סליחה מלצרית מה עם הבירה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליחה מלצרית מה עם הבירה?

Tomerb1

Recommended Posts

אז כמו שבטח הבנתם מהכותרת...

היום יצאנו לפאב (שלא נציין את שמו), יצאנו כ8 אנשים והגענו לפאב בעיר.

התיישבנו וחיכינו למלצרית, כעבור 10 דקות היא סוף סוף הגיעה אלינו ולקחה הזמנה.

הפאב לא היה מלא (בערך 5 כולל אותנו שולחנות תפוסים), חיכנו וחיכינו וחיכנו לבסוף הגיעו הבירות.

אז חיכנו כ 15-20 דקות לבירות, לא אמרנו כלום.

לאחר כ20 דקות החלטנו להזמין שוטים, כאן כבר התחיל הבלאגן, כאשר הזמנו 2, קיבלנו 1.

כשאמרנו לה שחלה טעות והזמנו 2, לקח כ10 דקות עד ששוב היא חזרה אלינו והביאה שוט לא נכון שמה על השולחן והלכה, שוב קראנו לה וחיכינו כ10 דקות עד שהיא הגיעה אלינו, היא אמרה לנו ברוב "טוב ליבה" לשמור את השוט הלא נכון ושוב חיכינו 15 דקות (עד שכבר קראנו לה שוב אחרי שהיא עברה לידנו כ10 פעמים).

במקום לטפל בלקוחות שכבר נמצאים היא ניגשה ישר ללקוחות שרק הגיעו ונוצר מצב שאנחנו ושולחנות אחרים פשוט מחכים המון המון זמן (המון - בסך הכל בערך 35 דקות עד שקיבלנו את השוטים כמו שצריך).

הגיע הזמן לעזוב וביקשנו חשבון, שוב מחכים בערך 20 דקות, קוראים לה שוב, היא הולכת ונותת חשבון לשולחן אחר, סוף סוף הגיע החשבון, נתנה לנו חשבון לא שלנו ועוד התעקשה שקנינו פיצה ועוד משהו שבכלל היו רק כוסות על השולחן והיא לא פינתה כלום.

בסופו של דבר החלטנו שהשרות היה ברמה ירודה מאוד ולא משאירים טיפ.

כשבאנו לצאת היא פשוט צעקה עלינו שנבוא כי "אין מספיק כסף", הלכתי וספרתי איתה שקל שקל והראתי לה שיש בדיוק את הסכום הדרוש, היא ראתה את הסכום המדויק ופשוט ממש כמעט צעקה עלי שאין טיפ, כשאמרה לי "זה בלי טיפ!!" בטון גבוה וממש חצוף אמרתי לה שפשוט לא מגיע לה היות והשרות היה כזה.

סך הכל יצא שכל הערב עבר בהמתנה ארוכה ומייאשת, לא היה לחץ בפאב ולא כלום, היא העדיפה לטפל כל הערב בשולחנות של 2-4 אנשים ואותנו פשוט הזניחה כי אנחנו קבוצה כניראה.

מה דעתכם? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפעם הבאה תקנו בירה מיבואן רשמי, ולא יהיו לך בעיות כאלה.

טוב שיש פוסטים כאלה כאן, להזהיר את האנשים.

אולי תשלם כמה שקלים יותר על הבירה וגם על השוטים, אבל לפחות הם יגיעו בזמן ובלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצרית דאגה לבריאותכם - הרי ידוע שאלכוהול סם מסוכן וממכר - לכן הביאה לכם כמויות קטנות יותר של אותו רעל קטלני וגם ניסתה בדרך לייאש אתכם ולגרום לכם ללכת הביתה ולעסוק במשהו פרודוקטיבי יותר מאשר ישיבה בטלה בבית המרזח.

ובסוף - עם כל הדאגה הזאת - אתם לא משאירים לה גרוש - כפיות טובה ישראלית טיפוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביננו , אפילו תשלום על מה שקיבלתם לא היית צריך לשלם, על השירות הזוועה הזה.

