MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

מוזר, מי נתן לך קיק??

אולי קיקיז?

השרת היה מלא במקרה? שמת לב?

כי כשמישהו מהפורום רוצה להיכנס לשרת אז אחד האדמינים בועטים מישהו מהשרת, אדמינים יקרים, שימו לב לשמות שם...

ועומרי, לא פעם ולא פעמיים יצאת ביציאות מלוכלכות אפילו בשרת על האדמינים ועל S6 בכלל על כל הקטע של הקיקים, תרגע קצת,

מי שרוצה להמנע מקיק בגלל פינוי מקום לחבר שיוסיף את ה TAG של הקלאן אחרת..... :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה לא נכון שאדמינים יעיפו אנשים מהשרת כדי שהם יוכלו להיכנס..

בכדי לתת עדיפות לשחקנים מסויימים גם אם הם לא בקלאן, צריך למצוא סימן מוסכם ?(HWZ) וככה שחקנים מחו"ל יקבלו קיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא נכון שאדמינים יעיפו אנשים מהשרת כדי שהם יוכלו להיכנס..

זה כן נכון, למה לא? אלא אם כן מדובר בזמן שהשרת מלא ב 18 שחקנים מהפורום, אני משלם על השרת הזה בשביל הפורום בראש ובראשונה ולכן העדיפות היא שלהם, אם אני אראה מצב שהשרת מלא ב18 שחקנים מהפורום סביר להניח שאשאר בחוץ ואתבאס כי אני לא שותף לחגיגה, אגב בואו נארגן היום משחק בערב...

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן נכון, למה לא? אלא אם כן מדובר בזמן שהשרת מלא ב 18 שחקנים מהפורום, אני משלם על השרת הזה בשביל הפורום בראש ובראשונה ולכן העדיפות היא שלהם, אם אני אראה מצב שהשרת מלא ב18 שחקנים מהפורום סביר להניח שאשאר בחוץ ואתבאס כי אני לא שותף לחגיגה, אגב בואו נארגן היום משחק בערב...

מה דעתכם?

זה מאוד מקובל שמעיפים שחקנים "זרים" לטובת שחקנים מהפורום.

יש שרתים שאפילו רושמים ככה: "מפעם לפעם נכניס שחקני קלאן על חשבון שחקנים אחרים, סליחה מראש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי כיצד להיכנס לסרבר?

בכיף, תכניס אותי לסטים ותעשה אליי JOIN כשאני בשרת, גם אם לא, תשלח לי הודעה ,אני אתחבר ואז תעשה JOIN ותשמור במועדפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...