מתלבט: 2 מסכים צמודים ואיכותיים- לעריכת וידאו - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט: 2 מסכים צמודים ואיכותיים- לעריכת וידאו

tal h

Recommended Posts

הזמנתי 2 מסכי 2209WA ישירות דרך היבואן, ב 1170 כולל מעמ, עם 3 שנים אחריות מלאות.

וואו,3 שנות אחריות מלאות! לא חלקיות, כמו של פשוטי העם - מלאות! שיחקת אותה! :lol:

תתחדש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה. הם אצל אחי,יום שישי אלך להביא אותם, ואחרי התרשמות נעדכן.

וואו,3 שנות אחריות מלאות! לא חלקיות, כמו של פשוטי העם - מלאות! שיחקת אותה! :lol:

תתחדש. :xyxthumbs:

בציניות... ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**קיבלתי את המסכים**

אז ככה:

קודם כל ההתלהבות הצטננה לי, ציפיתי להרבה יותר. גם בגודל וגם באיכות... מהללים את המסך, ונכון הוא טוב, אבל ציפיתי ליותר...כנראה שכל מי שקונה עובר מ CRT אז השינוי מרשים.

אני עברתי מ 2 מסכי LCD 17, שממש ממש איכותיים, אז לא מרגיש כזה "וואווו...".

כמה דברים שמעצבנים:

1. הכי חשוב- אני עובד עם KVM, שמחובר ב VGA. כשאני עובר ממחשב למחשב, המסך לא עושה AUTO ADJUST !

צריך ללחוץ על הכפתור ידנית, ואז המסך מתאזן למחשב ספציפי.

כשאני עובר למחשב 2 - המסך חצי חתוך, כי הוא כוון למחשב 1, ואז שוב ללחוץ על הכפתור וזה מסתדר, אך בחזרה למחשב 1 - התמונה חתוכה מהצד השני,ושוב ללחוץ על הכפתור במסך, שלא נדבר על מחשב מספר 3 .

* חשוב לציין שלפעמים אני עובר ממחשב למחשב אחת ל 5 דקות, לפעמים אחת לדקה.

במסכים הקודמים, במעבר בין ה KVM - היה חלונית קטנה שכתוב AUTO ADJUST- וזה היה באמת עושה את זה אוטומטי ללא התערבות שלי...

האם ככה זה אמור להיות או שניתן להפעיל אופציה לאוטומטית?

מהנושא הזה אני מאוכזב- וזה יגרום לי להחזיר את המסכים.

2. רזולוציות וגודל כתב-

שמתי רזולוציה טבעית,נראה טוב וחד, אבל הכל קטן ולא קריא. במערכת 1 עם ווינדוס 7 הגדלתי DPI, עכשיו הכל נראה טוב וגדול וברור,ועבה, אך בתוכנות העריכה השונות לא ניתן להגדיל את גודל הכתב, וזה הופך ללא קריא בכלל ומאמץ מאוד את העיניים.

במערכת 2- יש - שם המצב הרבה יותר גרוע, הגדלתי DPI - אך הכיתוב נשאר דק ולא עבה, לא קריא, מאמץ את העיניים, ו 10 דקות של עבודה וכבר דמעות....

3. רזולוציות ביניים- בגלל שבעבר לא עבדתי ברזולוציה טבעית, ומצאתי משהו ביניים גם טוב וגם חד- פה לא מצאתי שום אופציה לרזולוציית ביניים שתתן לי תומאה נורמלית. אשמח אם מישהו יודע ...

אשמח לעזרה ב 3 נושאים אלו, אחרת אצטרך להחזיר את המסכים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מה שמראה שבתחום הזה הכל מאוד סובייקטיבי...

לגבי KVM ו-AUTO ADJUST אני לא יודע.

כפי שאמרתי, אני אישית ויתרתי על KVM לחלוטין מהרגע שעברתי ל-LCD ומעדיף לעבוד בחיבור דיגיטלי.

