Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2

Aner

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה אתה משווה כאן...

2 לוחות בתווחי מחירים שונים לגמריי. אם כבר, במחיר של Epox 8RDA+ תוכל לקחת Epox 8RDA3 או את גרסאת ה + במחיר זול מאוד ב www.ksp.co.il.

עדיף בהרבה על NF7 רגיל, גם מבחינת ביצועים, וזה הוכח ש8RDA טוב יותר מNF7 בסקירה ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה משווה כאן...

2 לוחות בתווחי מחירים שונים לגמריי. אם כבר, במחיר של Epox 8RDA+ תוכל לקחת Epox 8RDA3 או את גרסאת ה + במחיר זול מאוד ב www.ksp.co.il.

עדיף בהרבה על NF7 רגיל, גם מבחינת ביצועים, וזה הוכח ש8RDA טוב יותר מNF7 בסקירה ישראלית.

אני מדבר על ה 8rda+ v2.1!!

ואני לא הולך לקנות מ-ksp, אלא מ-pch

ושם ה nf 7 ver2 עולה אם אני זוכר 514-520

וה 8rda+ ver 2.1 עולה 570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאביט יש כרטיס גם והוא עדיף על האיפוקס בהכול והמחיר זול בלפחות 100 שייח יש פו פשוט חובבי איפוקס שקשה להם להודות בזה שהאיפוקס מפסיד.

אני חושב שהאיפוקס הוא לוח מצוין אבל האביט יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאביט יש כרטיס רשת גם והוא עדיף על האיפוקס בהכול והמחיר זול בלפחות 100 שייח יש פו פשוט חובבי איפוקס שקשה להם להודות בזה שהאיפוקס מפסיד.

אני חושב שהאיפוקס הוא לוח מצוין אבל האביט יותר טוב.

אויש, הנה אחד שאין לו ניסיון ולא מבין.

אחי, קרא את הסקירה ב Pc-Spot על ה NF7, תראה שהוא מפסיד בכל מבחן ל 8RDA.

ועוד כשיש את ה 8RDA3 ב480 שקל, שהוא טוב יותר משניהם, וגם מכיל LAN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The 8RDA3 has the worse Sound card out of all of these boards while the 8RDA+ has the best, the 8RDA+ is better for o/cing and also has Lan and Firewire, there's no place for comparison, the 8RDA+ is clearly better.

The NF7 hasn't got Soundstorm, and it has no performance advantage on the and no Firewire, for 50 nis difference I'd take the .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתן פה קישור ללינק לביקורת לאתר של טום שיש ביקורות והשוואות על איזה 20 לוחות 2 והאביט (למרות שזה הדגם s) ניצח בכל מבחן (חוץ מאיזה 3 מתוך 60-90 ) את האיפוקס...

ואני עכשיו עם שלי יציב כסלע (שעתיים במבחן הקשה של טוסט) ב200X11 מתח סטוק (אני לא ממשיך בגלל ספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The 8RDA3 has the worse Sound card out of all of these boards while the 8RDA+ has the best, the 8RDA+ is better for o/cing and also has Lan and Firewire, there's no place for comparison, the 8RDA+ is clearly better.

The NF7 hasn't got Soundstorm, and it has no performance advantage on the and no Firewire, for 50 nis difference I'd take the .

זה מה שחשבתי ורציתי לשמוע ;D

המווון תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של טום תמיד היה ידוע כאתר לא אמין, ואסור להסתמך על פיו.

אני הרצתי בדיקות אחד אחרי השני על הלוח Epox 8RDA ועל הלוח NF7 v2.0, רק במבחן אחד האביט לקח בביצועים. אני ראיתי את התוצאות בעיניים, למרות שההבדל הוא לא כזה גדול.

טוף,

אז סיכמנו,

Epox 8RDA+ v2.1 ?

any objections?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, הנה אחד שאין לו ניסיון ולא מבין.

אחי, קרא את הסקירה ב Pc-Spot על ה NF7, תראה שהוא מפסיד בכל מבחן ל 8RDA.

ועוד כשיש את ה 8RDA3 ב480 שקל, שהוא טוב יותר משניהם, וגם מכיל LAN.

כל הסקירות של -SPOT הם ביזיון, ורמאות לשמה.

ידוע שגם הלוחות של אביט ושל אפוקס מגיעים כמעט לאותה רמה. יש מי שאומר זה ייותר טוב ויש מיש שאומר שהאחר.

אבל שני הלוחות מצויינים באותה רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...