Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 154 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

נניח שיש לך חדש אבל רק עם 3 גלגלים ומכה קטנה בצד.

מה אתה תעשה תתקן את הגלגל החסר או תלך לעשות פחחות?

סדר עדיפויות אחי.

הם נכשלו עם המשחק ועכשיו הם עושים מאמצים לסדר הכל כדי שיעבוד חלק לכולם,אחרי זה אולי החברה תתעסק בפרט שולי (יחסית) כמו הקונטרול לשרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה החודש האחרון לשרת, תנסו לנצל את זה איכשהו.

אבל אז גם לא תהיה לנו שליטה על הקמפרים וטיוברים ונובים, נאלץ לחפש סרברים במשך שעה עד שנמצא אחד עם חוקים נורמאלים.

זה החודש האחרון מסיבות כלכליות שלך? או החודש האחרון בגלל מה שציפינו ולא קיבלנו מהמשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שיש לך חדש אבל רק עם 3 גלגלים ומכה קטנה בצד.

מה אתה תעשה תתקן את הגלגל החסר או תלך לעשות פחחות?

סדר עדיפויות אחי.

הם נכשלו עם המשחק ועכשיו הם עושים מאמצים לסדר הכל כדי שיעבוד חלק לכולם,אחרי זה אולי החברה תתעסק בפרט שולי (יחסית) כמו הקונטרול לשרתים.

ממש אבל ממש לא מסכים איתך, 99% מהדברים שהזכרנו היו קיימים בגירסה הבסיסית של ID TECH 3 (ידוע בזכות משחקים כמו SOF2, QUAKE 3, משחקי ה COD הראשונים). ראית את הקרדיט ל ID ב MW,WAW,MW2 ו BO? מלפני כ 5-6 שנים IW בחרו לא לקנות מנוע צד שלישי ולהשתמש ב ID TECH 3 כבסיס למנוע שהם יפתחו, עד היום המנוע של משחקי COD מבוסס על אותו מנוע זקן ומדהים. כל מה שהזכרנו פה היה קיים ואולי עדין קיים במנוע של המשחק, או שהם מוגבלים ולא משתמשים בזה או שהם יותר מוגבלים והוציאו את זה מהמנוע כי לא היה לזה שימוש בקונסולות.

נ.ב.

אני חושב שאין צורך לציין את העובדה שהקוד ש ID, RAVEN והרבה מפתחות אחרות השתמשו בו עבד מצויין ונדיר היה ליראות פגמים בדברים הבסיסיים האלה, בתוספות ש RAVEN עשו למנוע במהלך השנים שהם השתמשו בו היה אפשר למצוא מידי פעם חורים ובעיות אבל גם אז האיכות הייתה כמה רמות מעל מה שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות. בגלל זה גם היום אנשים אוהבים את Q3 ו SOF2 יותר מאשר את המשחקים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עובד לי מצוין עכשיו, אבל אני מזועזע מכמה שהוא לא מלוטש בכ"כ הרבה דברים

בחיים שלי לא ראיתי משחק AAA עם כ"כ הרבה קליפינג בסינגלפלייר כמו המשחק הזה.

יש להם כ"כ הרבה מה לתקן שאין להם מושג מאיפה להתחיל.

יקח הרבה זמן עד שהמשחק הזה יהיה ברמת מוצר הראוי להמכר במדף החנות.

אבל לפחות אני נהנה ממנו עכשיו :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע כזה או אחר בסה'כ המשחק בסדר גמור גם הסינגל וגם המולטי.

מה שכן מאוד מאוד מפריע זה האנשים,האנשים הלא נכונים כן כן טיוברים וקאמפרים וSCים שפשוט נהנים בלשבת ולחכות למישהו שיצוץ להם על הכוונת בין אם רגילה או של מטול.

שישחקו בDUCK SHOOTING במקום זה,בדיוק משחק בשבילם.

אני יכול לחשוב רק על 2 פתרונות:

1:לשחק קבוצה גדולה שכולם משלנו.

