Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 128 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שאני אומר חצי קמפינג אני מתכוון לעשות פטרול באזור שבו כבשת נגיד את A+B כלומר סיבובים באזור הזה להכנס לבית לירות מהחלון לצאת להיכנס למשאית להסתובב מאחורי השיחים כל הדברים ששומרים על הגב שלך ומאפשרים לך לשחוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לסרטון, הצלף ניראה חשוד, יותר מידי הריגות ביריה אחת בלי כוונת, יש שם קטע שרואים אותו הורג ככה 4 רצוף.

מה זה "חשוד"? רואים שהוא לא צ'יטר :P

יש טכניקה מסוימת לעשות No Scoping. בכל פעם שאתה מאפס את הכונת (ע"י תזוזה קטנטנה, החלפת וכו') הסיכוי שהקליע יפגע יותר גבוה. הוא פשוט עמד מאוד יציב.

מצטער, לא ראית הרבה :screwy:

תאמין לי שכן, אני מצטרף אליו שזה בין המונטאז'ים הגדולים ביותר אם לא הכי טוב. מבחינת הגיימפליי-10/10. עריכה-9/10, רק בגלל שהוא נקטע בסוף. אתה חייב להודות שזה לא "עוד מונטאז'".

לגבי "חצי קאמפינג"-זה לא קאמפינג ולא חצי. לפטרל זה אחלה של שיטה לבנות קילסטריק. אתה פשוט תופס שטח (גדול, לא בניין אחד אלא חמישה) וגורם לכל הקבוצה היריבה לדעת שאם הם באים לטריטוריה שלך-אתה שוחט אותם. אחרי שהם כבר מפסיקים לבוא יש להחליף טריטוריה. זה סגנון משחק יותר הגנתי, אני משלב קצת התקפה בכך שאני פתאום עושה סיבוב במפה (אני אומר לעצמי עכשיו אני מגיע לנקודה X, ואז חוזר בלי שיהרגו אותי). השיטה הזאת הביאה לי הרבה ניוקים ב MW2. אם זה Dom-אני לא אוהב להגן, אני סתם רץ מדגל לדגל.

ליאור, יפה מאוד, עריכת קול נהדרת. של מי המוסיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אומר חצי קמפינג אני מתכוון לעשות פטרול באזור שבו כבשת נגיד את A+B כלומר סיבובים באזור הזה להכנס לבית לירות מהחלון לצאת להיכנס למשאית להסתובב מאחורי השיחים כל הדברים ששומרים על הגב שלך ומאפשרים לך לשחוט

אם זה אני מסכים :xyxthumbs:

וממתי יש HC DOM?! ::)

DAGDEGUN - האבתי את השיר יפה לראות עוד אנשים שאוהבים DNB :D

כמה פעמים אפשר לאמר עליך שאתה שחקן מעולה... ::)(ותעשה כבר פרסטיז'!)

מה שלא האבתי זה ה CTF שום אקט כנגד או לטובת הפלאג.

למראת שSCORE כזה עושה את שלו בשביל הקבוצה אז זה מתקזז :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

Cha0stAlker - האבתי את ההסבר המפורת,יש לי מה ללמוד עדיין :D

אגב,חוות דעת בבקשה:

3539zpf.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הזמנתי את המשחק מPCGAMES. מחר או יום חמישי אני אמור לקבל אותו. כאשר אני אקבל אותו עדיף להתחיל קודם כל את הסינגל פלייר ורק אז לעבור למולטי פלייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הזמנתי את המשחק מPCGAMES. מחר או יום חמישי אני אמור לקבל אותו. כאשר אני אקבל אותו עדיף להתחיל קודם כל את הסינגל פלייר ורק אז לעבור למולטי פלייר?

אין בניהם קשר ולו הקטן ביותר(מבחינת העלילה).

