MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כל הזמן מפוצצים אותו בנשקים אוטומאטים שיורים רימונים במהירות אדירה-אין סיבה לא לאסור כזה, הוא לא הוגן. זה משחק יריות, לא פיצוצים (באטלפילד).

וד"א, תגובה בונה נועדה ללמד או להדריך מישהו, ולא לרדת עליו או ללעוג לו. לדוגמה:

אה, אתה לא מנסה? אה אוקי, למה אתה נראה לי האדמין האולטימטיבי, אתה יכול לקחת את התפקיד שלי, נראה לי גם שאנחנו צריכים לשלם לך אם אתה הולך להיות על המשטר 12 שעות ביום (כמו שאתה מצפה שאנחנו ניהיה...)

*כל מה שנמחק - סימן שאינו קשור לתגובה בונה אלא רק על מנת ללעוג על מישהו ולרדת עליו.

אם היית מנסח את זה ככה, זאת הייתה תגובה בונה:

"יונתן, האדמינים הם בשר ודם, ולצערי רובינו לא יכולים לכהן בתפקיד יותר מהזמן הנוכחי. במקרה הכי טוב אתה יכול להגיד לי בסטים על כך שיש טיובר או כל אחד אחר שעובד על החוק. אבל אתה לא יכול לצפות מאיתנו להיות מחוברים יותר ממה שאנחנו עכשיו, אנחנו עסוקים. בכל מקרה-תודיע לי אם יהיה מנוול שעובר על החוקים שאני אפרק אותו, הא? ;)"

זו ביקורת בונה. אתה גם לא לועג לאף אחד ומנסה לגרום לו להרגיש טיפש (למרות שעמוק בפנים אתה יודע שהוא חכם מאוד), וגם נתת לו תגובה וביקורת בונה. ביקורת בונה לא נועדה כדי לרדת על בנאדם ולגרום לו להרגיש רע, אלא ללמד אותו ולהנחות אותו.

לדוגמה, אם תגובה זו (שלי) לא הייתי ביקורת בונה, היה הייתה מנוסחת כך:

"ואיך בדיוק התגובה שהגבת ליונתן היא ביקורת בונה?? :facepalm:"

לצערי רוב התגובות שלך כאן הן כמו הדוגמה שלעיל.

אני מבקש שתפסיק להגיב באופן כזה לא רק לאחי, אלא לכל יצור חי שמגיב בפורום הזה. התגובות האלה לא בונות ולא בטיח, הן סתם יוצרות אווירה שלילית שאף אחד מהקוראים לא נהנה לחוות, ובגלל זה כולם מעדיפים פשוט להתעלם מהויכוחים המטופשים האלה. מישהו בוגר הוא מישהו שמגיב תגובות בונות, ולא מחפש "איפה אפשר לרדת על X".

ובזה תם הויכוח הכולל בין שלושתינו, אף אחד לא מגיב לאחר באופן מזלזל, אף אחד לא אוהב לקרוא את התגובות האלה. אם יש למישהו משהו בונה להגיד-שיתפאדל. אבל אם הוא בא רק "להכניס לו" או "לדפוק לו ייבוש"-שישמור את התגובה הזאת לעצמו. ואני לא יוצא דופן בחוק הזה. גיא, אני יודע שזו בקשה קצת מוזרה, אבל כדי לשמור על אווירה טובה בדיון הזה, אני מבקש שתחלק אזהרות לכל ההודעות שהן פשוט זלזול באדם אחר/"ירידה" עליו, וזה כולל גם אותי. אני לא יוצא דופן.

ד"א ההסכם הזה חל גם בדיון על Black Ops, ובכל דיון אחר בפורום הזה. במידה ואחד הצדדים יפר את ההסכם-שני הצדדים האחרים יתעלמו ממנו ולא ינסו "להחזיר לו". כל מי שמגיב תגובה כזאת-יזוכה באזהרה בגין העלבת משתמש (אם כמובן ההסכם יהיה מקובל על גיא). אם זה לא יהיה מקובל על גיא-פשוט להתעלם, כמו שאמרתי אף אחד לא רוצה לקרוא כאלה תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה משהו שהיית יכול לשלוח בהודעה פרטית הנושא פה הוא Call of Duty: Black Ops - הקמת שרת לפורום

חברה תתרכזו בנושא.

לגבי השרת והמשחק בכללי אני בטוח שכשיתקנו אותו בצורה טובה ולכולם תיהיה יותר שליטה ואדמינים יהיו יותר פעילים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשבור את הקרח, שכולם יראו מה מתחולל פה, ולהבהיר בדיוק את דעתי בנושא. ד"א בתגובה שלי גם היה חלק ענייני שקשור לתגובה שמעלי (למרות שהדיונים קצת התבלבלו, ככה זה כשמדברים על שני נושאים חופפים, צריך לנסות להקפיד על זה כמה שיותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה

משום מה אני לא מצליח לראות את השרת שהוקם לחברי הפורום

בצעתי את כול הפעולות לפי העמוד הראשון ועדיין לא מוצא אותו תחת האות S

האם צריך לפתוח פורטים כלשהם ?

שים לב שבפילטרים לא סימנת מוד מסוים/שלא יציג סרברים מלאים/ריקים וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אולי לקבוע ימים קבועים ושעות קבועות למשחק של חברים מהפורום. גם לי זה קורה הרבה פעמים שאני רוצה להכנס לשרת ואו שהוא מלא לגמרי (מן הסתם לא באנשים מהפורום) או שהוא ריק לגמרי. אם נקבע שעות מסוימות אז גם אפשר להעיף את כל מי שלא מהפורום או אולי לסגור זמנית את השרת בססמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את נושא הפילטרים מספר פעמים , הכול בסדר

כמה סרברים הוא מראה לכם , אצלי היה כתוב 500 ומשהו מתוך 7000 ומשהו

האם הגיוני?

אצלי הוא כותב 168 מתוך 45XX+- על פילטרים "רגילים" (ללא סיסמה, לא HC, לא ריקים או מלאים).. בקיצור נראה לי די סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אולי לקבוע ימים קבועים ושעות קבועות למשחק של חברים מהפורום. גם לי זה קורה הרבה פעמים שאני רוצה להכנס לשרת ואו שהוא מלא לגמרי (מן הסתם לא באנשים מהפורום) או שהוא ריק לגמרי. אם נקבע שעות מסוימות אז גם אפשר להעיף את כל מי שלא מהפורום או אולי לסגור זמנית את השרת בססמה?

אני בדיוק מנסה להרגן את זה בטרד השני תצתרף אלי אני רוצה שזה יצבור תעוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק מנסה להרגן את זה בטרד השני תצתרף אלי אני רוצה שזה יצבור תעוצה.

"אני בדיוק מנסה לארגן את זה בת'רד השני, תצטרף אליי, אני רוצה שזה יצבור תאוצה"

אחי, ככה זה אמור להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...