הצעות למארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות למארז

Serial Killer

Recommended Posts

אני אישית נורא אוהב את ה Antec 1080 שמגיע יחד עם ספק מאוד איכותי ואני מתכוון לקנות אותו בקרוב

אבל הרבה יגידו לך נגד זה בעיקר כי זה מארז נורא כבד וגם כי אין לו חלון וכו'

אישית אני לא סובל את העיצוב של ה Xaser והוא יקר מאוד לפי דעתי

אם כסף לא משחק תפקיד אז Lian-Li דיי נחשבים בתור היצרנים ההכי טובים שיש

ה Chenbro Xpider 61166 שידוע גם בתור Chenbro Gaming Bomb קיבל ציונים מאוד גבוהים אצל טום בעיקר בגלל המחיר שלו

http://www6.tomshardware.com/howto/20030804/case-19.html

לאחר בדיקה קצרה איפה שאתה רוצה לקנות ה Chenbro עולה 50$ לא כולל ספק וה עולה 123$ כולל ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה עוד הצעות

אני אישית גם מעריץ את המארזים של אנטק למרות שבחיים לא היה לי 1

כי אני לא יכול לממן אותו (רק אם אני ימכור את ה9700 שלי)

לכן הייתי הולך או על הxaser כפי שהוצע או על ה

Antec High Performance Plus View 1000 AMG Case + Window

מארז חלומי , בשבילי לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף שלך אל תקח TT XASER 3 לא שווה אפילו חצי סכום

תקח את זה ... http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?image=11-124-061-01.JPG/11-124-061-07.JPG/11-124-061-06.JPG/11-124-061-04.JPG/11-124-061-05.JPG/11-124-061-02.JPG/11-124-061-03.JPG מהחנות שהראית לנו עולה 78$ ב ל ב ד ... שווה כל סנט קח לך ספק חזק של 430 4 מאווררים של VANTEC

ואתה מסודר עד מעבר לראש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מחבב את סידרות ה XASER, יקרים מדי, המאווררים שם יותר גרועים מג'נריים, ובכלל סתם מגונדרים כאלה לא דע ::)

הייתי הולך על אחד מהמארזים של ה High End מבית צ'יפטק יש להם ממש יפים וטובים....

ויש גם את המארז של סופר טאלנט שהוא גם לא רע (מאווררים יותר טובים מג'נריים...מגיעים לדחיפות של 30CFM ואת המהירות אני לא זוכר אבל היא גם ממוצעת, משהו לא רע יחסית לכך שרוב המארזים מגיעים עם מאווררי לדים שלא עושים כלום או מאווררים שבד"כ יותר גרועים מג'נריים), בכול זאת הייתי ממליץ על אחד ממארזי הצ'יפטק בסביבות ה 500~600 ש"ח, אחלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה בחו''ל- אז תלך עד הסוף.

אישית, אנ'לא סובל את ה- Xaser, קיצ'יים, מקושקשים, מכוערים ויקרים.

לדעתי תלך על יצרניות האיכות האמיתיות-

כמו .

יש להם דגם מעולה, מאוד משתלם, קוראים לו Performance AMG1080 PLUS, והוא בא עם 3 מאווררים מעולים של , כלובים נשלפים להארדיסקים, ולא לשכוח- ספק איכותי מאוד של (שם הספק, במקרה הוא- TruePower 430W).

גם הזכירו לפני את Lian-Li.

לדעתי היא האכותית ביותר- יש לי מארז מתוצרתה, אחד שחור, עם חלון, כולו עשוי מאלומיניום, Full Tower, פשוט תענוג:

יש מקום ל- 6 מאווררים, פילטרים על 2 מהקדמיים, מגש נשלף להארדיסקים וללוח אם, פאן באס קטן המאפשר שליטה על 2 המאווררים הקדמיים, לד כחול המציין את פעולת המערכת ( 8)), 3 מקומות לכונני 3.5'', 6 מקומות לכונני 5.25'', כך שבחיים לא יחסר לך מקום...

אולי כתבתי הרבה, אבל פשוט הייתי חייב להביע את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע

אני דווקא מאוד אוהב את הצורה של הקייסר

אם המאווררים הם הבעיה אז לא משנה , אני אחליף אותם

אני רוצה אותו כי הוא יפה (הקייסר) יש לו חלון , הרבה מקומות למאוררים , ריאו באס , הוא מאלומיניום ויש אותו באתר הנ"ל ב155 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע

אני דווקא מאוד אוהב את הצורה של הקייסר

אם המאווררים הם הבעיה אז לא משנה , אני אחליף אותם

אני רוצה אותו כי הוא יפה (הקייסר) יש לו חלון , הרבה מקומות למאוררים , ריאו באס , הוא מאלומיניום ויש אותו באתר הנ"ל ב155 דולר

חבל.

תחשוב מה יקרה אם תרצה (נגיד, נגיד ויבוא לך.) לעשות מודינג באחד הימים. איך לעזאזל אפשר לעשות מודינג במארז הזה?! (הכל יחסי.)

המארז הזה כל כך ''מוכן מראש'', שזה דוחה- בניגוד למארזים הסולידיים יותר של Chieftech, ו- Lian-Li.

אבל אם זה מה שאתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל.

תחשוב מה יקרה אם תרצה (נגיד, נגיד ויבוא לך.) לעשות מודינג באחד הימים. איך לעזאזל אפשר לעשות מודינג במארז הזה?! (הכל יחסי.)

המארז הזה כל כך ''מוכן מראש'', שזה דוחה- בניגוד למארזים הסולידיים יותר של Chieftech, ו- Lian-Li.

אבל אם זה מה שאתה רוצה...

אני לא הכי טוב במודינג , אין לי בעיה לעשות לשני חברים שלי שהם שכנים שלי יש דרמלים וסדנאות קטנות

תאמת אני וחבר שלי ותכננים לעשות לקייסר רגלים עם לדים ואני גם צובע אותו לשחור

אחרי זה נראה כבר איפה אנחנו

ד"א משהו פה יודע איך לעשות תאורה אחורית למסך כמו למשל זה של הארדקאנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשעתי זאת הקניה הכי שווה...... פחות מ400 שקל אפילו ויש לך מארז משהים ומבאובזר טוב עם אופציה לקירור תותחחח...

מי שחולק עליי יכול להכנס לגלריית המודינג ולראות את הפרוייקט שלי ("הפרוייקט של ניר תדמור") ולראות .......

אשמח לקבל תגובות והצעות לשיפור על הפרוייקט שלי בכל מקרה.... תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...