כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק) - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל המזון הנימכר בסופרמרקטים בארץ-אינו ראוי למאכל אדם (בעקבות תוכנית כולבוטק)

dan79

Recommended Posts

הרעלים החזקים בכדור הארץ הם טבעיים כך שלא כל דבר טבעי הוא טוב , צריך לבדוק כל דבר לגופו .

דיברו פה על סויה, גם היא לא הדבר הכי טוב שיש קראתי בכמה מקומות שיש קשר לגדילה מואצת וסרטן.

כל דבר במידה לא להגזים לא לכאן ולא לכאן

http://www.soya.co.il/articles.php?itemid=5&title=%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%99%20%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%94

לא גדילה מואצתה, אלא אם אתה מתכוון לשדיים, צריכת סויה ברמה יומית שווה ערך לזריקות אסטרוגן שבועיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

:hizuk:

ההורמונים והאנטיביוטיקה שמלעיטים בהן את הפרות והתרנגולות .

ילדות בנות 9 שבנפשן הן עוד ילדות קטנות ( אפילו לא נערות צעירות ) מקבלות מחזור , זה טירוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהדברים שנאמרים שם לא בהכרח נכונים, אלא שהם נופחו מעבר לכל פרופורציה. ככל הנראה ע"י בעלי אינטרסים.

מצד שני לא חסרים כתבות ואתרים דומים שמדברים על "נזקי" החלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העיניין

"ניפוח של דברים " למשל בריסוסים , בסדר , אוקי , ריסוס , אבל למה להרעיל ? בסדר צריך לטפל בפרות , אבל למה לפוצץ בתרופות ? אותו דבר בתגובות כאן , אנשים מוציאים הודעות מכל פרופורציה , באוכל ידוע לנו , המניע הוא "קפיטליזם חזירי" החקלאי מציף את המזון ברעל כי כך הוא חוסך בעבודה ומקבל יבול גדול יותר - אז זה כסף , בתגובות כאן אנשים מפציצים במילים מסריחות ובתגובות אטומות כדי לנפח לעצמם את הגאו , כל אחד והמניעים שלו , כל דבר בעולם הוא לא טוב אם מגזימים בו , זה יהיה רעלים במזון או דעה אטומה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

ההורמונים והאנטיביוטיקה שמלעיטים בהן את הפרות והתרנגולות .

ילדות בנות 9 שבנפשן הן עוד ילדות קטנות ( אפילו לא נערות צעירות ) מקבלות מחזור , זה טירוף .

אתה כנראה לא מודע לכמה הורמונים יש בסויה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות דובי

ידוע לי היטב

אבל אני מעולם לא טענתי בעד הסויה , נהפוכו , אני מחשיב את עצמי כאדם מתון וחושב שגם סויה צריך לצרוך בתבונה ( הסויה היית מיועדת להיות האוכל של המאה ה21 והמזון להמונים נכון להיות התירס תפס את חלק נכבד ממקומה זאת בגלל ההורמונים המצויים בה - הדברים ידועים לי היטב ) בדיוק כמו בשר מורעל וירקות מורעלים וכו' , אני בעד שבני האדם ישתמשו בשכל שלהם כדי לצרוך ביתר תבונה , אני מוצא את האקולוגיסטים שבעד גידולים אורגנים יותר חושבים על העתיד ובעלי יותר מודעות סביבתית בכלל וגסטרונומית בפרט ( משתדל להימנות בינהם - בסדר , גם בגלל הכוסיות הצפונבוניות - אבל בעיקר שאני אישית משתדל להתנהג עם עצמי ביתר "חמלה" :) ) ולכן אני מצדד בהם מפני שאני מבין שהם "באים" ממקום נכון זה לא שאני מסכים להכל אבל מבין שהם מתכוונים גם לטוב של הפלנטה ( כדור הארץ ) להבדיל מהתעשיינים שמכוונים לטוב של עצמם בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין אותך.... אנחנו נמצאים באותו שירשור? איך עדיין לא הבנת שכל האוכל האקלוגי הזה הורס את הטבע ומרעיל אותך???? :kopfpatsch:

