MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

טוב , לא יודע למה אני לא רואה את השרת שלנו :nixweiss:

DagdeGun אולי תזמן אותי בערב לשרת וזה יפתור לי את הבעיה ?

יש לי אותך בחברים? נראה לי שכן, אז אין שום בעיה, אזמין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"אני בדיוק מנסה לארגן את זה בת'רד השני, תצטרף אליי, אני רוצה שזה יצבור תאוצה"

אחי, ככה זה אמור להיות

ידעתי שזה יבוא בבוא הזמן,יש לי בעיה עם שגיאות כתיב מגיל קטן, דיסלקציה,תנסו להבין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מגיב בלי לעקוב אחרי הדיון?

DagdeGun,

יש מצב לסגור כמה מקומות בשרת (נאמר 4) שיהיה אפשר להיכנס אליהם רק עם סיסמא שתופץ כאן בפורום? ככה שהשרת לא יהיה מלא כל הזמן רק באירופאים.

רעיון טוב אבל לא בטוח אפשרי, לפחות לא בשלב הזה.

אפשרי. זה נקרא RESERVED SLOTS.

ואז נותנים לכם סיסמה או משהו, עכבר ימני על השרת ולהיכנס למקום שמור (צריך להכניס את הסיסמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:.. כן שון, זה קיים, וזה נקרא RESERVED SLOTS. אבל חבל מאוד שאין את זה בבלאק אופס, בהרבה אחרים יש, אבל בבלאק אופס אין. הוא אמר שיש, שזה נקרא RESERVED SLOTS, כי זה קיים, אבל צר לי לאכזב אותך שלא בבלאק אופס (לעת עתה, כי ראיתי בהרבה פורומים ברשת ובהרבה מקומות שאנשים ביקשו את זה, למרות שכרגע יש לטרייארק דברים יותר חשובים על הראש, אבל מצד שני זה גיימסרברס אחראיים על זה. אז כנראה יהיו בעתיד)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה קיים רק בגירסה של המחשב ומה שראית זה לקונסולות, במחשב בטוח יש אפשרות כי כמו שאמרתי, עכבר ימני נותן את האפשרות להיכנס למקום שמור. קשה לי להאמין שהם כל כך מפגרים להוסיף את האפשרות בהיכנס למקום שמור בלי לעשות את האפשרות ליצור מקומות שמורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...