Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 87 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

הסינגל שלנו יוצא מחר, תחזיקו לנו אצבעות :xyxthumbs:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=481359.0

חחח! בהתחלה חשבתי מדובר בפאצ'! ואז אני מתחיל לחשוד, ואני רואה את החתימה שלך שמזכירה לי את מונוסון, ואז הבנתי שזה הסינגל, השיר.

אני ממש מקווה שזה יתקן אותו. אני כבר ממש מיואש.

:xyxthumbs: ;D :D:lol::cool2:

עד שלא תחליף את האווטר של MW2 הם יעשו לך דווקא :)

:xyxthumbs: :xyxthumbs:, מאז שמחקתי את MW2 הכל רץ לי מעולה!!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הזה באמת מתחיל למצות את עצמו, ואני לא יכול להגיד שלא צפיתי את זה (הייתה לי הרגשה שזה מה שיקרה).

עוד לא התחלתי פרסטיג' אחד, 40 שעות של משחק סה"כ, וכבר אין לי שום גירוי להמשיך. שוב AK74u, FAMAS, סנייפר, מפות רנדומליות של שלג, ניוקטאון, מכוניות על שלט מעצבנות.

ההרגשה שלי במשחק הזה שאני לבד - לא כמו ב-MW2 - שחלק מהכיף עבורי היה לשחק עם S6, או לשחק VGAYS עם GAYS.

מזל שיש את הסרבר של S6, זו האחיזה היחידה שיש לי במשחק למשהו שקשור לקהילה כאן.

מבחינתי, המשחק הזה, מלוטש ככל שיהיה (והוא באמת כזה לדעתי - המפות גדולות כמו ב-COD4, הנשקים מאוזנים, וכו'), לא מחדש כמעט דבר ביחס ל-MW2. הייתי שמח אם הוא היה יוצא לפני MW2. למעשה, הייתי שמח שרק הוא היה יוצא, ו-MW2 היה נגנז מהבחינה הזאת. כי לא משנה מי מהם היה בא קודם, הוא היה ממאיס מהר את השני.

אגב, משהו נחמד שהקלטתי:

נו מה הקטע, ב - MW2 היינו עושים party, גם פה אפשר. יש שרת, פשוט נקבע זמן, ליאור יתן קיק לכל מי שלא קשור לקלאן ונעשה party.

לא מבין למה עד עכשיו לא עשינו ככה....

מי בעד?

אני יכול משעה 9 ביום רגיל ובסופ"ש יותר גמיש.

וחוץ מזה, זה ככה בגלל שאתה כזה טוב במשחק, אמרתי לך, אתה צריך לקבל באן בגלל זה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומק'ה אחד השחקנים שהכי כיף לשחק איתם, אין ספק, רמה גבוהה, בכלל, בMW2 היו פערים משמעותיים בין השחקנים פה, היום? לא מרגיש כל כך הבדל, מאוד קשה לי, אני מוציא סקורים מאוד מאוד גבוהים יחסית רוב הזמן, אבל עדיין, לא בא לי בקלות. זה מה שכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שמצאתי חיה: ak74u + RF+ grip

הגריפ מקזז את הרתע וקצב אש מטורף פשוט הורג..... רק שלטווחים ארוכים זה לא הולך אבל מעולה לניוק טאון.

חוץ מזה לא מצאתי עדיין נשקים שטובים יותר מ-AUG או FAMAS. הולך לנסות את הקומנדו, אולי יתגלה כטוב. AK הרגיל איכזב אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שמצאתי חיה: ak74u + RF+ grip + SA

הגריפ מקזז את הרתע וקצב אש מטורף פשוט הורג..... רק שלטווחים ארוכים זה לא הולך אבל מעולה לניוק טאון.

חוץ מזה לא מצאתי עדיין נשקים שטובים יותר מ-AUG או FAMAS. הולך לנסות את הקומנדו, אולי יתגלה כטוב. AK הרגיל איכזב אותי.

AK COMMANDO וSTONER64 הרובים שעושים הכי הרבה נזק בשניה, STONER64 עושה הכי הרבה נזק, אבל רצים איתו לאט, והוא LMG.

AK וCOMMANDO בדיוק אותו הדבר, רק לCOMMANDO יש IRON SIGHT יותר נוח, פחות RECOIL וטעינה מהירה יותר, אבל הם עושים בדיוק אותו נזק בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהיום בשרת היו כמה טיוברים ממש מעצבנים.

אמנם זה לא מעצבן כמו אלה שהיו ב-MW2, אבל זה עדיין מציק.

ניסיתי מקודם גאן גיים ב-WAGER MATCH.. אני חייב לומר ממכר בטירוף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AK הרגיל איכזב אותי.

ה-AK47 דווקא מצויין לפי דעתי. עדיף על ה-famas וה-AUG כי המחסנית שלו לא נגמרת תוך שניה, והוא עושה יותר נזק.

הגליל גם מצויין אבל אני תמיד מרגיש יותר איטי איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לחכות ולראות מה יהיה איתו לפני שקונים...באמת שלא בוער..המשחק עדין לא נוקה מבאגים חוסר אופטימיזציה,והוא עושה בעיות קשות על מחשבים חלשים יותר,בפרט כאלה שאינם מרובעי -היתי מחכה עוד שבוע שבועיים ואז שואל את אלה שיש להם דואל קור מה מצבם.

2 בעיות יש בנתיים שיכולות למנוע ממך לרצות לשחק: א. הבאגים המטורפים וחוסר האופטימיזציה זה המפורסם.

ב. קיטורים שפחות שומעים אבל גם-שהמשחק לא ברמה של MW2 ועשוי להמאס די מהר.למרות שמגיע לטרייארק כל הכבוד שהם נתנו לשחקנים במולטי כמעט כל דבר שאפשר לבקש|(חוץ ממשחק שעובד.. :kopfpatsch:) התחושה היא-ןאצלי היא נוכחת גם בסינגל זה שהCORE של הגיימפליי פשוט מרגיש כמו חיקוי שנופל מהמקור ולא מצליח ללכוד את הקסם של MW. אבל לא כולם מסכימים על זה-או חושבים שזה הפרש משמעותי.לכולי עלמא מדובר במשחק כיפי,השאלה היא עד כמה.

יש כאלה שמתמוגגים מזומביז ויש כאלה שמתגעגעים לספק אופז-בכל מקרה זומביז זה רק 2 שלבים אז די ברור ששוב זאת לא אותה רמה...

--ד"א אני כמעט בטוח שיש לי לאגים בתפריט הראשי של המולטי.נשמע הגיוני או שאני שוב פעם הוזה בשעות מאוחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...