2:לשחק נגד קלאנים אחרים,ושיהיו נורמאליים ולא

ORGINIZED CAMPING WITH GRANADE LAUNCHER USING SECOND CHANCE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם היה להם את כל הדברים האלה במנוע והכל עבד למה לא לשמור על זה, אפילו פקודה פשוטה כמו CONNECT היה צריך לעשות עדכון שמוסיף אותה. זה פשוט בזיוני, אני דיי בטוח ש IW פשוט מחקו את כל הדברים האלה מהמנוע אחרי שהם הוסיפו את ה IWNET והמפתחת סוג ג' הזו לא הצליחה להחזיר אותם :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נכנסתי למשחק דומיניישן בניוקטאון באמצע.

כשנכנסתי, לקבוצה היריבה היה גם את B, והתוצאה הייתה בערך 130-60 להם. 40 שניות מרגע שנכנסתי הצלחתי להשתלט לבד על B!!! ותאמינו לי שהסיבה לזה היא לא כישרון מטורף שלי אלא חוסר אכפתיות של הקבוצה ששיחקתי איתה, רק יורים ויורים כדי להרוג.

והקבוצה היריבה לא הייתה יותר טובה. כולם התקמפרו בבניין כמו לא יודע מה, קליימורס בכל מקום, פשוט נורא. פלטתי למסך משהו כמו "nice camping guys", ואז אחד מהם עונה לי: "nice kdr shlomkeh" (היה לי יחס של 26-31, שלילי עם 3 קפצ'רס, ראשון בקבוצה בנקודות, ראשון בין שתי הקבוצות בנקודות, וזה אחרי שנכנסתי כאמור באמצע).

לא יודע מה הסיבה, אולי זה הקטע שעכשיו מציגים גם את ה-KDR שלך במהלך המשחק, ואחרי זה אתה יכול להציץ אצל החברים שלך ולראות איך היחס הריגות-מיתות שלהם ולהשוות ולהתלהב, אבל במשחק הזה אני מרגיש שהשחקן הממוצע הרבה פחות תכליתי, הרבה יותר מתקמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHLOMKEH מה שאתה אמר בעצם מחזק את מה שאמרתי קודם.

אנשים פשוט טיפשים במלוא מובן המילה.

ילדים קטנים!! או גדולים וטיפשים "אני הרגתי יותר ממך חעחע"

אנשים לא משחקים את המוד כמעט אף פעם.

בS&D אוDEM אני אישית יכול לסיים כמעט ללא הריגות אני לרוב משתדל להתגנב להתמין את הפצצה ולברוח.

חסר לאנשים מושג איפה הם נמצאים.

אני אוהב הרבה פעמים לשחק FFA פשוט שדה קרב בלי טלות בקבוצה לא קבוצה.

GUN GAME גם סבבה,אבל אני הרבה נתקע עם הצלף אני זבל איתו ברמה שלא יאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז גם לא תהיה לנו שליטה על הקמפרים וטיוברים ונובים, נאלץ לחפש סרברים במשך שעה עד שנמצא אחד עם חוקים נורמאלים.

בהרבה מהסרברים הרגמניים לא מותר קאמפינג,לא מותר טיובינג ובחלקם גם לא מותר SECOND CHANCE , זה לא כזה קשה למצוא סרברים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=eeO1NDmdSvQ

תעשה לסרטון ככה ^ בפעם הבאה,יותר נוח.

30 שניות ראשונות של הסרטון,כולל המוות הLAME :kopfpatsch:

רק נובים בהתחלה :bash: הSC ב1.09 בכלל הרג אותי.

2.40 - זה בדיוק הזמן לשים MOTION SENSOR ;)

(אם זה סגנון המשחק שלך רוב הזמן אני ממליץ להחליף את מרטון ב HACKER)

אתה לא רץ הרבה,אתה משתמש ב CAREPACKAGE ותמיד טוב להיות מוגן מפני כל סוג TACTICALS.

