Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 73 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

טוב זה לא אנושי אני עדיין תקוע בשלב 1!!!!!!!!!!!

זה המשימה החמישית בשלב אחד שנקראת ESCAPE COMPOUND

והם אומרים כזה האנגלית שקרלוס לא אמור להיות פה..ויש חביות שצריך לפוצץ ואז הם מתים,ואז בא איזה טנק ואז רושמים לי שהפעולות שלי גמרו לחבריי לההיהרג

ואני לא מצליח לשלוט בזה.......משהו שם ליד הטנק מתפוצץ תמיד וזה קורה,גם כשאני לא יורה על כלום

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתם אומרים שמפות מותאמות ל 18 שחקנים.. אה? מה עם nuketown? מפה מזעזעת ל 18 שחקנים, יותר נחמדה עם 12-14 גג.

מה שמפגר שיש DOM במפה הזאת, פשוט בלתי אפשרי לשחק ככה, מי שלקח את B כמעט 90% ניצח. גם FFA ב18 שחקנים לא ממש כיף לשחק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חרא! צריך לסדר את זה, היה לי CONTRACT לBE TOP 3 IN 3 DOMINATION MATCHES. וכשהייתי TOP 3 כבר בשתי MATCHES, והייתי צריך רק עוד אחד, אז הייתי בתוך משחק, 160 נקודות לנו ו90 נקודות להם, כל המשחק אני כובש והורג, יש לי 1000 נקודות יותר מלזה שמתחתי, המשחק היה נגמר עוד 5 דקות!!! ואז אני רואה CONTRACT EXPIRED.. מה לעזאזל?#%&*&^%$!!@!??!??@^#%^# : :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי MW2 היה הרבה יותר מלוטש וסקסי.

לו היו לMW2 מפות יותר גדולות ושרתים הוא היה מגמד לגמרי את COD Blops

מקווה שהכותר הבא של IW לא יאכזב .

also they should respect the master race more than the console apes

וואי, עכשיו הבנתי שזה מה שאני מרגיש.

אבל היי, עדיף ככה בלי כל הזבל של IWNET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, אתה מתכוון,

דמיינו את MW2 עם הTITLES, הEMBLEMS, הכסף וכל הגאדג'טים של BO, עם הגראפיקה של BO ועם מפות גדולות כמו בלאק אופס, ושרתים יעודיים כמו BO, וכמובן חוסר COMMANDO וTUBE חלש מאוד כמו BO, זאת הצלחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש contrastים ממש קשים.. כמו לדוגמה: מאיפה אני אמור להביא gunship תוך 40 דקות? מילא היו עושים את זה שעה או שעה ועשרים, היה מעלה את הסיכוים.

זה קל - נכנס למשחק, משיג 11 הריגות, אונס עם המסוק, וזה.

אגב זה contract

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...