חשבת אולי לעבוד פשוט ב-RAMOTE על שאר המחשבים ואז הם פשוט יהיו עוד "חלון" במערכת ותוכל לוותר כליל על ה-KVM? עבדתי כך כמה חודשים וזה היה מצויין. יש שלל תוכנות שיתנו לך את זה באיכות גבוהה מאוד ברשת מקומית - בהנחה שכל המחשבים מחוברים לרשת באופן קבוע.

אם במסך 22' ב-1680X1050 הפונטים נראים לך קטנים אז באמת שקשה להמליץ על משהו חליפי. למסך המקורי שלך יש dot pitch של 0.337 - רק למסכי 27' יש dot pitch שמתקרב לזה (0.303/0.311) ורובם או מבוססי TN או יקרים בהרבה.

מאוד יתכן שזה פשוט דורש ממך תהליך של התרגלות...

בכל מקרה, כדי לשמור על איכות טקסט סבירה שלא ברזולוציה טבעית, עליך לשמור על אותו Aspect Ratio כלומר 1440X900 או 1280X800. אפשרות שניה היא חלוקה שלמה של הרזולוציה אבל זה לא ממש ריאלי במקרה של המסך שלך (במסך 20' רגיל עם 1600X1200 אפשר לשים 800X600 למשל אבל אז לא הרווחת כלום).

לגבי DPI ב-XP, תבדוק את הגדרות ה-ClearType ואם זה לא עוזר תמיד אפשר להחליף פונט של מערכת ההפעלה...

אשמח לעזרה ב 3 נושאים אלו, אחרת אצטרך להחזיר את המסכים.

אני לא ממש רואה מה האלטרנטיבה שלך ללא החלפה ל-KVM דיגיטלי איכותי או שימוש ב-RAMOTE. יש מסכים שטובים יותר ב-scaling לרזולוציות לא טבעיות אבל הם נדירים ומאוד יקרים (ועדיין התוצאה לא משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לשדרג את הXP ל7 בשביל לשפר את הDPI.

אבל זה רק עובד עם תוכנות שבנויות לעבוד עם באופן טבעי.

תוכנות ישנות מאוד או תוכנות שלא עובדות בחלון של מערכת ההפעלה או תוכנות שעובדות במסך מלא, לא יושפעו מזה.

REMOTE זה רעיון טוב אבל צריך רשת חוטית מהירה כדי שזה יעבוד מספיק מהר.

ולא כל תוכנה עושה עבודה טובה במיוחד בניצול תעבורה מהירה לזה.

אומרים שהגירסה הבאה של שתצא יחד עם הSP1 לוינ7 (אאל"ט) עושה עבודה הרבה יותר טובה.

בנתיים לשימושים שלי גם הRDP הישן עובד לא רע ברשת 1GB.

על 100MB זה היה סיוט.

RDP ושניים שלושה מסכים זאת השיטה האידיאלית לשלוט על כמה מחשבים בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ממזמן שמתי טבעית, נראה באמת טוב, מדהים לא טוב, אבל קטן אז החזרתי

עכשיו אני רק קולט שאפילו dot pitch מפלצתי של 0.337 קטן לך מדי...

אם כך, אני באמת לא רואה מה האלטרנטיבה שלך. לעניות דעתי "רגישות" כזו היא מאוד נדירה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מסך 21.5' ברזולוציה של 1366x768 שאמור לתת לך dot pitch מכובד ביותר - http://www.productwiki.com/samsung-ld220/

הוא גם מתחבר ב- אם זה מעניין אותך באיזושהיא רמה, וזכור שהוא מבוסס TN. במקומות רבים טוענים שהוא FHD בכל זאת - כדאי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

לגבי KVM- אין מצב שאני יוגל לוותר על זה, ואני לא רואה סיבה... אין רשת בין המחשבים ואסור שתיהיה (גם כי אחד מחובר לאינטרנט)

מעבר שלפעמים קורה כל דקה אחת, כל 5 דקות ממחשב למחשב (אולי רובכם לא מבינים למה, אבל זו צורת העבודה שלי)

יש לי 2 מכשירי KVM בחדרים שונים, ואם במסכים הקודמים (VP171) וגם במסכי לא היה צורך לכוון במסך ידנית, אני לא חושב שכאן, במסך חדיש, זה אמור להיות ככה.