6.45 NICE!

6.53 LOL!

אגב אני שמח לראות אותך גדל לצלילי המוזיקה הנכונה.

סה'כ האבתי את הסרטון :xyxthumbs::yelclap: :yelclap:

האינטרו לשם שלך עוד לא מוכן? תשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא רץ הרבה, אבל במשחק הזה אמרתי "יאללה נשחק קצת פחות rush ממה שאני בד"כ עושה", פשוט גיוונתי.

גם היה לי פינג נוראי של איזה 300-350...

לגבי הקילסטריק-אני תמיד שוכח לשנות, אז זה כבר נשאר ככה וגם זה לא כ"כ משנה לי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס אמק, ניסיתי לשחק עכשיו וזה פשוט נוראי! כמה שרתים צריך לעבור לפני שמוצאים שרת :pissed: כמה שחקנים חרא קמפרים, מגעילים, משתמשים בהגדרה של ה SPAWN בשביל להתחיל ב NT בבסיס של הקבוצה השניה מאחורי הגדר פעם אחרי פעם ולא מפסיקים עם זה גם אם זה לא עובד. פשוט גועל נפש המשחק הזה :pissed: ולכל מי שחושב ש VAC עושה משהו, מספיק להיות צופה במשחק במשך 5 דקות בשביל ליראות שהוא בדיוק אותו דבר כמו PB וכל האחרים, זבל, לא עושה שום דבר. רואים שחקנים, בלי SPY PLANE בלי שום דבר, שפשוט יודעים מאיפה יבואו אליהם ושנה לפני זה תופסים עמדה (לא ממרחק שאפשר לשמוע עם NINJA). אפילו ראיתי מישהו שהיה מקום ראשון, עם יחס הזוי וכמעט כל ההריגות שלו הן HS, לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין איך ודקה אחרי זה כולם יוצאים מהשרת :pissed:

חשבתי למכור את המשתמש שלי בסטים אבל המשחק הזה מוריד את הערך שלו למצב שזה לא שווה את זה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס אמק, ניסיתי לשחק עכשיו וזה פשוט נוראי! כמה שרתים צריך לעבור לפני שמוצאים שרת :pissed: כמה שחקנים חרא קמפרים, מגעילים, משתמשים בהגדרה של ה SPAWN בשביל להתחיל ב NT בבסיס של הקבוצה השניה מאחורי הגדר פעם אחרי פעם ולא מפסיקים עם זה גם אם זה לא עובד. פשוט גועל נפש המשחק הזה :pissed: ולכל מי שחושב ש VAC עושה משהו, מספיק להיות צופה במשחק במשך 5 דקות בשביל ליראות שהוא בדיוק אותו דבר כמו PB וכל האחרים, זבל, לא עושה שום דבר. רואים שחקנים, בלי SPY PLANE בלי שום דבר, שפשוט יודעים מאיפה יבואו אליהם ושנה לפני זה תופסים עמדה (לא ממרחק שאפשר לשמוע עם NINJA). אפילו ראיתי מישהו שהיה מקום ראשון, עם יחס הזוי וכמעט כל ההריגות שלו הן HS, לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין איך ודקה אחרי זה כולם יוצאים מהשרת :pissed:

חשבתי למכור את המשתמש שלי בסטים אבל המשחק הזה מוריד את הערך שלו למצב שזה לא שווה את זה >:(

AIM BOT בדוק יש! או שזה לחליפין הפרשי PING אני יורה ושומע 3-4 פגיעות,ומת! :s07:

בKILLCAM רואים אותי יורה אולי פעמיים והוא מחורר חופשי.

ואלו עם הסכין? לא נראה לי הגיוני המהירות הזאת שהם דוקרים,מקש הסכין שלי נמצא על העכבר מילימטר עם האבצע אני דוקר ורפלקסים יש.

הבנאדם הכי מהיר עם סכין שראיתי היה סיימון,פשוט מדהים,אלו עושים את זה פי שתיים יותר מהר.

ואין מצב שהם יודעים שאני בא משהו פה מסריח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...