אבל אם אתה מתחיל את המולטי קודם אכלת אותה,אתה לא תרצה לשחק יותר בסינגל(זה מה שקרה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאין ביניהם קשר בעלילה אבל הבנתי מחברים שיש להם את המשחק שעדיף להתחיל קודם כל את הסינגל פלייר בגלל שאחר כך זה עוזר במולטיפלייר מבחינת נשקים. זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה יהיה בערוץ של S6 , נכון??

אחרי תקלה שהיתה בערוץ הצלחתי איכשהו לשחזר את הסיסמה וסירטונים חדשים יעלו שם.

את היוזר לא ניתן לשנות אך הערוץ כולו יהיה של S6 ולמי שרוצה להעלות סירטון נדאג לשם משתמש וסיסמה

http://www.youtube.com/user/kayafj

בארץ אנחנו במקום טוב יחסית מבחינה סטטיסטית

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאין ביניהם קשר בעלילה אבל הבנתי מחברים שיש להם את המשחק שעדיף להתחיל קודם כל את הסינגל פלייר בגלל שאחר כך זה עוזר במולטיפלייר מבחינת נשקים. זה נכון?

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הניסיון שתרכוש עם הנשקים מהסינגל שווים בדיוק0.002 מהניסיון שתצבור מאותו זמן במולטי.

אם אתה אוהב עלילה(לBO יש עלילה סבבה(עדיין לא סיימתי)שחק ב SP,אם אתה רוצה אקשן ללא הפסקה מולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחק בסינגל קודם.

אחרי זה תעבור למולטי.

לפי דעתי אין על זה שום וויכוח.

הסינגל מעולה, המולטי גם.

הסינגל לא יותר מדי ארוך, המולטי אינסופי.

עצה שלי, שחק בסינגל קודם.

ולעניין אחר, הייתה תקופה (לא קצרה אני חייב להגיד, משהו כמו 8 חודשים) שבה ערכתי סרטונים בAFTER EFFECTS, והכנתי איזה INTRO ממש יפה (אתם יכולים לשאול את אח שלי, שראה אותו, איזה טוב הוא היה), אז אם אני אמצא אותו בין ערמת הקבצים שלי, כשאחזור לארץ, אשנה אותו בAFTER EFFECTS לS6 PRESENTS, ולא JONNYBOY PRESENTS. ואתן לכם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לשרוף את הדיסק של המשחק :pissed:

זה הגיע למצב שאני עובר 10 שרתים לפני שאני מוצא שרת שבאמת אפשר להנות בו, במלא שרתים יש אנשים שרצים עם סכין ואף אחד לא מצליח להרוג אותם, אחרי דקה יש להם 9 הריגות ואז הם משתמשים ב GUNNER. מה שהכי דפוק זה שהמשחק עובד כל כך חרא שאף אחד לא יכול להרוג אותם, הם משתגרים ממקום למקום וגם המהירות ריצה שלהם הזויה (כניראה לאגים/תקיעות של שאר השחקנים). בשאר השרתים חצי מהשחקנים קמפרים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, אם הפאטצ' שיצא בקרוב לא הופך את המשחק לשחיק כדאי שננסה לדרוש החזר כספי מאקטיויז'ן (לPS3 ארגנו קבוצה די גדולה שדרשו החזר כספי אבל אני לא יודע מה נסגר עם זה).

המשחק יצא לפני פאקינג חודש פחות יומיים ועדיין אי אפשר לשחק (בבקשה, שלא יקפוץ לי עכשיו איזה אוברקלוקר מטורף עם I7 מעל 4GHZ וקרוספייר/ זה הרי לא מחשב ממוצע).

זאתי לא אותה טרייארך ששחרה את CODWAW ולא אותה אקטיויז'ן מימי COD4 שנתנה למפתחות יותר חופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך זה קרה בדיוק, אבל אחרי כמעט חודש שהמשחק היה שחיק בקושי פתאום מאתמול המולטי עובד חלק לגמרי.

לא יודע מה הסיבה לכך, אבל מעדיף לא לשאול יותר מדי שאלות. אצל עוד מישהו זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...