היי! זקוק למעבד חדש שיריץ משחקים בתקציב לא ידוע - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי! זקוק למעבד חדש שיריץ משחקים בתקציב לא ידוע

dante123

Recommended Posts

אהלן

אני משתמש במעבד כפול ליבה כבר 3 שנים, ולאחר שהתקנתי את CALL OF DUTY BLACK OPS הבנתי שהמעבד היא הסיבה היחידה לכך שהמשחק מקרטע (יש לי 3 ג'יגה זכרון וRADEON HD4770 כרטיס גרפי).

לכן.. החלטתי שזה הזמן לשדרג (נראה לי שהמעבד פשוט ישן מדי, אשמח אם תאשרו את הדבר).

הבנתי שהדרישה המינימלית לCOD BO היא E6600 או X3 8750 של .

אני לא רוצה לעשות שינוי יותר מדי כולל של בנוסף למעבד אז אם לוח האם לא תואם לאחד מהמעבדים האלה נראה מה נעשה..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 3 GB, כלומר ג'יגה עודף.

אני לרוב משחק על הרז' המקס' (1440X900) בכל המשחקים, ואף על פי שהמפרט שלי ישן ממש הוא מריץ משחקים הרבה יותר כבדים מCOD החדש, שתכלס המנוע שלו הוא מנוע של מודרן וורפר 2 משודרג (שאגב, הריץ לי את המשחקים ללא שום לאגים).

המפרט מתחת לשם משתמש מעודכן עם קצת שינויים: כרטיס המסך הוא HD4770 ויש לי 3 ג'יגה ראם. חוצמזה CPU ספק הארד דיסק- הכל תואם.

במשחק הזה ספציפית גם כאשר הנמכתי את הרז' ל800X600 והגדרתי את הכל לLOW (מיותר לציין שככה אני ממילא לא אשחק) הFPS נע סביב ה15, עם קטיעות לעיתים).

בנוסף כל המשחק מרגיש... כבד (לדוגמה: מהמסך הראשי עד לשלב עצמו יש בערך 5 דקות שבהן אני בוהה במסך שחור בזמן שהשלב נטען).

בדקתי בTRAY MODE את הזכרון שהמשחק לוקח והוא לוקח לי בסביבות ה500-600 MB, שזה ממש כלום.

אני אישית לא יודע מה הבעיה, אבל מבירור קצר נראה לי שהבעיה היא במעבד. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברזולוציה נמוכה המעבד הוא אמת צוואר הבקבוק, אבל אני לא ממש בטוח אם המעבד הוא עד כדי צוואר בקבוק. אבל פה יש לציין שאני לא יודע מהן הדרישות של המשחק (מלבד מה שכתב amitdanan) והאם יש איזה באג או משהו מוכר בו שמתייחס לעניין הזה.

אתה יכול לבדוק את המשחק אצל חבר עם מערכת שונה משלך?

כרגע אני ממש לא בטוח שאפשר לקבוע שדווקא המעבד הוא הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD:BO זה לא משחק הטוב ביותר על בסיסו להחליט שאתה צריך שדרוג. יש לי E8400, 4 GB , HD 4870 ומשחק מקרטע אצלי גם, ופורום של משחק מלא באנשים שלא יכולים לשחק. ראיתי אנשים עם I5 760 ו I7 950 שגם היו בעיות אצלם. משחק הזה רץ על מנוע של COD 5 שהוא בעצמו COD 4 משופר ומעבד שלך היה אמור להריץ אותו מצוין. בעיה שזה פורט גרוע שלא עבר אופטימיזציה למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...