הגיוני שצריך ללחוץ ידני? כל המסכים שלי עושים את זה אוטומטית...!

זה הדבר שהכי מפריע לי פה.

לגבי רזולוציה, זה עוד פחות מפריע, ניתן להתרגל. אותו מחשב של האינטרנט ששם יש - משמש לעבודות משרדיות,חוזים, מיילים- דבר שמקשה עליי לעבור ל 7 בגלל נושא המיילים השמורים בOUTLOOK EXPRESS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זו הגדרה במסך עצמו? תשאל בתמיכה של DELL

לגבי המיילים, למרות שאני חסיד אדוק של XP, את המיילים אפשר ליבא ל-OUTLOOK ובא לציון גואל - אני ממזמן עברתי ל- ואני לא תלוי במערכת ההפעלה שלי בעניין (אבל אפס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המיילים, לא אמורה להיות בעיה. אם אתה לא רוצה להשתמש ב-Outlook (מבחינת עלות או כל סיבה אחרת) תוכל להשתמש ב- Thunderbird שמייבאת את המיילים מ-OE בצורה טובה, ובכלל לדעתי תוכנת דוא"ל לא רעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני לא רוצה את האוטלוק- אני חייב אותו. אין מצב שני ישתמש איי פעם במיילים שתלויים בחיבור , כי המיילים שלי זה העסק שלי וזה מעגל לקוחות שמורים, ושרשור הודעות מייל - ככה אני מנהל את העסק. חייב תמיד ומייד ובזמינות לראות מיילים שמורים.

נעזור את המייל, מה לגבי המסכים? באמת צריך לעשות AUTO ידנית ??? לא מסתדר לי דבר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני לא רוצה את האוטלוק- אני חייב אותו. אין מצב שני ישתמש איי פעם במיילים שתלויים בחיבור רשת, כי המיילים שלי זה העסק שלי וזה מעגל לקוחות שמורים, ושרשור הודעות מייל - ככה אני מנהל את העסק. חייב תמיד ומייד ובזמינות לראות מיילים שמורים.

אתה יכול להשתמש ב-ThunderBird Portable ב-IMAP מול כך גם תהנה מהזמינות ומסנני הספאם המעולים של ו-ThunderBird וגם מנגישות OFFLINE לכל המיילים שלך. בלי קשר, ל- יש פיצ'ר של OFFLINE שעובד לא רע בכלל למיטב זכרוני.

כך אתה יכול לקחת איתך את המייל על DOK לכל מקום ולגבות את כל ההגדרות, המיילים, הפילטרים וכל מה שבא לך עם כל תוכנת גיבוי סטנדרטית ללא כל תלות במערכת ההפעלה. תמיד זמין, מכל מחשב בכל מקום ובאותו ממשק והגדרות.

נעזור את המייל, מה לגבי המסכים? באמת צריך לעשות AUTO ידנית ??? לא מסתדר לי דבר כזה...

שאלת בתמיכה של DELL? מה ענו?

אני ממליץ לך בחום להתנתק מהתלות במערכת הפעלה בכל הקשור למיילים. תוכנת דואר Portable בפורמט פתוח זה יתרון אדיר לשרידות וזמינות של המידע לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי לעבור ל ? כתובות הדוא"ל שלי הם מהשרת של האתר שלי, (info@xxx.co.il למשל ועוד כאלה), וכתובת אישית ב012, שקבועה איתי יותר מ 12 שנים.

לא רואה שום סיבה לוותר על זה.

עזבו מיילים זה לדיון אחר.

לגבי המסכים- לא מצאתי פרטים לתמיכה בארץ, שלחתי לכמה מיילים שיש באתר שלהם וממתין לתשובה.

מישהו עובד עם KVM במסך DELL? זה באמת קורה אצלכם גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...