המחאה נגד עמלת הדואר החדשה - הצלחה! - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחאה נגד עמלת הדואר החדשה - הצלחה!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה נשמע כאילו הם טוענים שהם בכלל לא התכוונו לעשות את מה שחשבו שהם מתכוונים לעשות, והכוונה המקורית הייתה רק לחבילות מעל $50, ופשוט הבינו אותם לא נכון בתקשורת. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לקוות שהם לא ימצאו איזה פרצה בחוק... (והם ימצאו, הרי בשביל זה יש חוק)

בכל מקרה, שמח שהייתה הענות כלשהי של שרי הממשלה בנושא

זה נשמע כאילו הם טוענים שהם בכלל לא התכוונו לעשות את מה שחשבו שהם מתכוונים לעשות, והכוונה המקורית הייתה רק לחבילות מעל $50, ופשוט הבינו אותם לא נכון בתקשורת. :lol:

כרגיל, שהציבור קולט משהו שפוגע בו ברמה קשה... מתחילים להתחמם הרוחות ופתאום, אבל פתאום... החוק לא היה "ברור"

חברה, תעשו טובה.. תראו את הקטע הבא של גורג' קרלין ז"ל לגבי פוליטיקאים ומילים... זה פשוט מסביר הרבה מאוד בצורה פשוטה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לקוות שהם לא ימצאו איזה פרצה בחוק... (והם ימצאו, הרי בשביל זה יש חוק)

זה לא קשור לפרצות בחוק. הם התקפלו לא בגלל חוק כלשהו אלא בגלל שההמולה הראיתה להם שהם הגזימו, והכנסת/ממשלה היו מפילים את זה כך או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מנסה להסביר שיש מיליון דרכים לדחוף את היד לכיס של הצרכן... הדרך הזאת לא הצליחה, יהיו עוד אחרות

ראה את חברות הסלולר והשינוי מ36 חודשים ל18 חודשים, דבר שיהיה עכשיו בחברות הטלויזיה...

יחד עם זה שההתחייבות ירדה, הרווחים של חברות הסלולר עלו! מה שאומר... הם דופקים אותנו בצורה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה הקשר שחבילות מעל 50 דולר יצטרכו לשלם עוד 35 שח? הרי גם ככה יש שם מכס ומעמ?

לפי מנהל תחום השחרור ברשות המיסים צרורות(חבילות עד 2 ק"ג) בכלל לא אמורות להיכלל ב35 ש"ח הללו...

לכו תדעו למי להאמין עכשיו רשות המיסים או רשות הדואר?

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=758144

אני לא הייתי שמח כל כך עד שהדבר לא יובהר סופית מה נכון ומה הולך להיות לגבי כל סוגי החבילות מרגע שהעמלה תיכנס לתוקף.

בנתיים לדעתי כדאי להמשיך לעקוב ולהוריד את ה"הצלחה!" מהכותרת

עוד משהו בנושא:

ממשלת חתומה על אמנת הדואר הבינלאומי(UPU) ולפי מה שהבנתי אסור לה לגבות תשלום על מוצרים שנשלחים בדואר אויר רגיל מהנמען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר במשקל 5 ק"ג ומעלה בדרך כלל מוצר יקר. אם מישהו מזמין עמלה בסך 38 ש"ח לא תהרוג אותו. כלומר זה עדיין שוד, אבל לפחות פחות מקומם מאשר 38 ש"ח עמלה על כל חבילה בלי קשר למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב למילה "בנתיים" בכותרת של YNET, בהמשך הכתבה ניתן להבין שהדחייה בעמלה על חבילות שמשקלן פחות מ5 ק"ג הוא זמני בלבד וברגע שהם יוכלו לגבות אותו בצורה מסודרת הם לא יהססו לעשות זאת.

דבר נוסף, למדנו שמי שאחראי לעמלה הזו היא רשות הדואר! כלומר אין פה קשר למכס או משהו כזה, מי ששולט בעמלה זו רשות הדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב למילה "בנתיים" בכותרת של YNET, בהמשך הכתבה ניתן להבין שהדחייה בעמלה על חבילות שמשקלן פחות מ5 ק"ג הוא זמני בלבד וברגע שהם יוכלו לגבות אותו בצורה מסודרת הם לא יהססו לעשות זאת.

וזה ייפול כמו שזה נפל עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...