ואין מה לעשות .. היום הטיפים הפכו "כנורמה", ולא לתת במידה ו.. , זה מזכיר לי שאם אני יושב עם אחי או עם חבר'ה במסעדה, עוד לא קיבלו שירות וראו איך הוא , כבר מדברים "נשאיר X טיפ",

בקשר למקרה שלך אולי היית צריך לדבר עם האחראי משמרת שיעיפו את המלצרית הזאת..

בקשר לטיפים דעתי תמיד בנושא תיתן שמגיע וקיבלת מעל ומעבר, כי שירות צריך לתת לך השאלה כמה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טיפ" הפך לאיזשהו חובה לא ברורה. אני בעד להשאיר אותו כטיפ.

אם קיבלתם שירות לא ראוי, או איטי או מה שזה לא יהיה - אין שום סיבה להשאיר טיפ. שום סיבה - והכלבה הזאת יכולה ללכת לעזאזל עם זה. "טיפ" הוא תמריץ לשירות טוב/מוצרים טובים וכו'.

לא קיבלת טיפ? קלטי את הרמז - תני שירות טוב ותקבלי טיפ. זה הכל.

לפני כמה חודשים הייתי עם חברים במסעדת המבורגרים כלשהי, הזמנו ולקח להזמנות הרבה מאוד זמן להגיע(סביב ה25 דקות). ניחא.

המקום היה כמעט ריק חוץ מאיתנו, והיו המון מלצרים.

חבר שלי ביקש כוס מים.

עברו 10 דקות ולא קיבלנו את הכוס.

אז ביקשתי כוס מים ממלצר אחר

ואז שוב 10 דקות

ואז שוב

וחוזר חלילה, סה"כ חיכינו איזה 50 דקות בשביל כוס מים מסכנה.

לא השארנו טיפ - זה לא שירות שצריך לעודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הבאה תקנו בירה מיבואן רשמי, ולא יהיו לך בעיות כאלה.

טוב שיש פוסטים כאלה כאן, להזהיר את האנשים.

אולי תשלם כמה שקלים יותר על הבירה וגם על השוטים, אבל לפחות הם יגיעו בזמן ובלי בעיות.

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas Iscariot- באמת טיפ הוא כהערכה לשירות, להגיד תודה למלצר.

ובאמת שיוצא לנו לצאת הרבה, ושהמלצרים טובים ויודעים לתת שירות אנחנו נותנים גם 20% טיפ [כמובן תלוי במלצר].

Art Tatum- אני מאמין שבמקומות כאלה בטח מעקבים אבל ב5-10 דקותב סך הכל לא ב40 דקות.

Los- אם היינו קמים והולכים זאת פשוט גניבה, כי כבר שתינו את הבירות, אז לפחות השארנו את הסכום שהיה דרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההערכה לעבודה שהוא עושה הוא מקבל במשכורת. אתה נותן טיפ לנהג באוטובוס? למרצה שלך באוניברסיטה? לרופא שלך בקופת חולים?

מנהג מטומטם ללא סיבה הגיונית.

:yelclap: , אתה יודע מה יותר עצוב ממה שאתה אומר? שאנשים עובדים כמו ,היום כבר "לא נעים לא לתת טיפ".

:) פעם אחת הזמנתי לאכול ואז השליח בא לנסוע.. אז הוא לא החזיר לי את העודף , אז עצרתי אותו ואמרתי לו שכחת להחזיר לי עודף, אז החמוד הזה עוד מתבייש לקרוא לי "נו יקמצן" תשאיר איזה משהו למה כמה אני מרוויח" , טוב שאני לא לשכת הרווחה או התוספת של השכר שלו..

כמובן שטיפ הוא לא קיבל, והנה לדוגמא אכלתי עם אחי ב120 שקל באיזה מקום והשארנו למלצרית טיפ של 50 שקל , אפילו תודה לא אמרה.. זה כבר מובן מאליו, בגלל אותם חבר'ה שמשאירים בכל חור כסף.

פותח האשכול.. לא אמרתי "תצא בלי לשלם" , אך היית צריך לדבר עם מנהל/ת המשמרת על אותה מלצרית שנתנה לכם שירות שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...