים טיפה מביכים ולא מחדשים בשיט אבל סודיים להיחשף לציבור, מחר אתה תראה תוכניות מלחמה נחשפות.

זה למה כל סוג שלא אתר אפילו בכיוון הזה (בטח ובטח אם הוא קיבל פירסום שכזה), לא אמור להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב מה היה קורה אם הטיפשה ההיא שגנבה מסמכים והעבירה לעיתונאי שברח לאנגליה וכל הטררם, לא היה מתרחש.

במקום זה המסמכים היו מודלפים לויקיליקי ע"י טיפשה פנאטית שאפילו לא יודעת לבחור בין מסמכים שיש לה איתם בעיה פוליטית/חברתית לבין מסמכים שמסכנים את חייהם של מאות ורבבות אנשים, ועלולים לעלות גם בסכומי עתק בנסיון להיערך למצב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...