כל ה"אקולוגי" הזה זה שקר שצריך להילחם בו כי אין מה לעשות הם מרעילים את הסביבה עם רעלים "טבעיים", ממש תודה שהרעל שאתם שמים הוא טבעי... ממש עוזר לסביבה... תודה רבה אבל אני מעדיף את הרעל שלי נקי ולא מסוכן, גם אם הכינו אותו במעבדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כניראה מישהו כאן בסרט ( אולי זה אני בהחלט יכול להיות )

אתה רוצה להגיד ( ככה שיהיה לי יותר קל להבין ) שאוכל שגודל ללא ריסוסים ובצורה הכי קרובה לטיבעית הוא מורעל ומקלקל את כדור הארץ ?

ומצד שניאתה רוצה להגיד ( כמובן אם אני מבין נכון - אתה יודע , אני טמבל ) שאוכל שגודל בשיטות החקלאיות של היום הוא בריא וטוב , נקי וכו ?

לא כל המזון האורגני גודל בריסוסים טיבעיים , יש מספר אסכולות באורגניות , אני טוען עבור אלו שמגדלים ללא ריסוים ובהדברה ביולוגית נניח של תרנגולות ואווזים שמשוחררים בין הערוגות וכו , אני מדבר על עירבובים של זנים שונים של צמחים ,אני מדבר על התאפקות בשימוש במדבירים בכלל .

דברים כאלו בסיגנון .

http://groworganic.info/wordpress/?cat=4

http://groworganic.info/wordpress/?cat=15

http://groworganic.info/wordpress/?cat=18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד ( ככה שיהיה לי יותר קל להבין ) שאוכל שגודל ללא ריסוסים ובצורה הכי קרובה לטיבעית הוא מורעל ומקלקל את כדור הארץ ?

בהצלחה למצוא ולגדל מספיק אוכל בשביל 7 מיליארד בני אדם בלי להשתמש בריסוסים בכלל...

בעצם, בהצלחה לגדל אפילו מספיק אוכל למיליארד אנשים בלי להשתמש בריסוסים בכלל.

כמו שכבר כתבתי על גידול ללא חומרי הדברה כלל:

נכון. אבל לאחר שהארבה יאכל את החיטה שלך גם לא יהיה לך מה לאכול.

אז מה השגנו בכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה עדיין מעדיף 300 מיליגרם של ציאניד על פני 100 גרם של רעל עכברים?

אתה יודע שאותו "רעל עכברים" נמצא בריכוז גבוה בצמח הדבשה כשהוא בשלבי ריקבון ונצרך (כווריאנט שלו ובמינונים מדודים) כתרופה על ידי עשרות אלפי אנשים בישראל לבדה?

מדובר בחומר טבעי למהדרין...

חומרים טבעיים לחלוטין נוספים (בלי התערבות גנטית או תוצר מעבדתי סינטטי למהדרין) שמשמשים בחקלאות - רוב סוגי האנטיביוטיקה וחלק מחומרי ההדברה הם מוצרי טבע למהדרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ppiseng.moag.gov.il/NR/rdonlyres/3851E339-E7E5-4D39-BAAA-345FB3941367/1296/OrganicPesticidePublication.doc

זה מסמך של משרד החקלאות שמפרט את חומרי ההדברה שמשתמשים בהם בחקלאות אורגנית, בין החומרים שמופיעים שם: Rotenone ונחושת גופרתית (שרך אגב החקלאות לא אורגנית משתמשים בחומר דומה, רק לא טבעי, שהרבה פחות רעיל ובמקום להישאר באדמה זמן רב מתפרק תוך כמה שבועות)

אבל אני עדיין חושב שהאפקט הכי חיובי של חקלאות לא אורגנית היא עצם ההצלחה שלה... אם היינו משתמשים רק בחקלאות אורגנית כדי לספק את האוכל שדרוש לכל העולם היינו צריכים להרוס את הטבע כדי למלא אותו בגידולים "טבעיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...