MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

את זה אני לעולם לא יבין, הטענות שלכם כלפי "ראנרים"...

אני משחק עם AK47u והPerks להלן:

Lightweight

SOH

Marathon

אין דבר שאני נהנה ממנו יותר מאשר להסתער על האוייב (במיוחד כשהם בקבוצות גדולות) מכייון שאני מאז ומעולם חיפשתי במשחקים שיהיה כמה שיותר אקשן, לכן אני נחשב כ"ראנר" מגעיל?

אני לעולם לא יבין את זה. אתם גורמים לפרדוקס מבחינת ההבדל בין להיות קמפר לראנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לאמר שכן,זה מסריח זה מגעיל אבל אנשים עושים את זה,אני רואה בKILLCAM אנשים יושבים באיזה חור עם הכוונת על הדגל ו מחכים שאנשים יבואו,אני מניח שכיף להם מאוד לשחק במשחק.

אני שונא אותם כל כך.

והראנרים בכלל משגעים אותי,ומה התירוץ שלהם? "אבל זה CTF" עברתי לFFA (חוץ מנקודות הריספואון שהם קרובים אחד לשניה הכמושלם,אי אפשר לשים19 שחקנים ושלא יהיו קרובים האחד לשני,בשביל זה יש את הציוד טקתי לריספואון הבא זה מעולה) לפות עד שהפאצ' הקרוב יצא ואז נאכל לחזור לשחק יחד.

קאמפרים בדומיניישן אולי משיגים הרבה הריגות אבל הקבוצה שלהם תמיד מפסידה בסוף. אני עוד זוכר את זה מ MW2. הם מתקמפרים כמו אידיוטים במשך כל המשחק רק על דגל אחד ושומרים אותו, אבל בכלל לא אכפת להם ששני הדגלים האחרים נמצאים אצל הקבוצה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קמפרים בדומיניישן שמגנים על B, ולקבוצה קל מאוד להשיג את A לדוגמא אם האויבים מזומנים בC.

אני לא מצדיק את העבודה של הקמפרים בB (למרות שזה דיי סבבה שיש אחד כזה בקבוצה שלך), כי תמיד אפשר להגן על B ועל הOBJECTIVES על ידי פטרול באזור הOBJECTIVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קמפרים בדומיניישן שמגנים על B, ולקבוצה קל מאוד להשיג את A לדוגמא אם האויבים מזומנים בC.

אני לא מצדיק את העבודה של הקמפרים בB (למרות שזה דיי סבבה שיש אחד כזה בקבוצה שלך), כי תמיד אפשר להגן על B ועל הOBJECTIVES על ידי פטרול באזור הOBJECTIVE

זה נכון שתיאורטית קאמפינג בדומיניישן יכול להיות יעיל אם זה חלק מאסטרטגיה של כל הקבוצה, אבל מניסיון אני יכול להגיד לך שתמיד כשאני משחק נגד קבוצה של קאמפרים הם מגינים בעיקר על דגל אחד ותמיד מפסידים בגלל זה. אני חושב שקאמפרים הם שחקנים שבכלל לא אכפת להם מהמטרה של המשחק, בין אם זה דומיניישן, CTF, DEM וכו', הם רק דואגים ל K/D שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, הנכם מוזמנים למסיבת סופ"ש של S6 !!!! :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :silly: :silly: :hi::hat: :hat:

מקום האירוע : S6| Club

פתיחת שערים : 23:00

הכניסה עם נשקים בלבד... תהיה סלקציה למטוליסטים ולנרקומנים אשר נזרקים בפינות ....

נשמח לראותכם ,צוות ההנהלה :cool2:

אנא אשרו הגעה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע בהחלט

שתיתי קצת אז אל תתפלאו אם אני משחק כמו מסטול (הייתי עכשיו עם המשפחה בערב, רציתי כבר ללכת ולאמא שלי הייתה עוד כוס עם איזה משקה שנראה כמו קפה, לא היה לי כוח לחכות שהיא תסיים אותו, לקחתי את הכוס וגמרתי בלגימה, זה היה טוב! :P:lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות טובות,סוף כל סוף הוסיפו אפשרות לקבוצות.

אני מזמין את כולם למשחק היום בשעות הערב.

כל מי שמשחק קבוע ומי שלא קבוע ובכלל את כולם.

אתם בטח זוכרים את הימים היפים שלכם בMW2 אז עכשיו ההזדמנות להחזיר חיים למשחק.

השרת שלנו יסגר בסוף החודש,בואו ננצל את הימים האחרונים כראוי.

(ליאור DJ גם אתה)!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...