MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כולכם יבשים לא באים לשחק..מזה צריך להיות,במיוחד אתה ליאור,כל היום במשרד עושה לי גרף בצורתתתתתת עוגהההה מזההה :bash:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:-* :-* :-* :-*

סורי אחי, אתה צודק, אבל אין לי ברירה, מחר אני בחופשששששששששששששששששששששששששששששששש, אז.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עלה לי רעיון מעניין מאוד.

אני רוצה לפתח שיטות משחק קבוצתי לכל מפה וסוג משחק,לטובת זה אני צריך כמובן שיטוף פעולה מצדכם,בתור התחלה כמה מכם באמת מוכנים להשקיע זמן ומחשבה בפיתוח טקטיקות?

שיתות לוחמה שמחולקות לקבוצות של 2 ו 4 יכולות לבוא לידי ביטוי תוך כדי משחק בצורה יפייפיה ומהנה,דרוש כמובן זמן כדי ליצור תיאום מלא בין אם זוג או חולייה.

אני אשמח מאוד לתמיכה,מחכה לתשובות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אני בסה"כ בעד.הבעיה היא שזה מצריך התארגנות מראש ותכנון מראש, וגם אז כל התוכניות הולכות פייפן קצת אחרי תחילת הראונד, אנשים מתחילים לההרג, וכמו צאן ללא רועה כולם מתפזרים לתפוס נקודות בעצמם(או סתם מתחילים לרוץ ולירות) זה משחק עם קצב מאוד מהיר אני לא יודע גם אם יש אנשים שעושים את זה בפועל.אבל אם נוכל לעשות את זה זה יהיה גדול...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת אני פוטר לך את הבעיה.משמעת!

דבר שני צריך תאום מלא בין השחקנים(בין אם זה רק2 או 4.)

לדבר תוך כדי משחק לדעתי משהו חובה,הרבה יותר יעיל מלרשום.

לא כל שחקן יאכל לשחק אם כל שחקן צריך למצוא תיאום,בשביל זה צריל להתחיל לשחק יחד קודם כל.

כשהגיע הביתה אני יפרט יותר לגבי שיטה שחשבתי עליה לזוגות ומשם נתחיל לפתח אותה לכיוונים הנכונים טקטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אסור שתהיה שתלטנות. כאילו, צריך שיהיה שיתוף פעולה, אבל שלא בן אדם אחד יחליט ללכת לאנשהו והוא יהיה סגור, ולא יהיה אכפת לא, והוא פתאום יחשוב שהוא מפקד ויתחיל לצעוק פקודות, אמור להיות שיתוף פעולה, ולא שתלטנות.

אם זה מה שיהיה, אני בפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את החשש משתלטנות,ברור שצריך לדעת מה לעשות און ליין,ומישהו צריך לתאם בין כולם,אני לא רואה בזה שתלטנות, מי שלא בעניין לא חייב להתחבר לונטרילו או לאיפה שלא מתנהל התאום בין החברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להיות מישהו מוביל בקבוצה,הטקטיקה שאני רוצה לייסם נראית כמו חץ מרובה ראשים.

זאת אומרת מישהו מוביל (למטרה כמובן בין אם זה דגל או אובייקט אחר) ומחפה קדימה כמובן בזמן שחבריו מחפים לשמאל ימין ולאחור,זה במקרה של חולייה בת 4 אנשים.

במקרה של שניים אחד מחפה לשמאל אחד מחפה לימין והמוביל הוא שיתוף פעולה מלא.

יש המון לתרגל חוץ מתיאום שזה הדבר החשוב,אם אוייב זורק רימון כל אחד חייב לדעת מה הוא עושה לאיזה כיוון ללכת ואיפה הקבוצה נמצאת באותו רגע,בסופו של דבר צריך גם לחזור לתנועת ראש חץ שוב.

המון המון תיאום שיתוף פעולה ותרגול צריך להתבצע כדי ששיתות כאלו יעבדו.

בסופו של דבר זה משתלם.

תחשבו שאתם משחקים ממבט של 4 שחקנים בו זמנית,זה בדיוק מה שזה רק שלכל אחד יש תפקיד.

לכל אחד לפי סגנון משחק אפשר לבחור תפקיד,יותר נכון יבחר לעצמו תפקיד.

אני רוצה להתחיל היום.

נכנס PRIVATE MATCH ונתחיל לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...